بر چه اساس تایم فریم معاملاتی را انتخاب کنیم؟

میزان نقدنیگی بازار:

در هر تایم فریمی میزان نقدینگی بازار بهتر دیده شود آن تایم برای معامله مناسب تر است. میزان نقدینگی را می‌توان بر اساس کیفیت متن بازار و شناسایی سرنخ های قدرت و ضعف روند تشخیص داد؛ به این‌صورت که هر چه کندل‌ها نوسان کمتری داشته باشند و کندل‌ها یکنواخت تر و با سایه های کوتاه تر باشند، این نشان نقدینگی مناسب و دستورات معاملاتی بیشتر در بازار است. چون ما در بازار کارا معامله می‌کنیم، هرچه نقدینگی آن بازار بیشتر باشد، حجم و تعداد معاملات زیاد خواهد بود و معامله گران موثر بیشتری در آن بازار و تایم فریم حضور دارند، پس آن بازار تحلیل پذیرتر است و ما راحت تر می توانیم بر اساس سرنخ هایی که فرا گرفتیم، بازار را بررسی و تحلیل کنیم و انتظارات حرکتی مناسبی را داشته باشیم و براین اساس پوزیشن های معاملاتی خود را با احتمال موفقیت بیشتری مدیریت نماییم؛ و برعکس هر چه کندل ها بزرگتر (نسبت به متوسط کندلهای متن بازار)، سایه کندل‌ها بلندتر، همپوشانی کندل‌ها
بیشتر و حرکت قیمت فرسایشی تر باشد، نشانه کم بودن دستورات معاملاتی پیش روی قیمت و کم بود نقدینگی در بازار است.

در ضمن در بازاری مانند فارکس از مقدار اسپرد نیز تا حدودی می‌توان به میزان نقدینگی در آن جفت ارز پی برد؛ بدین صورت که در چارت‌هایی که اسپرد بیشتری دارند، چون در آن جفت ارز پول کمی در جریان است و معاملات کمتری انجام می‌شود و تراکم دستورات معاملاتی کم است و فاصله اردرها زیاد می‌باشد، برای اینکه بروکر بتواند نوسانات بازار را پوشش دهد و جلوی ضرر خود را بگیرد، به ناچار اسپرد را بالا میبرد تا به خاطرکم بودن تعداد معاملات برای بروکر مقرون به صرفه باشد. اما در واقعیت برای هسته معاملاتی مهم نیست که در چه تایمی، معامله گران سفارشات خود را به ثبت می‌رسانند ولی در عمل دیده می‌شود که جامعه بزرگتری از معامله گران در تایم فریم های خاصی بیشتر تمرکز می‌کنند و به آن بیشتر توجه دارند. پس این تایم فریم، تایم فریمی است که بر اساس سرنخ‌هایی که دیده می‌شود، بیشترین دستورات معاملاتی در آن صادر و اجرا شده و ما با دیدن این سرنخ‌ها متوجه می‌شویم که در کدام تایم فریم، معاملات بیشتری صورت می‌گیرد و نقدینگی بیشتری در جریان است.

انتخاب تایم فریم براساس سرمایه:

طبیعتا ما هرچه تایم فریم های بالاتری را انتخاب نماییم، به خاطر اینکه pip یا درصد بیشتری را در حد ضررها خواهیم داشت، سرمایه بیشتری را نیاز داریم تا بتوانیم آن حدضررها را تحمل نماییم. پس هرچه سرمایه ما بیشتر باشد،
دست ما در انتخاب تایم های بالاتر بازتر است. ممکن است سرمایه ما برای مثال 120 pip حدضرر در تایم روزانه کافی باشد ولی از لحاظ روانی، توان پذیرش این مقدار هزینه را نداشته باشیم. حال اگر چارت تمیزی در تایم فریم بالا تشخیص دهیم ولی به دلایل ذکر شده نتوانیم در آن تایم معامله نماییم و مجبور شویم به تایم پایین تر رویم در
تام فریم های نزدیک تر،برای این‌که احتمال موفقیت ما بالا رود، باید پوزیشن معاملاتی ما در جهت تایم بالاتر باشد (این موضوع در مورد تایم های دورتر صادق نیست).

انتخاب تایم فریم براساس تیپ شخصیتی:
اگر معامله گری هستید که می‌توانید همزمان تعداد معاملات باز بیشتری را مدیریت نمایید، به طوری‌که نتایج هر معامله روی معاملات دیگر تاثیرات هیجانی و احساسی نمی‌گذارد، می‌توانید تایم های پایین تر هم معامله نمایید .همچنین بر اساس تیپ شخصیتی افراد که بعضی دوست دارند تکلیف معامله خود را در یک ساعت، یا چند ساعت یا نهایتا تا پایان همان روز مشخص نمایند یا ممکن است تحمل چندین هفته یا ماه را داشته باشند. پس هر فرد بر اساس تیپ شخصیتی خود باید تایم فریم خود را انتخاب نماید. پس حتی اگر یک شخص سرمایه کافی برای ورود در تایم فریم های بالاتر را هم داشته باشد ولی تیپ شخصیتی او ممکن است طوری باشد که وی را به سمت تایم فریم های پایین تر بکشاند و بخواهد با حساب های بزرگتر، در نوسانات کوچکتر معامله نماید و به سود دلخواه خود برسد.

تایم فریم معامله گران سازمانی:

معامله گران سازمانی به خاطر اهدافی که در بازار سازی وبازار گردانی دارند و در واقع به کشف بهتر قیمت کمک می‌کنند، برای آنها جهت اهداف کوتاه مدت، تایم روزانه، برای اهداف میان مدت، تایم هفتگی و برای اهداف بلند
مدت، تایم ماهانه اهمیت بیشتری دارد. حال اگر ما بر اساس موارد قبلی ، با تایم روزانه مشکلی نداشته باشیم، این تایم به علت پایداری بیشتر و تحلیل پذیر تر بودن مناسب تر است و معامله در تایم روزانه آرامش بیشتری دارد. البته برای کسانی که در بازار سهام فعالیت می‌کنند و صبر کافی برای سهامداری(سرمایه گذاری بلند مدت) دارند، برخلاف
یک رویکرد غلط، که بعضی تصور می‌کنند، سهامداری یعنی این‌که شخص سهمی را خریداری کند و آن را چندین سال نگهداری نماید، بهتر آن است که برای اینکه بهترین بازدهی را در یک سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشیم، از تایم فریم های بالاتر مانند ماهانه استفاده کنیم.

پس اگر قرار است سرمایه گذاری بلند مدت هم داشته باشیم ، بهتر است بر اساس اهداف چارت بلند مدت سرمایه گذاری کنیم و هدف قیمتی داشته باشیم تا بدانیم تا چه زمانی و به چه دلیلی باید صبر کنیم تا بتوانیم بهترین عملکرد را از سرمایه گذاری خود بدست آوریم و سود های بدست آورده را از دست ندهیم.

در انتخاب تایم فریم بر اساس تیپ شخصیتی ، باید بررسی کرد که آیا آستانه و ظرف تحمل معامله گر در تعداد معاملات باز همزمان چقدر است. یعنی اینکه معامله گر به طور همزمان چند معامله باز می تواند داشته باشد و هرچه آستانه تحمل وی بیشتر باشد، می تواند تایم فریم های پایین تر ترید نماید. هرچه آستانه و ظرف صبر معامله گر در به نتیجه رسیدن معاملات بیشتر باشد، می‌تواند تایم فریم های بالاتر را برای ترید انتخاب نماید. مثلا شخص می‌گوید اگر
معامله من 2 ماه هم باز باشد، برایم قابل تحمل است. هرچه آستانه و ظرف تحمل معامله گر در تعداد معاملات باز در یک روز بیشتر باشد ، می تواند تایم فریم های پایین تر ترید نماید.

وکلای دادگستری یک اصلی دارند که هر چه فرد در یک پرونده کمتر بداند ولی آنچه که می داند، مفید و کامل باشد موفق‌تر است تا این‌که فرد همه چیز (حتی ساعت آب خوردن) را می‌داند و این حجم زیادی از اطلاعات سبب سردرگمی و گیجی موقع دفاع می‌گردد (همان اثر تروکسلر).

ورود به کابین
شگفت زده می شوید!

دیدگاه ها و پرسش ها

تعداد دیدگاه های این صفحه 0 تعداد کل دیدگاه ها: 11,663

    شما اولین دیدگاه را ثبت کنید!

دیدگاه شما

دیدگاه ها و پرسش ها

0 | 11,663
+

ثبت اولین دیدگاه

با تبادل تجربه و نظر زمان بخرید

پاسخگویی حداکثر 30 دقیقه کاری

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
Sign up
Email *
Edit Email
An email containing a confirmation link has been sent to you. (credit 5 minutes)
Cancel
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید