به گفته یک منبع داخلی، تا پایان سال آمازون قصد دارد پرداخت از طریق بیت کوین را بپذیرد

به گفته یک منبع داخلی، تا پایان سال آمازون قصد دارد پرداخت از طریق بیت کوین را بپذیرد

به گفته یک منبع داخلی، تا پایان سال آمازون قصد دارد پرداخت از طریق بیت کوین را بپذیرد:

یک فرد ناشناس در مورد تصمیم آمازون برای ورود به عرصه پرداخت از طریق رمزارزها گفت: “این کار با بیت کوین آغاز می شود.”

گفته می شود که یک منبع ناشناس در آمازون به روزنامه تجاری لندن City A.M گفته است. که این غول تجارت الکترونیکی (آمازون) قصد دارد پرداختهای بیت کوین (BTC) را تا پایان سال 2021 بپذیرد و احتمالاً زمینه را برای پذیرش جریان اصلی معاملات رمزارز فراهم کند.

طبق گزارشی که روز یکشنبه منتشر شد این منبع به City AM گفت: “قصد ما، فقط راه اندازی راه حل های پرداخت رمزارز در آینده نیست – این بخش جدایی ناپذیر از سازوکار نحوه کار آمازون در آینده است که به طور کامل و بخوبی مورد بحث قرار گرفته است.”.

وی اظهار داشت، در حالی که بیت کوین اولین قدم در جاه طلبی های رمزارز آمازون است. اما مدیران این شرکت مشتاقند تا سایر رمزارزهای تاسیس شده را در آینده به سیستم پرداخت خود اضافه کنند. وی گفت: “این دستور از مقامات بالا و ارشد آمده”، و به جف بزوس اشاره کرد و افزود:

“کل این پروژه تقریباً آماده اجرا است.”

وی گفت که علاوه بر پذیرش پرداخت های بیت کوین، آمازون در حال بررسی ایجاد رمزارز خود است. و احتمالاً از اوایل سال 2022 این کار را شروع کند.

هفته گذشته پس از انتشار پست جدید با عنوان “ارز دیجیتال و هدایت محصول بلاکچین” در تابلوی شغلی این شرکت. اخبار مربوط به ورود آمازون به بازار رمزارز شدت گرفته است. طبق شرح وظایف، استخدام جدید به توسعه استراتژی ارز دیجیتال آمازون و نقشه راه محصول آن کمک خواهد کرد. این موقعیت شغلی، نیاز به تخصص قوی در زمینه ی بلاکچین. دفترهای کل توزیع شده، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی و به طور کلی رمزارزها دارد.

این اولین فرصت شغلی متمرکز بر رمزارز در آمازون نیست که ارسال شده است. طبق گزارش Cointelegraph، این غول تجارت الکترونیکی در ماه فوریه برای کمک به توسعه ی پلت فرم جدید خود با نام “پرداخت های نوظهور و دیجیتال”، یک مدیر فنی استخدام کرده است.