افشای ریسک:

سلب مسئوليت از  انجام معاملات و سود و زیان ها در انواع بازار های معاملاتی اعم از سهام، ارزها، کالا ها، آتی، شاخص ها و رمز ارزها؛ انجام معامله در بازار های نام برده ممکن است به ایجاد ضرر های بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول ریسک های موجود و همچنین اعمال مديريت سرمايه صورت گیرد.

تعریف ریسک سرمایه گذاری آن است که تنها پولی در این بازار سرمایه گذاری شود که برای معامله گر جنبه حیاتی و ضروری نداشته باشد. قویا توصیه می گردد کسانی که قصد انجام معامله در بازار های مذکور را دارند باید همه ی جوانب و ریسک های این بازارها را مطالعه نمایند تا به درکی روشن، مشخص و صحیح از میزان ریسک انجام معاملات دست یابند و با مسئولیت صد درصدی خودشان معامله نمایند.

آموزش، محتواها، نظرات و تحلیل هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران در خصوص آموزش و موقعيت هاي معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشي داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمیگردند. با توجه به ماهیت کلی همه ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه ی معامله گران که با روشها یا ابزار های مختلف معامله میکنند می باشد پس بطور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله گر است. مجموعه جبل عاملی تنها یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه مندان است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از محتوا، پشتیبانی و آموزش رایگان چه دارای هزینه در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت ها، یادگیری و استعداد خودشان دارد.

و همچنین یادآور میشویم همه محتوا، آموزش ها، پشتیبانی ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه آموزش، ارائه سیگنال و تحلیل به غیر را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد.

نرم افزارها یا شرکت های معرفی شده از طرف مجموعه جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می باشد و دقت، سرعت و صحت هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده ها از جانب آن شرکت ها و نرم افزارها هیچ مسئولیتی برای مجموعه جبل عاملی نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها و یا شرکت ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است. پس هر نرم افزار، خدمات و یا شرکت معرفی شده از طرف مجموعه جبل عاملی تنها جنبه پیشنهاد داشته و هرگونه پیگیری لازم برای خدمات نامبرده باید با شرکت های مربوطه انجام شود.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری ها یا صرافی های معرفی شده توسط مجموعه جبل عاملی مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه از طرف مصرف کننده می باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت های مربوطه انجام و پیگیری شود.

جهت دریافت و مشاهده آخرین نسخه قرارداد های افتتاح حساب، بیانه های افشای ریسک و مقررات معاملاتی کارگزار مورد نظر، مشتریان می بایست به وب سایت کارگزار مربوطه و یا بخش پشتیبانی آن  مراجعه نمایند.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

محصولات وخدمات ما براي اشخاصی مفید و اثربخش است، که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه جبل عاملی بصورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهمتر از همه ژورنال نويسي نمايد( تا با بررسي ژورنال مربوطه توسط كارشناسان نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابي قرار گيرند).

بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از ثبت نام امکان پذیر است.

بازگشت وجه پس از گذشت هفت روز از زمان تکمیل ثبت نام در دوره هاي حضوري:
منوط به كسر هزينه هاي رزرو و اقامتگاه، بليت هواپيما، هزينه هاي مدت استفاده، راه اندازی اولیه خدمات و هزینه های بستر سازی می باشد،که حداکثر تا 20% مبلغ پرداختی دوره قابل استرداد است.

بازگشت وجه پس از هفت روز از زمان تکمیل ثبت نام در دوره هاي غير حضوري:
منوط به كسرهزينه هاي مدت استفاده و راه اندازی اولیه خدمات و هزینه های بستر سازی می باشد،که حداکثر تا 20% مبلغ پرداختی دوره قابل استرداد است.

عقد قرار داد به صورت دیجیتالی:

اين قرارداد شامل عقد از راه دور بوده و ايجاب و قبول آن با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است و طرفين قرارداد آنرا بوسيله امضاي الکترونيک و فشار دادن دکمه تاييد در پايان صفحه، مطابق ماده 10 قانون مدني انجام مي دهند و صيغۀ بيع شرعي و قانوني بدينوسيله بين طرفين جاري مي گردد.

خريدار تعهد نموده خدمات آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی  را با دقت و شخصاً از روي علاقۀ خود از مجموعۀ ذکر شده خريداري کرده و بدون هيچ گونه اجبار و اکراه و از روي صحت و سلامت و رضايت کامل اين قرار داد را منعقد نموده است

خدمات فروخته شده به هيچ وجه کنسل نخواهد شد و فروشنده وظيفه اي در قبال پس گیری خدمات نخواهد داشت فروشنده موظف به پشتیبانی سالانه از خدمات فروخته شده برای خریدار می باشد.

بر اساس ماده 12 قانون ماليات بر ارزش افزوده مبلغ 9 % به عنوان ماليات بر ارزش افزوده و عوارض بر اساس قانون بر عهده خريدار می باشد که به هنگام خرید از خریدار دریافت می شود.

ماده2 تجارت الکترونيکي

 (Electronic Signature) (امضاي الکترونيکي):

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقي متصل شده به(داده پيام) است كه براي شناسايي امضاء كننده(داده پيام)، مورد استفاده قرار مي گيرد.

 (Means Of Distance Communication) (وسایل ارتباط از راه دور):

عبارت از هر نوع وسيله اي است كه بدون حضور فيزيكي همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده مي‌شود.

(Distance Contract) (عقد از راه دور):

ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است.

ماده 7 تجارت الکترونيکي:

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضاي الکترونيکي مكفي است.

ماده 10 مدني :

قراردادهاي خصوصي نسبت به کسانيکه آن را منعقد نموده اند درصورتي که مخالف صريح قانون نباشد نافذ است. اين قرار داد وفق ماده 2 و 7 قانون تجارت الکترونيک و ماده 10 قانون مدني جمهوري اسلامي ايران منعقد گرديد و بين طرفين لازم مي باشد.

در هر رشته تخصصی یا تحصیلی ، موفقیت صد در صدی برای همه دانش آموختگان وجود ندارد و افرادی که استعداد و پشتکار کافی در آن زمینه را دارا می باشند موفق خواهند شد لذا طبیعتا در آموزشها و پشتیبانی های ما ما نیز موفقیت 100 درصد برای همگان تضمین نمی شود/.

چنانچه دانش پذیری هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی و یا اعتراضی نسبت به خدمات آموزشی ما داشته باشد با در ابتدا با توجه به میسر بودن ارتباط مستقیم با استاد و یا مدیران مربوطه مجموعه مسئله خود را با مجموعه مطرح نموده و چنانچه به نتیجه منطقی و عرف نرسد می تواند از طریق شورای حل اختلاف مسئله خود را بازگو نمایید و حق هیچگونه تشویش اذهان یا کدر کردن حیثیت از طریق شکایت در مراجع قویه قضاییه را ندارد.

اعتراض یا انتقاد از دانش پذیرانی پذیرفته می شود که از حداقل 90 درصد خدمات و پشتیبانی های مجموعه به طور موثر استفاده کرده باشند. که این موضوع از طریق سامانه های سنجش کاربر که اشخاص حقوقی شخص ثالث می باشند قابل پیگیری است.

شرایط قطع موقت یا دائمی دسترسی دانش پذیران

-با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و مالیاتی و قوانین سازمان بورس و مهمتر از آن حریم شخصی اساتید و مربیان ، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت دسترسی فرد خاطی به خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه آموزشی مسترد نخواهد شد.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانشپذیران ممنوع میباشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات آکادمی چارتیکال میشود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتس اپ، واتس اپ ، تلگرام ، کلاب هوس و ….) فی مابین دانشپذیران در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می باشد، در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می گردد و در صورت تداوم می تواند منجر به قطع دسترسی دائمی دانشپذیر به سیستم آموزش آنلاین شود.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به .خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

در صورتی که دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی ، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال کند، آکادمی جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به خدمات آکادمی اقدام می نماید، لازم به ذکر است که آکادمی جبل عاملی این موضوع را حق خود می داند که دانش پذیر ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات، در شبکه های اجتماعی معرفی نماید.

پشتیبانی های مربوط به دوره‌ها منوط بر قوانین جاری جدید می‌باشد و شخص احمدرضا جبل‌عاملی این حق را دارد که به اقتضای مدیریت خدمات در هر زمان قوانین خدمات و پشتیبانی را تغییر دهد.

فرم ثبت نام سایت

با ثبت نام در سایت، ما ایمیل و شماره تلفن شما را در اختیار داریم و شما در ارسال ایمیل هفتگی عضو می شوید (opt-in). و بر اساس آن برای شما E-mail یا SMS ارسال خواهیم کرد. حداکثر دو پیام در هفته، شما آزاد هستید، اگر نخواستید، Unsubscribe کنید.