Bind بایند ها در کوانتاور

Bind بایند ها در کوانتاور اجازه می دهد تا ترکیبی از پنل ها را به هر روش مورد نیاز ایجاد کند

نوآورانه ترین و، مطمئنا، یک لایه مفید از سازماندهی پنل ها،Bindها  است. این ابزار به منظور ایجاد یک “سوپر پنل” مخصوص کاربر-مجموعه ای از پنل های اساسی که باید به هم چسبیده باشند-ایجاد شده است. به طور کلی، Binds ها به شما اجازه می دهد ترکیبی از پنل ها را به هر روش مورد نیاز ایجاد کنید. تنها محدودیت آن، تخیل شماست.

نحوه اتصال چند پنل و ساخت Bind بایند ها در کوانتاور

  1. چند پنل را در فضای کار خود نزدیک به یکدیگر قرار دهید.
  2. Create bind” ” را از منوی زمینه هر پنل انتخاب کنید (این کار، حالت Bind را فعال می کند) ؛
  3. روی پنل هایی که می خواهید به هم متصل شوند کلیک کنید یا فقط دکمه سمت چپ ماوس را نگه دارید و روی آن پنل ها بکشید (“رسم”) تا آنها را در یک ناحیه انتخاب کنید.
  4. دکمه CREATE BIND” ” را در گوشه سمت راست پایین قسمت Bind فشار دهید (یا دکمه Enter” ” را در صفحه کلید خود فشار دهید) ؛
  5. تمام است-اکنون شما Super-panel خود را دارید.
Bind بایند ها در کوانتاور

به خاطر داشته باشید: پنل های متقاطع قابل اتصال نیستند.

هر Bind به عنوان یک پنل واحد عمل می کند، بنابراین وقتی اندازه آن را تغییر می دهید. به طور متناسب همه پنل های حاوی آن را تغییر اندازه می دهد. همچنین می توانید جداکننده های داخلی را بکشید تا ابعاد بین پنل ها تغییر کند. هنگامی که برخی از جدا کننده ها را در یک خط قرار می دهید، آنها می چسبند و اندازه آنها به یک سایز می رسد.

برای ویرایش محتویات Bind، باید آن را با استفاده از گزینه منوی زمینه Unbind” “، از حالت bind خارج کنید.

  • لطفاً توجه داشته باشید که همه عناصر Quantower قابل bind نیستند. این ویژگی اجازه نمی دهد صفحه هایی مانند مدیر اتصالات، تنظیمات را ترکیب کنید. این محدودیت به دلیل عدم امکان تغییر اندازه صفحه ها ایجاد شده است. در حالی که فایلهای اتصال باید فقط آیتم های قابل تغییر سایز را داشته باشد.