بانک دیجیتالی انکوریج، به سرمایه گذاران نهادی، وام هایی با پشتوانه اتریوم می دهد

هارد فورك لندن برای شبکه اتریوم در راه است
بانک دیجیتالی انکوریج، به سرمایه گذاران نهادی، وام هایی با پشتوانه اتریوم می دهد

سرمایه گذاران نهادی می توانند بدون از دست دادن اتریوم خود، دلار دریافت کنند.

بانک ارز دیجیتالی انکوریج، خدمات خود برای سرمایه گذاران نهادی را به وام های با پشتوانه رمزارز گسترش می دهد.

مشتریان بانک دیجیتالی انکوریج اکنون می توانند از طریق مشارکت با بانک تجاری BankProv آمریکا، به خط اعتباری دلاری با پشتوانه اتریوم دسترسی پیدا کنند.

Anchorage Financing یک روش ساده برای سرمایه گذاران برای کارکردن با رمزارز اتریوم شان معرفی کرده و این روش آنها را قادر می سازد برای تأمین نیازهای خود بدون از دست دادن رمزارزهایشان، به دلار دسترسی پیدا کنند. این بانک وام دهنده همچنین خدمات بازاریابی را برای گرفتن سود اضافی در اتریوم ارائه می دهد

بانک دارایی های دیجیتال، در صورت عدم توانایی مشتری در بازپرداخت وام، اتریوم وام گیرندگان را نگه می دارد و از آن به عنوان وثیقه استفاده می کند. مشتریانی که دارای دارایی های بزرگ اتریوم هستند می توانند به خط اعتباری بیشتری دسترسی پیدا کنند. بانک انکوریج پیش از این وام های با پشتوانه بیت کوین را از طریق سایر تأمین کنندگان سرمایه فراهم می کرد.

با توجه به گفته های بنیانگذار بانک انکوریج، دیوگو مونیكا، وام های با پشتوانه اتریوم می تواند به عنوان وثیقه از وام گیرندگانی گرفته شود که قادر به بازپرداخت وام نیستند.

دیو منسفیلد، مدیر عامل BankProv، گفت که فناوری مدیریت وثیقه بانک انکوریج “در سطح جهانی” است، و افزود که این یک شریک قابل اعتماد در صنعت بانکداری است:

“ما بطور کامل به رسالت و اعتقاد خود ایمان داریم که باید به بازار رمزارز همانند ابزارهای سنتی تأمین مالی، همان دسترسی و حق دسترسی را داد که سایر تجارت های قانونی، دارای سرمایه مناسب و سازگار در آمریکا دارند”.

انکوریج اولین شرکت رمزارز بود که در ژانویه 2021. از تنظیم کننده بانک ملی ایالات متحده منشور دریافت کرد. BankProv دهمین بانک قدیمی در آمریکا است که با بیش از 200 سال سابقه، با نام بانک Provident قبل از تغییر نام تجاری خود در سال 2020 فعالیت می کند.

در اواخر فوریه، انکوریج، 80 میلیون دلار در دور بودجه سری C به رهبری GIC، صندوق ثروت مستقل سنگاپور، با مشارکت آندرسن هوروویتز و بلاکچین کپیتال، جمع کرد. این بودجه به متولی کمک کرد تا با دادن رمزارز به کاربران خود و ایجاد تنوع در خزانه های شرکتی خود، به سرمایه گذاران نهادی کمک کند.

در اواخر ماه مارس، انکوریج با پلتفرم معاملات رمزارز Prometheum همکاری کرد تا یک سیستم معامله گری جایگزین کاملاً تنظیم شده یا ATS، ویژه سرمایه گذاران حرفه ای رمزارز راه اندازی کند.