پذیرش و انعطاف،دو اصل مهم برای معامله گری

بپذیریم که در کجا قرار داریم و چه امکاناتی در اختیارمان قرار دارد و در مرحله بعد آن انعطاف را داشته باشیم، که آنچه را که پذیرفته ایم، در مقابلش سرخم نماییم و بگوییم که اگر من می‌خواهم به هدفم برسم، باید یکسری از کارها و دستورالعمل‌ها را انجام دهم.

این‌که در بازار های مالی بینهایت موقعیت معاملاتی وجود دارد، ازطریق پذیرش و انعطاف، امکان پذیر است. یعنی اول بپذیرم و باور داشته باشم که موقعیت های زیادی در بازار وجود دارد و در مرحله بعد این انعطاف را داشته باشم که اگر موقعیتی را از دست دادم، دنبال موقعیت دیگری باشم و نخواهم به هر قیمتی از همه موقعیت ها بهره مند گردم.

در خصوص پذیرش و باور این موضوع که در بازار بی نهایت موقعیت معاملاتی وجود دارد، میتوان از طبیعت الهام گرفت. مثلا موجهای دریا را در نظر بگیرید، بینهایت موج در گذشته شکل گرفته، در حال حاضر در حال شکل گرفتن است و در آینده هم شکل خواهد گرفت که هیچ‌کدام از لحاظ اندازه و حتی صدایی که ایجاد می‌نمایند، مانند موج دیگری
نیست، به مانند موقعیت های معاملاتی که هر کدام منحصر به فرد هستند. در معامله گری این نیاز وجود دارد که با طبیعت ارتباط برقرار کنیم چون باعث تولید سروتونین نیز می‌گردد و پایداری تاثیرش زیاد است.

ممکن است این حس در معامله گر ایجاد شود که اگر موقعیتی که شکل گرفته، ترید ننماید، مثلا ممکن است تا یک ماه دیگر، موقیت خوبی دیده نشود. در چنین حالتی می‌توانید به بررسی این موضوع بپردازید، که آیا تا یک‌ماه دیگر هیچ موقییت خوبی شکل نمی‌گیرد؟ و مورد دیگر اینکه اگر موقعیتی پیدا نشد، ما چه چیزی را از دست می‌دهیم؟ و اگر این موقعیت را معامله می‌کردیم، چه می‌شد؟ حال از طریق ژورنال به بررسی این موضوع بپردازیم، که چرا این موقعیت را که جلوی چشممان بود ، استفاده نکردیم؟ آیا خود را به بیهوشی زدیم؟ بیهوشی، یکی از عوارض ترس است، همانند موش که در موقع ترس خود را به بیهوشی و مرگ می‌زند، چون ترس از خورده شدن و شکار شدن دارند(چون برخی از جوندگان یاد گرفته اند که وقتی خود را به مردن می‌زنند، برخی از شکارچیان چون مردارخوار نیستند، از کنار آنها می‌گذرند و آنها خورده نمی‌شوند). این رفتار در ما انسان‌ها هم دیده می‌‌شود. در معامله گری، گاها خود را به ندیدن و انجام ندادن معامله، مجاب می‌نماییم، تا خود را از مسئولیت معامله (یعنی خطر ضرر کردن) دور نگه داریم . در نتیجه ما از طریق ژورنال میتوانیم به این موضوع پی ببریم ، که چرا این موقعیت را معامله نکردیم؟ آیا از ترس، خود را به بیهوشی زدم؟ آیا ترس از مورد قضاوت قرار گرفتن توسط دیگران باعث این رفتار ما بوده؟ یا ترس داشتیم که موجودی حسابمان (که به آن نیاز داشتیم)کم شود؟

تعویض لباس اگر در منزل هستید، در زمان ترید، با لباس بیرون، پشت چارت باشید و یا استفاده از یک عطر خاص، اعمال شود و در هنگام ترید یک مکان خاص برای این‌کار اختصاص داده شود یک اتاق مشخص و جای خاصی از آن اتاق برای ترید استفاده شود. دلیل این کارها این است که ذهن معامله گر، مرزی بین ترید به عنوان یک فعالیت و شغل جدی، با سایر کارهای روزمره قائل گردد و به تناسب آن ذهن خود را آماده سازد (به طوری‌که الان که می‌خواهیم
معامله نماییم، ذهن آماده این فعالیت باشد). چون یک‌سری آمادگی‌ها باید قبل و در حین معامله توسط ذهن انجام گیرد؛ مانند تمرکز. پس محیط معامله گری باید مهیا جهت ترید باشد و از لحاظ سر و صدا یا نور مناسب، طوری باشد که تمرکز ما به هم نریزد. و بطور کلی در هنگام ترید باید حواسمان و تمرکزمان از مسایل دیگر زندگی (مسائل خانوادگی، مشکالت مالی و کاری و …)دور گردد و تمرکز اصلی مان معطوف به معامله گردد. ما نمی‌توانیم در حالی‌که اینستاگراممان را چک می‌کنیم، یا جواب خانواده را می‌دهیم، مشغول ترید باشیم. باید در مکانی خاص، به طوری‌که تمرکزمان بهم نریزد، مشغول ترید گردیم. این به این خاطر است که باید برای این کار مرزبندی مشخص گردد.

وقتی ما یک رفتاری را در مدت زمان زیادی و در یک شرایط خاص ثابت انجام می‌دهیم، ملا وقتی ما عطری خاص استفاده می‌نماییم و یا لباسی خاص در یک محیط خاص می‌پوشیم و پشت چارت می‌نشینیم، ذهن ما این‌گونه غالب می‌گیرد و اگر ما در این شرایط نتایج خوبی از آن معامله ببریم، در اصل یکی از حواس پنج گانه ما(مثلا حس بویایی در خصوص عطری که در هنگام ترید استفاده کرده ایم) یک ورودی را به حس دیداری ما که از چارت می‌گیرد،را به رفتار ما پیوست مینماید. یعنی ما در بازار موقعیت هایی را می‌بینیم و فرصت هایی را در این موقعیت ها تشخیص می‌دهیم که ذهن ما بنا بر مسایل ذهنی، تصمیمی را در ما ایجاد می‌نماید و ما آن تصمیم را رفتار می‌نماییم. این باید یک ضمیمه و پیوست داشته باشد، مانند مورد عطر زدن (که همانند یک پوشه که یک کاغذ به عنوان ضمیمه به آن منگنه گردیده و مانند شناسه برای این پوشه یا پرونده می‌باشد). در واقع ما کاری که با رفتارمان انجام می‌دهیم، این است که داریم یک شناسه و کد رهگیری برای آن موقعیت قرار می‌دهیم .

تغییر دیگری که باید در ذهن صورت گیرد از لحاظ عصبی و نرونی است. یعنی قبل از معامله کردن باید یک‌سری هورمون‌ها و مواد شیمیایی در مغز ترشح گردد تا عملکرد مغزیمان در رابطه با ترید بالا رود. مثلا این هورمون‌ها سبب بالا رفتن تمرکز، مدیریت ترس و مدیریت انرژی و متابولیسم بدن می‌گردند.

اما تغییر دیگر به این موضوع بر می‌گردد که به دلایلی یک شخص نیاز دارد که ذهنیت خودش را در رابطه با رفتارش تغییر دهد و یک تغییر اساسی و بنیادی در رفتارهایش ایجاد نماید. این رفتار می‌تواند در مورد تایم فریم ها، پیدا کردن فرصت ها،وزن دهی به موقعیت هایی که در آنجا فرصت ها را معامله می‌نماییم، مدیریت خروج، مدیریت و پایبندی به اصول مدیریت مالی و … باشد ، که باید تغییر نماید.

در معامله گری ما نباید خود را درگیر اما و اگرها بکنیم و مثلا بگوییم که اگر آن کندل در شب ایجاد نمی‌شد، آن‌گونه می‌شد. این نوع دیدگاه باعث آشفتگی ذهنی می‌گردد. قرار است در مغز ما یک‌سری کانال‌های عصبی ایجاد شود که این‌ها متاثر از تمرینات و تجربیات واقعی که در بازار رخ داده اند و ما دستاوردهای مثبت یا منفی نسبت به آنها داشته ایم، ساخته شده اند. این اما و اگرها هیچ وقت تمامی ندارند و اصوال بدرد ما نمی‌خورند .

پس ما باید روی اتفاقی که شکل گرفته متمرکز شویم، نه اتفاقی که ممکن بود رخ دهد.

ورود به کابین
شگفت زده می شوید!

دیدگاه ها و پرسش ها

تعداد دیدگاه های این صفحه 0 تعداد کل دیدگاه ها: 11,663

    شما اولین دیدگاه را ثبت کنید!

دیدگاه شما

دیدگاه ها و پرسش ها

0 | 11,663
+

ثبت اولین دیدگاه

با تبادل تجربه و نظر زمان بخرید

پاسخگویی حداکثر 30 دقیقه کاری

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
Sign up
Email *
Edit Email
An email containing a confirmation link has been sent to you. (credit 5 minutes)
Cancel
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید