انواع اصلاح و میزان قدرت آن‌ها 1

در بازارهای معاملاتی کارکشن ها خیلی مهم هستند و بررسی آن‌ها می توانند سرنخ های خوبی برای ورود به معامله به ما بدهد . این کارکشن ها دارای انواع مختلفی هستند،اینکه چه خصوصیاتی دارند ؟چطور شکل می گیرند ؟و چطور باید آن‌ها را در بازار شناسایی کنیم ، در این بخش از آموزش‌ها به آن می پردازیم .

اکستنشن و کارکشن در بازارهای معاملاتی حکم دم و بازدم را دارند، همانطور که ما انسان ها برای زنده بودن و برای ادامه بقا ، نیاز به این داریم که دم و بازدم را هر دو باهم داشته باشیم و هرگز یکی از آن به تنهایی ما را نمی تواند زنده نگه دارد ، برای بازارهای معاملاتی هم دقیقا همینطور است. یعنی هر وقت که دیدید بازار یک حرکت صعودی یا نزولی را بی وقفه دارد تکرار می کند ، بدانید که یا آن تایم فریمی که بازار را می بینید تایم فریم مناسبی نیست و باید به تایم فریم بالاتر بروید یا این‌که اگر تایم فریم بالاتر هم همینطور است ، بدانید که به طور ناسالم و به طور غیر واقعی قیمت در حال رشد کردن است و این در واقع یک حباب است. پس باید دم و بازدم در بازار های معاملاتی وجود داشته باشد. پس زمانی که در بازار اصلاح شکل میگیرد ، معامله گر باید خوشحال باشد نه ناراحت ، چون می‌فهمد که قیمت بطور سالم حرکت می‌نماید ؛ و میداند که با این اصلاح ، قیمت دارد فرصت های جدید برای ورود و افزایش حجم ، در اختیار معامله گر قرار می‌دهد ؛ به هر حال در بررسی بازار، به این اصلاح ها نیاز داریم و دلیل اینکه چرا نیاز داریم بخاطر برهان خلف است که در بخش های بعدی توضیح خواهیم داد.

انواع کارکشن:

کارکشن ها هر چند که در جایگاه دم و بازدم بازار هستند و باید وجود داشته باشند تا ما مطمئن باشیم که در یک بازار سالم و پایدار معامله می کنیم ؛ اما از بررسی انواع کارکشن هم می توان به سرنخ هایی از بازار دست یافت . به عنوان مثال الان در بازار چه مقدار نقدینگی وجود دارد ؟ و یا در حال حاضر بازار چه مقدار حرکاتی را خواهد داشت ؟

خوب تا الان فهمیدیم که اکستنشن ها و کارکشن ها نقش بسیار مهمی در سرنخ هایی که در بازارها برای معاملاتی که می خواهیم بگیریم دارند. حال می خواهیم دقیق تر بررسی کنیم که چطور از این سرنخ ها باید استفاده کنیم.

گفتیم که این دم و بازدم در بازارهای معاملاتی اکستنشن ها و کارکشن ها هستند. یعنی ما چه برای معاملات ادامه دهنده چه برای معاملات بازگشتی نیاز داریم که این کارکشن ها و اکستنشن ها و سرنخ هایی که به ما می دهند را در نظر بگیریم و به نفع خودمان از آن سرنخ ها استفاده کنیم.حالا قصد داریم از طریق همین تعریف ساده و مفاهیمی که تا کنون آموخته ایم ، قدرت یک روند چه در جهت صعود و چه در جهت نزولی را بررسی کنیم.

یکی از انواع اصلاح ،کارکشن استال می باشد که در حرکات اسپایک به خاطر حجم سنگین سفارشات و تمایلات در جهت روند این نوع اصلاح ایجاد می شود.

اسپایک اکستنشن با کیفیت است ، و در کندل‌های تشکیل دهنده آن قدرت دیده می‌شود . ودر این کندل‌ها فشار برگشتی از ناحیه تیم مخالف دیده نمی‌شود . مثال اگر سایه هایی در بالای کندل‌ها )در حرکت صعودی دیده می‌شود ، این Shadow ها کوچک هستند ، چون قدرت پول در این حرکت زیاد است ، به حدی که پول‌های خالف جهت نمی‌توانند جلوی این حرکت را بگیرند و مانعی ایجاد نمایند . در نتیجه نشانه های قدرت پول‌های در جهت spike ، و ضعف پول‌های خلاف جهت اسپایک در کندل‌ها دیده می‌شود .

معمولا شروع spike با کندل‌های کوچک می باشد تا میانگین خرید سازندگان آن عدد خوبی باشد . به این خاطر است که spike با کندل‌های بزرگ شروع نمی‌شود . در اسپایک کندل‌ها به مرور می‌توانند بزرگتر شوند ، ولی باید متعارف باشد مثال یک و نیم برابر کندل‌های متن بازار( ، نه اینکه اسپایک با دو کندل کوچک شروع شود و اندازه کندل سوم بیش از %70 طول اسپایک باشد . spike معمولا در انتهای روند قبلی یا رنج ها مثال چوپی دیده می‌شود ، نه وسط روند ؛ و اگر بعد از چوپی رخ دهد ، شرایط مناسب تر است ، چون در چوپی فرصت کافی جهت جمع کردن آن ارز یا سهام در میانگین قیمتی مناسب تر ، برای معامله گران بزرگ ، وجود دارد .چون آنها پول زیادی دارند و سهام زیادی را باید جمع کنند ، در نتیجه باید طوری ورود کنند که میانگین خریدشان زیاد نشود . پس در مدت زمان زیادتری شروع به جمع کردن این حجم زیاد می کنند ؛ در نتیجه ، آن حجم زیاد در میانگین کم منجر به تشکیل کندل‌های کوچک می شود ، به این دلیل است که spike ، از کندل‌ها کوچک شروع شده ، و به مرور کندل ها بزرگتر می‌شوند .

نکته مهم دیگر این است که اصلاح این حرکت پر قدرت بسیار کوچک و در حد یک توقف کوتاه یا stall می‌باشد و عمق اصلاح معمولا بیشتر از %15 کل حرکت نمی‌باشد ، مثال اگر spike ما از 5-6 کندل تشکیل شده باشد ، عمق اصلاح stall به اندازه یک کندل باشد .

تعداد کندل های stallمعموال 3 تا 5 کندل می باشد نهایتا 6 کندل ، چون اسپایک یک حرکت پُر پول است ، معامله گران خلاف روند در مقایسه با سازندگان اسپایک ، نباید پول زیادی داشته باشند که بتوانند مدت زمان زیادی قیمت را در خلاف جهت حرکت داده یا نگه دارند . پس اگر مدت زمان این اصلاح زیاد شد ، بدین معنی است که پول کافی در حرکتی که ما آن را در ابتدا اسپایک تشخیص دادیم ، وجود ندارد ؛ در این صورت این توقف قیمت ، استال نیست و بازار چوپی شده است ، که میزان نوسان قیمتش ، به اندازه یک کندل است ، و بعد از این معلوم نیست بازار صعودی می شود یا نزولی .همچنین اگر کمتر از 3 کندل مخالف در گام دیده شود، این اصالح به حساب نمی آید ، و یک توقف کوتاه برای گام می باشد و طبیعی است و جزو اکستنشن به شمار می آید.

در spike قدرت پول زیاد است ، ما انتظار داریم بعد از stall ، اکستنشن خوبی به اندازه موومنت قبلی شکل گیرد.

برای معامله در اسپایک ، می‌توان بعد از کندل سوم stall ، یک دستور معاملاتی با خلصی ، زیر پایین ترین کندل stall قرار داد اما در روند نزولی این دستور معاملاتی را تا تشکیل کندل ششم stall نگه می‌داریم ، اگر قیمت در جهت اسپایک حرکت کرد که معامله ما فعال می‌گردد ، ولی اگر بعد از کندل ششم قیمت حرکت نکرد در کندل هفتم، دستور معاملاتی را لغو می‌کنیم ، چون stall ما شکل نگرفته و تبدیل به چوپی شد و باید صبر کنیم تا تکلیف بازار مشخص شود.

طبق تئوری حراج، بعد از این‌که قیمت رشد خوبی کرد ، مقبولیت خود را از دست می‌دهد و دیگر کسانی حاضر نیستند در قیمت های بدتر ، آن را تصاحب نمایند چون آن‌قدر رشد کرده که از لحاظ آنها دیگر ارزنده نیست . برای آنکه این ارزنگی مجددا ایجاد شود ، قیمت باید اصلاح نماید ، برای اینکه این اصلاح نظر دیگران را جلب نماید باید هم اصلاح زمانی رخ د و هم اصلاح قیمتی رخ دهد.

ورود به کابین
شگفت زده می شوید!

دیدگاه ها و پرسش ها

تعداد دیدگاه های این صفحه 3 تعداد کل دیدگاه ها: 11,663
 • مسعود موسوی 7 ماه پیش

  0

  🌹
 • ندا نقی زاده 7 ماه پیش

  0

  ممنون ازنکات خوبی که برای ما به اشتراک میگذارید🙏🙏🙏
  • پاسخ عرفان صغیر: 7 ماه پیش

   0

   خواهش میکنم خانم نقی زاده
   باعث افتخار ماست🙏

  بیشتر
  1 / 1
  به صفحه:

دیدگاه شما

دیدگاه ها و پرسش ها

3 | 11,663
+

ثبت دیدگاه

با تبادل تجربه و نظر زمان بخرید

پاسخگویی حداکثر 30 دقیقه کاری

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
Sign up
Email *
Edit Email
An email containing a confirmation link has been sent to you. (credit 5 minutes)
Cancel
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید