شرکت تجاری ثروتمندترین میلیاردر رمزارز نشان می دهد که این شرکت، ” بیشتر” بیت کوین خود را زیر 30 هزار دلار خریداری کرده است

افت بیت کوین در اخبار پرایس اکشن جبل عاملی
شرکت تجاری ثروتمندترین میلیاردر رمزارز نشان می دهد که این شرکت، " بیشتر" بیت کوین خود را زیر 30 هزار دلار خریداری کرده است|چارتیکال جبل عاملی | آموزش رایگان پرایس اکشن | فوت پرینت | سنتیمنتال | فارکس | ارزدیجیتال|ولیوم تریدینگ

شرکت تجاری ثروتمندترین میلیاردر رمزارز نشان می دهد که این شرکت، ” بیشتر” بیت کوین خود را زیر 30 هزار دلار خریداری کرده است:

شرکت تحقیقات آلامدا، به ریاست سام بانكمن فرید، كه دارایی خالص آن اخیراً به بیش از 8 میلیارد دلار رسیده، خرید بیت کوین خود را در محدوده حمایت اصلی روانی یعنی 30000 دلار افزایش داده است.

سقوط ترسناک بیت کوین به زیر 30،000 دلار در روز سه شنبه، فرصت خریدی برای شرکت تحقیقاتی آلامدا بود. این شرکت، یک شرکت تجارت کمّی مستقر در هنگ کنگ و یک شرکت راه حل نقدینگی به ریاست مدیر عامل و بنیانگذار FTX، سام بانکمن-فرید است.

سام ترابوكو اواخر روز سه شنبه فاش كرد كه این شركت، بعد از آخرین كاهش قیمت بیت کوین، این رمزارز را خریداری كرده است و افزود كه استراتژی محتاطانه ی این شركت برای خرید بیت کوین، از حداقل سه كاتالیزور “بازیابی” ظاهر شده است: هدف به سمت FUD رمزارز پیشرفته (ممنوعیت چین)، بهبود روزانه بازار سهام و لیکوئید شدن ضعیف تر در بازار مشتقات.

ترابوكو نوشت: “از نظر من، همه اینها، به جهت مشابه اشاره دارد.”

“آیا اخبار باعث بازگشت رمزارزها می شود؟ من انتظار دارم که رمزارزها بیشتر رشد کنند. آیا بازار سهام برمی گردد؟ من انتظار دارم قیمت رمزارزها نیز بیشتر شود. حرکت های لیکوئید معمولاً باعث برگشت می شوند؟ داستان همیشگی.”

و همه اینها باعث شد تا شرکت ما بهترین کار را انجام دهد – خرید مقدار رمزارز بیشتر طی روز گذشته. این که “همه ما می خواهیم زیر 30 هزار دلار بخریم و بالاتر از آن خارج شویم” کافی نیست، اما ما همچنان در این محدوده خرید می کنیم، زیرا به نظر می رسد دلایل زیادی برای بالا رفتن آنها وجود داد.

نظرات متفاوت در مورد روند آینده رمزارز بیت کوین

این اظهارات در حالی منتشر شد که بیت کوین در روز چهارشنبه سعی در برگشت به بالای 30000 دلار داشت. این رمزارز در صرافی FTX، با بالاترین نرخ روز خود یعنی با 31،669 دلار معامله شد، و توانست فقط رکورد 900 میلیون دلار را به دست آورد. بعداً، قیمت این رمزارز، هرچند کم، اما وارد فاز اصلاح شد، بنابراین فشار فروش محدود در نزدیکی سقف ذکر شده را نشان داد.

در همین حال، نعیم اسلم، تحلیلگر ارشد بازار در شرکت AvaTrade Ltd، انعطاف پذیری بیت کوین را در چشم اندازهای اخیر نزولی، برجسته کرد. و خاطر نشان کرد که نزدیک شدن به 30000 دلار باعث می شود بیت کوین با شدت کمتری حرکت کند.

این مدیر اجرایی به بلومبرگ گفت: “در واقع، این چیزی نیست که ما دیده ایم. ” “قیمت بیت کوین ثابت بوده است و ما هیچ گونه وحشت در فروش را مشاهده نکرده ایم.”

اما جفری وانگ، رئیس استارتاپ امور مالی رمزارز Amber Group، چشم انداز محتاطانه ای در مورد بیت کوین ارائه داد. مدیر سابق، مورگان استنلی در گفتگو با Cointelegraph اظهار داشت: معامله بیت کوین تحت تأثیر ریسک جهانی ادامه می دهد. که ممکن است این امر بیت کوین را با ضررهای بیشتری مواجه کند. او ادامه داد:

“طبق حرکت مالی رفتاری و پرایس اکشن نسبتاً آرام بیت کوین. اخیراً، گمانه زنی ها و فروش تا حدودی کاهش یافته است. وقتی شاهد حرکات بی ثبات تری هستیم، انتظار داریم معامله گران بیشتری علاقه نشان دهند. اما اگر ریسک برگشت به عقب ضعیف بماند، این امر می تواند قیمت را بیشتر کاهش دهد. “

بهبود رمزارز بیت کوین علی رغم افت ابتدای هفته در شاخص های وال استریت، عقب ماند. منبع: TradingView

ادوارد مویا، تحلیلگر ارشد بازار قاره آمریکا در Oanda. همچنین در مورد آخرین همبستگی بین بیت کوین و وال استریت، نظر منفی داشت. وی خاطرنشان کرد که اگر شاخص سهام ایالات متحده وارد “حالت فروش وحشت” شود. این امر باعث می شود که بیت کوین پشت سر هم پایین بیاید.

مویا در یادداشت روز سه شنبه نوشت: “بسیار مهم است که بیت کوین دوباره از سطح 30،000 دلار بالا رود و برگردد. زیرا شکست این حمایت می تواند منجر به فروش تکنیکالی گسترده شود.”

در مورد آلامدا، ترابوکو اعتراف کرد که این شرکت ریسک نزول بیشتر را در بازار بیت کوین درک کرده است. اما آخرین نظر او بر چشم انداز بلند مدت این رمزارز بوده است. او گفت:

“ما پوزیشن های دلتای نسبتاً بزرگ را برای بلند مدت برای یک تیم کوانتومی قرار می دهیم. و من خوشحالم که این مسیر را به طور مداوم انجام داده ام – بازارهای صعودی بسیار سرگرم کننده تر هستند.”

نظرات و دیدگاه های بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر نوع سرمایه گذاری و معامله گری شامل ریسک است، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.