نمودار استاندارد معامله‌گری

شخصی که معامله‌گری را به عنوان یک شغل برای خودش انتخاب می کند و به آن مشغول می شود خواه ناخواه ساعاتی را در روز پشت سیستم نشسته و نمودار بازار های مالی را بررسی می کند پس محیط کاری معامله‌گر ،یعنی آن چیزی که دارد بازار را در آن دنبال می کند و رصد می کند محیط پلتفرم معاملاتی او است . ما در این بخش به شما آموزش می دهیم که در روش پرایس اکشن جبل عاملی چگونه نمودار بازارهای مالی را تنظیم کنیم که بالاترین بازدهی
را برای ما داشته باشند پس با ما همراه باشید.

انتخاب رنگ مناسب برای کندل ها و نمودار بازار:

هر چند که در روش پرایس اکشن جبل عاملی به طور استاندارد و اصولی هر معامله‌گر نباید بیشتر از دو ساعت پشت نمودار بازار و پلتفرم خودش باشد و بازار را رصد کند.

البته در ادامه خواهیم گفت که چطور این دو ساعت را مدیریت کنیم و چه تایم فریمی را روزانه انتخاب کنید و چه تایم فریمی را حتی یک دقیقه انتخاب کنید. اما مسئله ای که مهم می باشد ، این است که ما به دو دلیل باید تنظیمات صحیحی را نسبت به آماده سازی نمودار ترید محیط کار خود داشته باشیم:

دلیل اول :به خاطر مسائل روانشناسی و مسائل فکری است که تاثیرات مهمی در تصمیمات معامله گر می گذارد. تمایلات و اقدامات معامله‌گر تاثیر مستقیم در میزان داده و نحوه دریافت داده هایی که در بازار می بیند و بر اساس آنها تصمیم می‌گیرد دارد.

در ابتدا می خواهیم از منظر روانشناسی رنگ ها برای شما توضیح دهیم. که اگر رنگ های صحیحی را در آماده سازی نمودار ترید انتخاب نکنیم به طور ناخودآگاه و رفته رفته در افکار و در تصمیمات ما از حیث روانشناسی تاثیرگذار خواهد بود و منجر به این می شود که یا تصمیمات احساسی و هیجانی داشته باشیم و یا اینکه سلامتی خودمان را در
مواردی از دست بدهیم.

به طور مثال رنگ سفید یا رنگ های خیلی روشن مایل به سفید رو هرگز استفاده نکنید. به این خاطر که این رنگ ها منجر به آستیگمات شدن چشم می شود.

اما در روانشناسی رنگ ها به این اشاره شده که همیشه سعی کنید که رنگ آبی را برای پس زمینه به کار ببرید به این خاطر که هم ثبات قدم رو در شما ایجاد می کند. یعنی اینکه باعث می شود دائما شاخه به شاخه نشوید احساسی عمل نکنید و رفتارهایتان رفتارهای پایدار خواهد بود و شما را از رفتارهای هیجانی و رفتارهای احساسی دور می کند.

خاصیت دیگری که رنگ آبی دارد این است که دقت معامله‌گر را تا سطح خیلی بالایی افزایش می دهد ،چون در روش پرایس اکشن جبل عاملی ما نیاز به این داریم که از طریق تکنیک ها و در واقع سرنخ هایی که در این روش یاد گرفته ایم به طور دقیق بازار را بررسی کنیم و سطحی و سهل انگارانه این کار را انجام ندهیم ،پس نیاز به دقت بالا داریم
به همین دلیل باید این طیف رنگ آبی را استفاده کنیم.

شاید این رنگ آبی به چشم تان آشنا باشد ،مثال کاغذهای مهندسی قدیمی که روی آنها ترسیم می کردند به همین رنگ بود یا رنگ مدارهایی که بر روی هواپیماها و هلیکوپترها است به همین رنگ است و دلیل آن موضوع روانشناسی رنگ ها است.

رنگ مناسب دیگری که می توانید در نمودار معاملاتی خود استفاده کنید، رنگ نارنجی می باشد، بدین گونه که مثال برای اینکه اگر قرار باشد چیزی را روی نمودار خودتان علامت بزنید. از رنگ نارنجی استفاده کنید. ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چرا رنگ نارنجی؟ به این خاطر که معامله‌گر روزانه دو ساعت به طور یکنواخت روی صندلی پشت
میز می نشیند. و سوخت و ساز بدن او فوق العاده کاهش پیدا می کند. و حالت خواب آلودگی و کسل بودن به او دست می دهد، در این صورت چون انرژی کاهش پیدا کرده است. معامله‌گر آن دقت کافی برای تشخیص و شناسایی موقعیت های معاملاتی مناسب را ندارد.

رنگ نارنجی منجر به این می شود که آن میزان انرژی لازم که از نظر تاثیر روانشناسی این رنگ روی ما انسان ها دارد در مغز ما تامین شود و آن احساس خستگی و کسل بودن و خواب آلودگی در معامله گر تا حد زیادی بر طرف شود.

رنگ بعدی رنگ طالیی است. رنگ طلایی برای اطمینان معامله‌گر در تصمیمات و همچنین بر حافظه ی او تاثیر گذار است.

برای انتخاب رنگ مناسب برای کندل هایی که نمودار بازار را تشکیل می دهند. به جای اینکه رنگ سبز ، آبی یا قرمز پررنگ و رنگ های تند به کار ببرید از رنگ های ملایم تر استفاده کنید. تا زمانی که بازار باز است و کندل در حال حرکت است. اگر این کندل حرکت هیجانی چشمگیری ، چه به صورت صعودی چه به صورت نزولی داشت رفتار شما هیجانی
نشود و به خاطر انتخاب نامناسب رنگ آن کندل، فکر نکنید که دارید از بازار عقب می افتید.

ما انسان ها متاسفانه همیشه درگیر مسئله ای به نام سندروم فومو هستیم. سندروم فومو به این صورت است که شخص خیلی از مواقع فکر می کند. که از یک موقعیتی و یک فرصتی دارد عقب می افتد و ممکن است آن را از دست بدهد بنابراین خیلی در تلاش است که سریعا آن موقعیت را به دست بیاورد.

در این صورت اقدامات و عملکرد آنها بر اساس این سوگیری و این ضعف می شود، نه بر اساس منطق و آن سرنخ ها و تکنیک هایی که در پرایس اکشن یاد گرفته است و باید از آنها استفاده کند، پس به خاطر اینکه تاثیرات فومو را بر روی
تصمیمات و اقدامات خودمان به حداقل ممکن برسانیم ، باید از رنگ های تند برای کندل ها استفاده نکنیم .

ورود به کابین
شگفت زده می شوید!

دیدگاه ها و پرسش ها

تعداد دیدگاه های این صفحه 14 تعداد کل دیدگاه ها: 11,663
 • فرزادداودی 3 ماه پیش

  0

  سلامو درود خدمت شما تمپلت چارتیکال حذف شده گویا چطور میتوانیم تنظیمات متاترید رو داشته باشیم؟
  • پاسخ عرفان صغیر: 3 ماه پیش

   0

   درود بر شما
   لطفا آدرس ایمیلتون رو قرار بدید تا خدمتتون ایمیل شود

   • پاسخ فرزادداودی: 3 ماه پیش

    0

    سلام و ارادت تنظیمات رو ارسال کردید؟

    • پاسخ عرفان صغیر: 3 ماه پیش

     0

     بله ارسال شى خدمتتون

     • پاسخ فرزادداودی: 3 ماه پیش

      0

      اقا عرفان من تمام پوشه های ایمیل رو چک کردم چیزی دریافت نشده میشه دوباره ارسالش کنید؟

     • پاسخ عرفان صغیر: 3 ماه پیش

      0

      درود بر شما
      چشم حتما🙏

     • پاسخ فرزادداودی: 3 ماه پیش

      0

      مرسی ممنون 🌹🌹

     • پاسخ عرفان صغیر: 3 ماه پیش

      0

      خواهش می کنم

   • پاسخ فرزادداودی: 3 ماه پیش

    0

    farzaddaivid512@gmail.com
    تشکر لطف میکنید آقا عرفان

    • پاسخ عرفان صغیر: 3 ماه پیش

     0

     خواهش میکنم

 • ندا نقی زاده 8 ماه پیش

  0

  🙏🙏🙏🙏
 • ندا نقی زاده 8 ماه پیش

  0

  ممنون از وقتی که برای اطلاع رسانی میگذارید مثل همیشه عالی بود
 • مسعود موسوی 8 ماه پیش

  0

  🌹
  • پاسخ عرفان صغیر: 8 ماه پیش

   0

   🌹🌹♥️

  بیشتر
  1 / 2
  به صفحه:

دیدگاه شما

دیدگاه ها و پرسش ها

14 | 11,663
+

ثبت دیدگاه

با تبادل تجربه و نظر زمان بخرید

پاسخگویی حداکثر 30 دقیقه کاری

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
Sign up
Email *
Edit Email
An email containing a confirmation link has been sent to you. (credit 5 minutes)
Cancel
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید