احمد رضا جبل عاملی

احمد رضا جبل عاملی

لبه ورود از دیدگاه تئوری حراج 2

برخی مواقع کندل تغییر جریان سفارشات ،دیده می شود ، و بعد از ورود ما ، قیمت آن‌گونه که انتظار می‌رفت ، حرکت نمی کند ؛ به عبارتی ، وقتی ما کندل تغییر جریان سفارشات را دیدیم و ورود کردیم ، انتظار داریم آن محل به خاطر اینکه پتانسیل این را دارد که تجمیع سفارشات در آن صورت گیرد ، پس انتظار می‌رود بعد از ورود ما قیمت در جهت ما حرکت نماید ، ولی وقتی این اتفاق نمی افتد یعنی جریان سفارشات به اندازه کافی نقدینگی نداشته اند تا بتواند یک حرکتی را در جهت کندل تغییر جریان سفارشات ایجاد نماید ، پس یا ما در تشخیص کندل تغییر جریان سفارشات اشتباه کرده ایم ، و یا تمایلات بازار به هر دلیلی تغییر یافته است و قیمت توان ادامه حرکت در جهت ما را ندارد و در حال درجا زدن است . اما حالت بعدی این است که قیمت بر خلاف جهت ما حرکت نماید به طوری‌که با 3-4 کندل ، قیمت برگردد و یا حتی ممکن است بعد از ورود ما یک کندل بزرگ شکل بگیرد که در جهت مخالف ما حرکت نماید .

در هر صورت قیمت چه با چند کندل مخالف و یا یک کندل ، بیش از %50 حدفاصل لبه ورود تا حدضرر حرکت نماید و مثلا اگر ما در جهت Long وارد معامله شده ایم ، این کندل در 1/3 پایینی بسته شود ، یعنی بازار بطور چشم‌گیر تمام جریان سفارشاتی را که جمع شده بود وما انتظار داشتیم قیمت بعد از آن ادامه یابد و ما بابت آن ورود کرده بودیم ، این اتفاق نیفتاد و قیمت ادامه پیدا نکرد ، بلکه تمام آن جریان سفارشات با آن کندل مخالف جمع شد جذب و خنثی شد ، پس ما با دیدن همان کندل از معامله خارج می‌شویم .

بعضی اوقات این اتفاق با یک کندل اتفاق نمی افتد ، بلکه با 2-3 کندل کوچک این حالت دیده می‌شود . در این حالت هم بهتر است معامله نقد شود ، چون کندل های کوچک ادامه دار نشانه خرج شدن پول‌های بیشتری ، نسبت به یک کندل بزرگ می‌باشد . اما اگر این کندل‌های کوچک در 1/3 وسط بسته شوند ، در معامله می مانیم ، تا زمانی که کندلی در 1/3 پایینی بسته شود ، در این صورت ، معامله را نقد می‌نماییم ، چون یک بی وزنی صورت گرفته و بعد از آن تغییر جریان سفارشات در جهت مخالف ما ایجاد شده البته اگر بعد از ورود ما 4-5 و حتی بیشتر، کندل شکل گیرد و قیمت در جهت ما حرکت ننماید ،اینجا نیز از معامله خارج می‌شویم ، چون قیمت حالت چوپی گرفته است . بطور کلی اگر بعد از ورود ما ، آرایش کندلی طوری شکل گیرد که معامله ما به خطر بیفتد ، از معامله خارج می‌گردیم .

در برخی مواقع ، یک موقعیت معاملاتی خوب شناسایی می‌گردد ، اما کندل لبه ورود شکل نمی‌گیرد . در چنین شرایطی چه باید کرد ؟ باید به این واقعیت توجه کرد که ما دست به دست نگرفته ایم که تمام موقعیت های بازار را درو نماییم . و قرار نیست ما تمام موقعیت را ترید نماییم . همان‌طور که در شغل های سنتی هم حتی اگر ما یک مغازه در بهترین نقطه شهر داشته باشیم ، قادر نخواهیم بود تمام مشتریان را جذب مغازه خود نماییم . حال در این مثال ، مورد لبه ورود ، ایراد داشت یعنی دیده نشد ، اما ممکن است در جای دیگر لبه ورود هم صادر شود ، ولی موارد دیگر ، ایراد داشته باشد مثلا شیب گام ها. پس ما طبق اصول معامله می‌نماییم ، حتی اگر بعضی از سودهای بازار را از دست بدهیم . اما یک شخص هرچه مهارتش بالا می‌رود مهارت یک پله از تجربه بالاتر است و یک آدم با تجربه الزاما یک آدم ماهر نیست ، ولی یک فرد ماهر ، حتما یک فرد با تجربه می‌باشد پس اگر من، معامله گر ماهری باشم ، می‌توانم در نقاطی ورود نمایم ، که حتی منتظر لبه ورودی که بطور پایه ای تعریف شده، هم نباشم مثلا ورود به معامله با یک کندل سایه دار و رسیدن قیمت به open خودش در معاملات ریورسال در جایی که قبلش یک کندل با سایه بلند دیده می‌شود . یکی دیگر از دلایلی که لبه ورود صادر نمی‌شود ولی گامی شکل می‌گیرد و ما جا می‌مانیم ، این است که گاها شکل کندل ها در بروکرهای مختلف متفاوت می‌باشند و این به خاطر منابع فیت دیتای متفاوت می‌باشد ، که بر اساس این دیتا ، کندل‌ها شکل می‌گیرند . نکته بعدی اینکه خود تایم فریم ، یک قاعده بسته می‌باشد و یک قاعده داینامیک وهوشمند نیست و مثل یک اندیکاتور برنامه ریزی شده که سر این مدت زمان ، کندل را ببندد وکندل بعدی را باز کند شکل گیری کندل‌ها با یک منطق خشک و غیر هوشمند صورت می‌گیرد و این موضوع به توالی تصادفی بازار مربوط است . مثال در تایم فریم یک ساعته ممکن است کندل بسته شود و لبه ورود ندهد ، اما اگر 5 دقیقه بعد یا قبل ازحالت فعلی بسته می‌شد ، لبه ورود قابل مشاهده بود . و بر اساس توالی تصادفی بعضی اوقات لبه ورود شکل می‌گیرد وبعضی اوقات تشکیل نمی‌گردد .

در معاملات ادامه دهنده ، هرگاه بعد از یک گام پرقدرت واصلاح ضعیف ، یک کندل تغییر جریان سفارشات دیده شود ، ما با اطمینان بیشتر وارد معامله می شویم ، چون با یک گروه و تیم همراه هستیم آن‌هایی که گام پرقدرت را ساخته اند در صورتیکه در معاملات برگشتی ما آغاز گر یک روند هستیم . توصیه می‌شود ، قبل از ورود با
کندل تغییر جریان سفارشات ، شیب و ضریب چولگی مدنظر قرار گیرد تا در صورت مناسب بودن وارد معامله شویم . اول بررسی شیب ، بعد ضریب چولگی و آنگاه کیفیت گام و اصلاح بررسی شود . در چنین شرایطی وارد یک معامله با احتمال بالاتر شده ایم و احتمال این‌که حدضرر ما خورده شود بسیار کم است . این سه پازل اساسی یعنب شیب ، ضریب چولگی و کیفیت گام و اصلاح مهمترین ارکان در معاملات ادامه دهنده می‌باشند و اگر این‌ها به دقت مورد توجه و بررسی قرار گیرند ، احتمال این‌که ما وارد معامله ادامه دهنده موفقی شده باشیم ، بسیار زیاد می‌شود و سویینگ‌های موثر در اینجاها ساخته می‌شود و اینجاست که پول وارد بازار می‌شود . این گام و اصلاح را در هر کجا ببینیم ، با دیدن کندل لبه ورود ، می‌توان ورود با احتمال بالایی را تجربه کرد . یعنی اگر گام اول و اول روند باشد که بسیار سودمند می‌باشد ولی اگر این‌گونه نبود ، بهتر آن است که در اکستنشن های سوم به بعد نباشد یعنی اکستنشن‌های آخر روند و در عین حال حواسمان به پروجکشن ها باشد ،که در حال کم شدن نباشند و هر بار که گام و اصلاح ها در یک روند شکل می‌گیرند ، باید به موانع پیش رو توجه بیشتری داشته باشیم ، بدین گونه که در گام سوم ، در مواجه با یک سطح تنش ، احتمال پس زده شدن بیشتر قیمت ، نسبت به گام‌های قبلی بیشتر است .

در بازار گاهی مواردی اتفاق می‌افتد که مثال در تایم روزانه ، یک کندل خبری و هیجانی بزرگ شکل می گیرد ، در صورتی‌که همین کندل در تایم پایین تر بصورت گام واصلاح دیده می شود . در چنین مواقعی ، اگر کندل ناشی از هیجانات معامله گران خرد باشد ، معمولا هیجان فروکش کرده و قیمت بر می‌گردد و این خود را در تایم پایین بصورت گام و اصلاح نشان می‌دهد ، ولی در تایم پایین آن لبه ورودی که ما دنبال آن هستیم ، یا دیده نمی‌شود یا ممکن است اگر قرار هس با یک خلصی بالای کندل تغییر جریان سفارشات ، فعال شود ، فعال نمی‌گردد .

ورود به کابین
شگفت زده می شوید!

دیدگاه ها و پرسش ها

تعداد دیدگاه های این صفحه 0 تعداد کل دیدگاه ها: 11,492

    شما اولین دیدگاه را ثبت کنید!

دیدگاه شما

دیدگاه ها و پرسش ها

0 | 11,492
+

ثبت اولین دیدگاه

با تبادل تجربه و نظر زمان بخرید

پاسخگویی حداکثر 30 دقیقه کاری

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
ثبت نام
ایمیل *
ویرایش ایمیل

همه قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال را خوانده ام و می پذیرم.

یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال گردید. لطفا بعد از دریافت روی آن کلیک نمایید.
اعتبار این ایمیل 5 دقیقه است.
لغو
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید