اینجا خبری از فروش پکیج و رویا نیست!

کابین چارتیکال

تحلیل لحظه‌ای XAUUSD

سلام؛

احمدرضا جبل عاملی هستم و در اینجا با تمرین معاملات و تحلیل‌های چارتیکالی شما عزیزان می‌خواهیم با تبادل نظر و تجربه شاهد بهتر شدن تحلیل و معاملاتتان باشیم.

پیشنهاد میکنم ویدیوهای آموزش چارتیکال را حتما مشاهده کنید تا تبادل اطلاعاتمان پر بارتر باشه و از هر سیگنال فارکس و سیگنال ارزدیجیتال بی نیاز شوید. دوره چارتیکال در بین دنیای آموزش فارکس و آموزش ارز دیجیتال از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین‌ها هست.

سعی میکنم از ساعت 10 الی 19 در خدمتتان باشم و در اسرع وقت پاسخگویی به کامنت‌ها صورت بگیرد.

تبادل نظر و تجربه در این صفحه برای عموم آزاد و رایگان است.

برای رفتن به نمادهای دیگر از دکمه‌های زیر استفاده کنید.

دیدگاه ها و پرسش ها

329 دیدگاه تا الان
 • pishkari.hr 20 ساعت پیش

  0

  باسلام و روزبخیر مجدد
  بررسی چارت نفت 14 9 1402 :

  * مطابق تایم فریم های روزانه و 4 ساعته و یک ساعته در نزدیکی سطح تنش استاتیکی قدرتمند می باشیم. روند فعلی نزولی و قدرت درجهت فروش می باشد.

  * جمع بندی :
  فعلا نظاره گر رفتار قیمت در سطح تنش هستیم و در تایم فریم یکساعته که شفاف تر می باشد بعد از اصلاح و پس از آن عبور قدرتمند قیمت از سطح تنش پیش رو می توان با ریسک کمتر همراه روند نزولی شد و پوزیشن سل باز کرد .

  باسپاس

  سوال :
  دقیقا در چه نقاطی برای ورود مناسب و بهینه و کم ریسک خواهد بود ؟
  درحدود قیمت 72 دلار پس از عبور از سطح تنش مناسب می باشد ؟
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 18 ساعت پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   در این نماد شاهد رسیدن قیمت به یک سطح کلیدی هستیم که در تایم فریم روزانه باید منتشر واکنش قیمت به سطح کلیدی باشیم تا اگر ضعف در نزول را دیدیم منتظر سناریو و تاییدات برگشتی باشیم و اگر شکست سطح را شاه بودیم باید ببینیم در محدوده جدید پذیرفته خواهد شد یا خیر.

   • پاسخ pishkari.hr: 17 ساعت پیش

    0

    بسیار عالی ، موارد بسیار مهمی اشاره کردید که رعایت کردن همین موارد به ظاهر ساده ولی کلیدی منجر به ترید موفق خواهد شد 🙏🌹💐

    • پاسخ عرفان صغیر: 17 ساعت پیش

     0

     درود مجددخدمت شما
     خواهش می کنم امیدواریم مفید واقع شود🌹🌹

 • pishkari.hr 21 ساعت پیش

  0

  باسلام و وقت بخیر
  تحلیل چارت طلا 14 9 1402

  1- تایم فریم روزانه :
  دقیقا قیمت نسبت سطح تنش قدرتمند ترسیم شده در تایم فریم هفتگی و روزانه واکنش نشان داد و روند چارت در مسیر صعودی عملا متوقف شد!
  پس از یک کندل بزرگ صعودی و بعد آن یک کندل نزولی با شادو بلند که بیانگر افزایش فشار فروش و قدرت فروشندگان بود تا حدودی قیمت از کف کانال صعودی ترسیم شده خارج گردید.

  2- تایم فریم 4 ساعته :
  در این تایم فریم بصورت واضح برگشت قدرتمند قیمت در روند نزولی با 4 کندل قدرتمندقرمز رنگ مشاهده میگردد . قدرت فروشندگان محرز می باشد.
  پس از اصلاح قیمت , ادامه روند نزولی پس از عبور کامل قیمت از سطوح تنش استاتیکی و دینامیکی پیش بینی میگردد.

  3- تایم فریم 30 دقیقه :
  شفاف ترین تایم فریم بعد از 4 ساعته جهت انجام معامله , دقیقا همین تایم فریم هست . قدرت فروشندگان محرز می باشد.

  جمع بندی :
  باتوجه به قدرت فروشندگان می توانیم در تایم فریم 30 دقیقه پس از اصلاح کامل در حدود قیمت 2040 در جهت نزولی همراه فروشندگان قدرتمند شویم.
  تارگت مدنظر با کمک از تایم فریم 4 ساعته حدود قیمت 2010 و در محله بعدی پس از اصلاح , تارگت های بعدی 2000 و 1990 را می توان بعنوان اهداف قابل دستیابی لحاظ کرد.

  باسپاس
  x
  x
  x
  • پاسخ pishkari.hr: 21 ساعت پیش

   0

   اصلاح :
   شفاف ترین تایم فریم بعد از تایم فریم 30 دقیقه را می توان یکساعته و سپس 4 ساعته درنظر گرفت . بهترین تایم فریم درحال حاضر را میتوان 30 دقیقه درنظر گرفت.
   مطابق تایم فریم های 1 ساعته و 4 ساعته نیز با توجه به شفاف بودن روند , می توان در جهت فروش وارد معامله شد.

  • پاسخ عرفان صغیر: 21 ساعت پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   سپاس از اشتراک تحلیلتون
   در چارت طلا شاهد تغییر جریان سفارشات هستیم در تایم فریم روزانه عدم توانایی در ادامه مشخص شده است که باتوجه به همین موضوع می توانید از گام و اصلاح های واضح در تایم فریم های پایین تر استفاده کنید.

   • پاسخ pishkari.hr: 20 ساعت پیش

    0

    مرسی ممنون از راهنمایی جامع و کامل شما
    فقط یک سوال داشتم جهت ورود در خلاف روند طلا طبق چارت 4 ساعته و 30 دقیقه در کدوم کندل نقطه ورود کم ریسک می باشد و حدود قیمت 2070 دلار جهت باز کردن سفارش فروش مناسب بوده است ؟

    x
    x
    • پاسخ pishkari.hr: 15 ساعت پیش

     0

     جواب سوال بالا هم میفرمایید ؟

     • پاسخ عرفان صغیر: 14 ساعت پیش

      0

      درود مجدد خدمت شما
      بله برای فروش مناسب بوده است 🙏

 • حسین زرنانیان 1 روز پیش

  0

  سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز تحلیل هایی که دوستمون ارائه بسیار مفید هستند از دوستان دیگر هم استدعا دارم مانند جناب پیشکاری مشارکت کنند از طرفی مهمتر از همه بنظرم معاملاتی رو که گرفتیم با بیان نکاتش با دوستان به اشتراک بگذاریم🙏🙏
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب زرنانیان عزیز
   بله دقیقا و خیلی با این تبادل اطلاعات برتجارب تمام عزیزان افزوده می شود🌹🌹

 • pishkari.hr 2 روز پیش

  0

  بررسی چارت طلا :

  1- تایم فریم هفتگی :
  در این تایم فریم قیمت به سطح تنش بسیار قوی رسیده است و علیرغم روند قدرتمند صعودی , در آخرین کندل قرمز رنگ شاهد شدو بلند می باشیم که بیانگر قدرت زیاد فروشندگان می باشد و باید منتظر رفتار قیمت در نزدیکی سطح تنش باشیم. احتمال ضعیف شدن روند صعودی و برگشت قیمت بیشتر می باشد.

  2- تایم فریم روزانه :
  قدرت روند درجهت صعودی , علیرغم آخرین کندل با شادو بلند , بیشتر می باشد و قیمت در یک کانال دینامیکی صعودی قرار دارد و پس از برخورد به سطح تنش استاتیکی ترسیم شده , امکان تغییر در روند حرکت قیمت و جریان سفارشات وجود دارد.

  3- تایم فریم 4ساعته :
  در این تایم فریم روند حرکت قیمت شفاف تر می باشد و پس از برخورد به سقف کانال دینامیکی صعودی تغییر جعت داده و به سمت قیمت های پایین تر در کف کانال صعودی در حرکت می باشد و در صورت عبور قیمت از کف کانال نزولی باید منتظر رفتار ان در مقابل سطح تنش استاتیکی باشیم و همچنین امکان حرکت قیمت در جهت صعودی در کانال دینامیکی نیز وجود دارد !

  جمع بندی : این چارت مناسب ترید در هیچ تایم فریمی نمی باشد و در هر جهت وارد معامله شویم ریسک ان زیاد و احتمال ضرر کردن بیشتر می باشد !

  باسپاس
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ این تحلیل در صفحه اصلی سایت خدمتتون داده شد.

 • pishkari.hr 2 روز پیش

  0

  ادامه تحلیل شاخص دلار DXY :

  4- در تایم فریم های پایین تر مثلا 30دقیقه و 5 دقیقه رفتار قیمت کاملا متفاوت می باشد . در تایم 30 دقیقه و 5 دقیقه قیمت در کانال های دینامیکی صعودی قرار رگفته است.

  جمع بندی :

  در تایم فریم های پایین 30 دقیقه و 5 دقیقه روند کوتاه مدت قیمت صعودی می باشد و قدرت سمت خریداران می باشد.
  در تایم فریم های بالاتر روند قیمت نزولی و کاهشی می باشد .

  درحال حاضر با توجه به سطح تنش ترسیم شده , اقدام خاصی انجام نمی دهیم و صرفا ناظر روند قیمت در بازار می باشیم.
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   با توجه به این که باید شفاف ترین تایم فریم برای معامله گری درنظر گرفته شود حتما در صورت وجود نقدینگی در تایم فریم های بالاتر در جهت نزول می توانید در در تایم فریم شفاف تر با تایید چک لیست معاملاتی اقدام به فروش کنید

 • pishkari.hr 2 روز پیش

  0

  سلام مجدد
  تحلیل شاخص دلار DXY :

  1- تایم فریم هفتگی :
  مطابق این تایم فریم قیمت در یک کانال نزولی دینامیکی قرار دارد و قدرت فروشندگان در چارت پس از رسیدن به سطح تنش استاتیکی تضعیف شده است . درصورت ادامه حرکت قدرتمند قیمت در جهت نزولی توانایی عبور از سطح تنش بالایی استاتیکی ترسیم شده به سمت سطح تنش استاتیکی پایینی با تارگت قیمت حدود 101 دلار وجود دارد و یا برگشت قیمت در نزدیکی سطح تنش هم وجود دارد .

  2- تایم فریم روزانه :
  در این تایم فزیم , حرکت قیمت در یک کانال نزولی دینامیکی مشخص و شفاف تر می باشد و پس از برخورد قیمت به سطح تنش استاتیکی وارد اصلاح و برگشت قیمت شده است و باید منتظر رفتار قیمت در برخورد با این سطح تنش قدرتمند باشیم. احتمال اتفاق افتادن هر دو سناریو افت بیشتر قیمت و حرکت در کانال نزولی ترسیم شده و
  یا برگشت قیمت در جهت روند صعودی و یا رنج وجود دارد.

  3- تایم فریم 4 ساعته :
  در این تایم فریم , روند نزولی قیمت در برخورد با سطح تنش استاتیکی ترسیم شده ضعیف تر شده و منتظر رفتار قیمت توسط معامله گران بزرگ هستیم !
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   با توجه به تایم فریم هفتگی اگر کندل این هفته در یک سوم بالایی بسته شود می توانیم منتظر صعود باشیم و در تای فریم روزانه با توجه به اینکه اصلاح گام نزولی بیش از 50 درصد شده است خیلی نمی توان روی نزول حساب کرد.

 • pishkari.hr 2 روز پیش

  0

  باسلام و روزبخیر
  تحلیل بیت کوین

  1- تایم فریم هفتگی :
  مطابق این تایم فریم قدرت سمت خریداران بوده و در یک کانال دینامیکی در حال صعود می باشد و با قدرت از سطح تنش قدرتمند شماره 1 عبور کرده و درحال حرکت پرقدرت به سمت سطح تنش شماره 2 در مسیر صعودی می باشد.

  2- تایم فریم روزانه :
  مطابق این تایم فریم نیز روند کلی قیمت فعلا صعودی پیش بینی می گردد و قیمت با قدرت از سقف کانال دینامیکی عبور کرده است .

  3- تایم فریم 4 ساعته :
  مطابق این تایم فریم نیز روند صعودی و قدرت خریداران محرز می باشد.

  جمع بندی :
  می توانیم براساس روند کلی صعودی پس از اصلاح مناسب قیمت در روند صعودی همراه خریداران در صورت تائید در تایم فریم های پایین تر شویم .
  تارگت اول قیمت حدود 47000 می باشد و پس از آن می توانیم با توجه به شرایط حال حاضر بازار تصمیم گیری کنیم و سیو سود داشته باشیم و در ادامه وارد پوزیشن جدید شویم.
  باسپاس از راهنمایی شما
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   با توجه به قدرت فوقالعاده زیاد صعود در تایم فریم های 4 ساعته و پایین تر می توانید از فرصت ها استفاده کنید و دیدتون صحیح میباشد.

 • pishkari.hr 2 روز پیش

  0

  باسلام و وقت بخیر
  با تشکر از پاسخگویی شما استاد عزیز و آقا عرفان بامرام و فرهیخته

  خدمت شما دوست عزیز سلام و خداقوت عرض می کنم و خیلی خوشحالم که بامجموعه چارتیکال آشنا شدم و در مسیر درست اموزش های اصولی فارکس توسط استاد جبل عاملی بزرگ قرار گرفتم .

  واقعیت خدممتون عرض کنم سطح انرژی بنده در صورت تعریف و حمایت بیشتر و تشویق های بموقع , خیلی خیلی جهت موفقیت و تکمیل اموزش های جذاب چارتیکال افزایش پیدا خواهد کرد.
  اگه لطف بفرمایید در ضمن راهنمایی و بیان اشکالات واقعی و درست و حرفه ایی , انگیزه و انرژی هم بیشتر بدید ممنون میشم و صد چندان در جهت موفقیت دوستان خودتون منشا خیر خواهید بود .

  سپاس فراوان و تشکر از تمامی تیم حرفه ایی و فرهیخته چارتیکال
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   بسیار مفتخریم که درخدمت شما عزیزان هستیم و می توانیم این راه رو برایی شما عزیزان هموار کنیم.
   باعث افتخار ماست که ضعف و قدرت شما عزیزان رو بهتون یادآوری کنیم و درعین حال راهکارهای مناسب را خدمتتون ارائه دهیم لذا پیشنهاد می شود حتما با مربیان در ورکشاپ ها در ارتباط باشین چون بصورت روزانه در جلسات انلاین درکنار شما عزیزان هستند 🌹🌹❤️

 • sina 2 روز پیش

  0

  سلام ببخشید من قانع نشدم ک چرا تایم روزانه طلا چرا شفاف نیست ؟میشه لطفا بیشتر توضیح بدهید.واینکه تایم یک ساعته ک چارچوب بالایی رو نداره لطفا اگر داره رسم کنید و بفرستید
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب سینا عزیز
   بدلیل این که وقتی در تایم فریم روزانه نزدیک سطح تنش و چارچوب بالایی متن بازار هستیم در این تایم فریم نمی توانیم خریدی داشته باشیم مگر این که سطح تنش شکسته شود و قیمت توسط معامله گران بزرگ در ناحیه جدید با مشاهده ضعف در نزول پذیرفته شود و اگر در این ناحیه ضعف در صعود را دیدیم با استفاده از تایید چک لیست معاملاتی می‌توانیم منتظر فرصت های فروش باشیم.

   • پاسخ sina: 2 روز پیش

    0

    دقیقا همین حرف منم هست فقط میگم بهتراز یک ساعته نقدینگی دارد.میشه برای یک ساعت چارچوب رسم کنید بفرستید

    • پاسخ عرفان صغیر: 2 روز پیش

     0

     درود مجدد خدمت شما
     بله همینطور هست و نقدینگی در جهت صعود هست اما طبق اصول درحال حاضر موقعیت ورود مناسبی نیست
     چشم ارسال خواهد شد🙏

     • پاسخ sina: 2 روز پیش

      0

      ممنون میشم الان بقرستید

     • پاسخ عرفان صغیر: 2 روز پیش

      0

      خدمت شما دوست عزیز

      x
     • پاسخ sina: 2 روز پیش

      0

      اقا صغیر اگر در اون حرکت اخر اون کندل های قرمز رنگ نبود یعنی اون نزول اخر نبود چارچوب بالایی چ شکلی بود؟

     • پاسخ عرفان صغیر: 2 روز پیش

      0

      در واقع از شروع ریزش شاهد حرکت موثر در بازار بودیم در واقع در نصف روز 550 پیپ حرکت قیمت داشتیم که منشا حرکت تبدیل شده به سطح تنش جدید اما قبل از اون در این تایم فریم چارچوب بالایی نداشتیم.

     • پاسخ sina: 2 روز پیش

      0

      خب چارچوب نداشتیم درسته؟و یک ساعته شما گفتین برای ترید خوبه؟ولی مگه در چارت هایی ک چارچوب نداریم حق ترید نداریم درسته؟

     • پاسخ عرفان صغیر: 2 روز پیش

      0

      بله دقیقا در تایم فریم یک ساعته گام قوی داشتیم و منتظر اصلاح بودیم که بعد از اون از موقعیت ادامه دهنده استفاده کنیم.
      حق معامله داریم بدلیل این که قاعده موومنت رو در چارتیکال داریم،توصیه میشه برای یادگیری این تکنیک حتما ویدیو هارو مرور کنید🙏🌹🌹

     • پاسخ sina: 2 روز پیش

      0

      سلام اقا عرفان اگر چارتی چارچوب نداشت ایا میشه از تایم بالاتر یه سطح اورد مثله همین یکساعته طلا .ایا میشه براش از تایم چهارساعته سطح اورد و در یک ساعته ترید کرد

     • پاسخ عرفان صغیر: 1 روز پیش

      0

      درود بر شما جناب سینا عزیز
      خیر این کار بدلیل این که زوم چارت بهم می خورد توصیه نمی شود اما می توانید درنظر بگیریدش🌹

     • پاسخ sina: 1 روز پیش

      0

      پس توصیه نمیکنید درسته؟

     • پاسخ sina: 2 روز پیش

      0

      لطفا جوابب بدهید

 • pishkari.hr 3 روز پیش

  0

  باسلام و صبح بخیر و عرض ادب

  تحلیل چارت SPXUSD :

  مطابق چارت های پیوست در تایم هفتگی و روزانه و 30 دقیقه می توانیم درجای مناسب و پس از اصلاح ها بهمراه خریداران قدرتمند در جهت صعود شویم و
  از سودهای پیش رو بهره لازم را ببریم و با سیو سود مناسب برنامه مسافرت در اخر هفته را برنامه ریزی کنیم 🙂

  ارداتمند
  با آرزوی سلامتی و موفقیت تیم قدرتمند چارتیکال
  x
  x
  x
  • پاسخ sina: 3 روز پیش

   0

   سلام وقت بخیر ولی بنظرمن در تایم روزانه روند صعود ضعیف شده ولی هفتگی باتوجه ب سطح تنش روبرو باید منتظر اصلاح بود استاد لطفا نظرتونو لطف کنید

   • پاسخ حسین زرنانیان: 3 روز پیش

    0

    سلام دوست عزیز صرفا نظرمو میگم تاببینیم نظر استاد چیه:
    در تایم روزانه در یک رنج ساید قرارداریم در اخرین کندل هم به صورت یکسوم بالایی بسته شده تا این قسمت بازار هنوز صعودی قدرتمند است اما برای پوزیشن ادامه دهنده چون در چهار چوب متن بالای بازار هستیم بهتر است بعد از شکست چارچوب بالا و اصلاح وارد خرید بشویم وگرنه در رنج ها در کف می خریم و در سقف می فروشیم و فعلا هم نشانه های ضعف در صعود برای معامله برگشتی نداریم

    • پاسخ عرفان صغیر: 3 روز پیش

     0

     درود بر شما جناب زرنانیان عزیز
     سپاس از اشتراک تجربیاتتون
     بله درسته🙏

     • پاسخ حسین زرنانیان: 3 روز پیش

      0

      🙏🙏🌹🌹🙏🙏

   • پاسخ عرفان صغیر: 3 روز پیش

    0

    درود مجدد خدمت شما عزیز جان
    بله در تایم فریم روزانه بدلیل رسیدن قیمت به سطح چارچوب بالای متن بازار نباید خرید داشته باشیم تا واکنش قیمت به سطح تنش رو ببینیم🙏

  • پاسخ عرفان صغیر: 2 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   با توجه به رسیدن قیمت به چارچوب بالایی متن بازار فعلا توصیه به خرید نمی شود و اگر سطح تنش شکسته شود و قیمت در محدوده جدید پذیرفته و تثبیت شود با استفاده از تایید چک لیست می توانیم از فرصت های خرید استفاده کنیم.

 • pishkari.hr 3 روز پیش

  0

  باسلام مجدد
  تحلیل شاخص DJI :

  با توجه به چارت های پیوست در تایم فریم های هفتگی , روزانه و 4 ساعته روند کلی صعودی و قدرت در جهت خریداران مشاهده میگردد و می توان در اصلاح ها در نفاط مناسب باتوجه به سطوح تنش ترسیم شده در جهت روند وارد پوزیشن لانگ و سیو سودهای مناسب مطابق اموزش ها شد.
  باسپاس فراوان
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 3 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   بله دقیقا همینطور هست و قدرت در صعود مشهود است و باید در اصلاح ها از این فرصت استفاده کرد🙏

 • pishkari.hr 4 روز پیش

  0

  تحلیل چارت نفت :

  مطابق تایم فریم های 4 ساعته , یکساعته , 15 دقیقه و 5 دقیقه قدرت سمت فروشندگان و روند نزولی می باشد و در نزدیکی سطح تنش ترسیم شده قیمت تا حدود 30 درصد لگ اکستنشن اصلاح خواهد داشت .

  می توان پس از اصلاح قیمت تا حدود 75 دلار , باهدف افت قیمت تا نزدیکی سطح تنش ترسیم شده تا حدود قیمت 74 همراه شد و در صورت روند قدرتمند نزولی به اندازه حدود لگ اکستنشن قبلی تا تارگت نهایی قیمت 72 دلار بصورت پلکانی سیو سود کرد ( از قیمت 75 تا 72 در 3 مرحله سیو سود را مدنظر داشت)

  باسپاس از شما
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 3 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   در خصوص این چارت با توجه به حرکت های تک کندلی بزرگ که در تایم فریم های بالاتر داریم باید خیلی محتاط عمل کنید و بعنوان قدرت محسوبشون نکنید مگر اینکه گام اکستنشنی کامل رو تشکیل بدهند و بتوانیم قدرت رو در نزول ببینیم در غیر اینصورت در سطح فعلی باید منتظر برگشت قیمت باشیم🙏

 • pishkari.hr 4 روز پیش

  0

  باسلام و شب بخیر
  بررسی چارت طلا :
  مطابق تایم فریم روزانه ,4ساعته و یکساعته فعلا روند کلی صعودی و قدرت سمت خریداران همچنان پیش بینی می گردد.باتوجه به عبور قدرتمند قیمت از سطح تنش پیش رو می توان پس از اصلاح مناسب از حدود قیمت 2050 تا حدود تارگت قیمت 2080 دلار همراه خریداران پر قدرت شد و در 3 مرحله تا حدود قیمت 2080 دلار سیو سود کرد.
  باسپاس از راهنمایی شما
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 3 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   بله همانطور که فرمودید قدرت در سمت صعود می باشد و تایم فریم شفاف هم یک ساعته هست که بعد از اصلاح مناسب می توانیم منتظر فرصت های ورود باشیم🙏

   • پاسخ sina: 3 روز پیش

    0

    ببخشید روزانه هم شفافه دیگ یا صحیح نیست؟

    • پاسخ عرفان صغیر: 3 روز پیش

     0

     درود بر شما جناب سینا عزیز
     تایم فریم شفاف تایم فریمی هس که به وضوح قدرت و ضعف رو بهمون نشون بده در واقع اکستنشن و کارکشن واضحی داشته باشد🙏

   • پاسخ sina: 3 روز پیش

    0

    بنظرمن تایم فریم زوزانه طلا از 4 ساعته و 1 ساعته شفاف ترو واضح تر میباشد ایا درسته؟

    x
    • پاسخ عرفان صغیر: 3 روز پیش

     0

     درود بر شما جناب سینا عزیز
     در این نماد چون در لبه بالایی متن بازار هستیم اقدامی برای خرید نمی کنیم ولی از لحاظ وضوح تایم فریم یک ساعته بهتر می باشد.

     • پاسخ sina: 3 روز پیش

      0

      ببخشید الان چارچوب در یک ساعته رو میشه مشخص کنید ؟

 • saeed-abiri 7 روز پیش

  0

  استاد عزیز درود برشما امیدوارم سلامت باشید
  استاد تو نمودار اول لگی که با رنگ زرد مشخص شده که نمیشه گام فرض کرد به دلیل تعداد کندل زیاد ،به همین دلیل به تایم هفتگی رونگاه کردم ویک لگ خوب دیده میشه درتصویر دوم ولی هنوز اصلاح بالغی انجام نداده،(اساسا اینطوری که عرض شد شما تایید میفرمایید؟ بخشی ازنمودار هم که دروچین آبی داره و روند کندلا متعارف شده رو میشه گام فرض نمود؟در اینصورت اگه اصلاح به بلوغ برسه ولی شیب آن کم باشه به نحوی که فاصلش تا اولین مانع کم باشه با در نظر گرفتن لگ تایم بالا (هفتگی) که بسیار خوبه میشه منتظر کندل جریان سفارشات بود یا خیر؟؟ممنون ازشما
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 7 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب سعید عزیز
   پاسخ زیر موردتایید استاد جبل عاملی می باشد.
   بله این که باید به تایم فریم بالاتر نگاه کرد کاملا منطقی هست چون چندین بار در تایم فریم پایین تر لبه ورود ها فیلد شده پس چنین مواقعی تایم فریم بالاتر رو می بینیم پس همانطور که مشخص کردید منتظر یک اصلاح با شیب ملایم و حداکثر تا ۵۰درصد گام صعودی می مانیم و بعد با کندل جریان سفارشات مناسب اماده ورود می شویم🙏🌹

  • پاسخ saeed-abiri: 6 روز پیش

   0

   استاد وقت به خیر
   استاد میشه این قسمت آخر سوالمو بگید
   اینکه وقتی اصلاح شیب کمی داشته باشه خوبه یا نه: چون اگه شیب کم باشه نشونه ضعف معامله گرای خلاف جهت روند ماست پس خوبه ولی جایی دیگه تویکی دیگه از سوالاتم فرمودید فاصله تا سطح تنش کم است و خود این استراتژی خروج رو زیر سوال میبره.ممنون از شما استاد گرانقدر

   • پاسخ حسین زرنانیان: 6 روز پیش

    0

    سلام ببخشید جسارت میکنم و پاسخ میدهم صرفا نظرمو میگم تاببینیم استاد نظرشون چیه:(با درنظر گرفتن یک اکستنشن صعودی)
    1) بعد یک اکشتنسن قوی وقتی پولبک زد و کندل تغییر وزن جریان سارشات شکل گرفت باید تاسطح تنش به اندازه کافی فاصله باشد تا اگر قیمت برخلاف جهت مورد انتظار حرکت کرد مجال کای برای نجات معامله باشد
    2) حالت بعدی حالتی است مه اصلاح به صورت در جا زدگی می باشد شبیه به استال در این حالت زمانی می توانیم وارد معامله شویم که کند تغییر وزن بالای استال بسته شده که خود در تایم پایین خوج از رنج محسوب می شود
    3) در این حالت که جواب سوال شماست که پولبک به گونه ای زده شده که فاصله زیادی تا سطح تنش نیست در اینجا رفتارمان مانند حالت دوم است زمانی واد معامله میشویم که کندل تغییر وزن جریان سفرشات بلای سطح بسته شود

    • پاسخ saeed-abiri: 6 روز پیش

     0

     درود برشما حسین آقا ،دوست عزیز تشکر میکنم از پاسختون
     در این حالت سوم که فرمودید، کندل قدرتمند، با تنه بلند، که بالای سطح مقابل بسته شود، منظورتون هست؟؟؟

     • پاسخ حسین زرنانیان: 6 روز پیش

      0

      درود بر آقا سعید عزیز:
      اره ،کندل متعارف با کندل قدرتمند متن بازار باشد

   • پاسخ عرفان صغیر: 6 روز پیش

    0

    خواهش میکنم عزیزجان🌹🙏
    بله مسلما هرچه شیب اصلاح کندتر باشد نشان ضعف معامله گران مخالف روند هست و با اطمینان بالا می توانید منتظر نشانه های ورود مجدد باشید و دقت داشته هرچقدر فاصله تا مانع یا سطح پیش رو بیشتر باشد ورود با اطمینان تر و با رعایت بهتر استراتژی خروج خواهیم داشت🙏

    • پاسخ حسین زرنانیان: 6 روز پیش

     0

     لطفا نظرتونو راجع به متن بنده بگید ممنونم ازتون جناب صغیر عزیز🙏🙏🙏

     x
     • پاسخ عرفان صغیر: 6 روز پیش

      0

      درود بر شما جناب زرنانیان عزیز
      در ابتدا کمال تشکر رو از اشتراک تجربیاتتون با دیگر عزیزان داریم
      بله در کل صحیح بود اما اگر حالت استال مانند اگر در ابتدای روند نباشد باید چندین بار انتظار فیلد شدن رو داشته باشیم که در این حالت هم یک تایم فریم بالاتر می رویم و اونجا منتظر ورود مناسب می شویم فقط همین نکته رو داشت که خواستم متذکر شوم🌹🌹

     • پاسخ حسین زرنانیان: 6 روز پیش

      0

      🙏🙏🙏🌹🌹🌹

     • پاسخ عرفان صغیر: 6 روز پیش

      0

      🌹🌹🙏❤️

    • پاسخ saeed-abiri: 6 روز پیش

     0

     درود برشما استاد عزیز وتشکر از جناب صغیر دارم به جهت انتقال مطالب
     استاد مساله فکری منم همینه که اگه بخوام فاصله مناسب جهت استراتژی خروج رو در نظر بگیرم باید دنبال یه اصلاحی باشم که شیب کندلاش زیاده چون اگه اصلاح بخواد باکندلای کوچیک بی جون که نشان از بی پولیه معامله گران خلاف جهت روند باشه که ایدآل منه اونوقت از یک سوم زمانی میگذره که بخواد عمق مناسب بافاصله از سطح تنش واسه معامله بسازه که این کشیدگی اصلاح هم مناسب نیست یعنی اصلاح نامناسب با اکستنشن میشود.
     ممنون از راهنماییتون

     • پاسخ عرفان صغیر: 6 روز پیش

      0

      درود بر شما جناب سعید عزیز
      خواهش میکنم و باعث افتخارماست که درکنارتون هستیم.
      شما علاوه بر این که موقعیت های ایده آل از نظرخودتون رو معامله می کنید می توانید موقعیت هایی که فاصله کمی تا سطوح پیش رو دارند رو هم معامله کنید اما با حجم کمتر از حجم معمول و شما دو برگ برنده در دست دارید ۱.حدضرر ۲.استراتژی خروج،البته توجه داشته باشید که این نوع معاملات اگر واستون تنش به همراه دارد اصلا توصیه نمی شود🙏

 • pishkari.hr 1 هفته پیش

  0

  تصاویر پیوست چارت طلا
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 هفته پیش

   0

   🌹🙏🙏

 • pishkari.hr 1 هفته پیش

  0

  سلام و شب بخیر
  طبق چارت طلا در تایم فریم های ۴ساعته و یکساعته و ۱۵دقیقه با توجه به قدرت خریداران می‌توان بعد از اصلاح همراه روند صعودی شد و پوزیشن BUY در نقطه مناسب بعد از اصلاح و شروع گام جدید باز کرد و بنظر کم ریسک می‌ باشد. باسپاس
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   دقت کنید که در چنین شرایطی کاملا قدرت و ضعف رو درنظر بگیرید و با چک لیست اقدام کنید چون چارت طلا در حال حاضر در نقطه حساسی قرار دارد.

 • pishkari.hr 1 هفته پیش

  0

  باسلام مجدد و عرض خداقوت

  چارت سهام آمریکایی توئیتر TWTR :
  1-تایم فریم هفتگی : پس از شروع یک روند صعودی در نزدیکی سطح تنش رفتار قیمت لازم است تحت نظر قرار گیرد. قدرت خریداران طبق چارت بیشتر می باشد.

  2- تایم فریم روزانه : بصورت یک رنج سایدوی می باشد و قیمت نزدیک سقف بالایی رنج شده است .

  3- تایم فریم 15 دقیقه : پس از یک روند صعودی وارد رنج چوبی شده است .

  جمع بندی :
  نظاره گر رفتار قیمت نسبت به سطح تنش هستیم و در صورت عبور پرقدرت از سطح تنش در اصلاح همراه خریداران می شویم.
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   کاملا درسته و قدرت در جهت صعود می باشد و می توانید در تایم فریم روزانه بعد از شروع و تکمیل اصلاح از موقعیت های خرید استفاده کنید اما حتما با استفاده از تایید چک لیست باشد🙏

 • pishkari.hr 1 هفته پیش

  0

  باسلام مجدد و روز بخیر

  بررسی چارت بیتکوین :

  1- مطابق چارت در تایم فریم هفتگی روند قیمت صعودی بوده و قدرت سمت خریداران میباشد. پس از یک گام بلند به سطح تنش قوی ترسیم شده نزدیک شده و امکان اصلاح در چارت وجود دارد. باتوجه به قدرت خریداران روند کلی در بلند مدت صعودی پیش بینی میگردد ولیکن رفتار قیمت نسبت به این سطح نیز بسیار مهم میباشد.
  2- در تایم فریم روزانه پس از رشد قیمت بصورت شارپ و برخورد به سطح تنش هفتگی, روند رشد آن کند و متوقف شده و باید منتظر رفتار قیمت نسبت به این سطح تنش باشیم.
  3- در تایم 4 ساعته نیز پس از یک زوند صعودی, قیمت وارد رنج چوبی نامنظم شده است که امکان ترید وجود ندارد.
  در سایر تایم فریم های پایین تر نیز چارت تمیز و شفاف جهت ترید پیدا نشد.

  جمع بندی :
  با توجه به سطح تنش پیش رو در تایم هفتگی, صبر می کنیم رفتار قیمت نسبت به این سطح مشخص شده و در صورت اصلاح و پس از آن ادامه روند صعودی میتوان با خریداران در جای مناسب همراه شد ولی فعلا باید نظاره گر بازار باشیم.
  باسپاس
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   سپاس از بیان دیدگاهتون🙏
   در حال حاضر بین تایم فریم هایی که فرمودید واضح ترین آن هفتگی و سپس روزانه می باشد که باید در تایم فریم هفتگی منتظر شروع اصلاح باشیم و بعد با ادامه روند همراه شویم اما در تایم فریم روزانه خیلی باید منتظر شکست های فیک باشید و تنها در صورت شکست واضح و اصلاح ضعیف در جهت صعود وارد شوید.
   در خصوص جهت نزول هم کاملا باید ضعف در صعود دیده شود تا بتوانید فرصت مناسب را برای معامله پیدا کنید 🙏

 • pishkari.hr 1 هفته پیش

  0

  سلام و روز بخیر
  احتراما در خصوص چارت طلا موارد ذیل قابل تامل و بررسی می باشد:
  1- در تایم فریم هفتگی مشخصا قدرت خریداران مشخص می باشد و همچینین تشکیل رنج سایدوی داده است و قیمت در محدوده مهمی قرارگرفته و به نزدیکی مقاومت استاتیکی بالای رنج سایدوی و سطح تنش بسیار قدرتمندی در حال نزدیک شدن می باشد و جای رشد قیمت بصورت شادو بلند تا حداکثر 2050 دلار نیز وجود دارد.
  2- در تایم فریم روزانه نیز قیمت تشکیل رنج سایدوی داده است و مقاومت استاتیکی بالا رنج با مقاومت در تایم فریم هفتگی یکسان میباشد که نشان از سطح تنش قدرتمند پیش رو می باشد. علیرغم ضعیف شدن نسبی قدرت خریداران همچنان قدرت خریداران طبق چارت بیشتر می باشد.
  3- درتایم فریم 15 دقیقه نیز پس رشد قیمت وارد یک رنج چوبی یا ساید غیر ایده ال برای معامله شده است.

  جمع بندی :
  باتوجه به سطح تنش قدرتمند پیش رو ( سقف رنج سایدوی تایم فریم هفتگی ) علیرغم مشاهده قدرت نسبی خریدارن و امکان رشد قیمت طلا تا حدود 2050 دلار ,قیمت در جای مناسبی جهت بازکردن پوزیشن لانگ نمی باشد و برای پوزیشن شورت نیز باید منتظر مشاهده علائم ضعف در روند صعودی و برگشت کامل قیمت باشیم .
  پس هیچ کاری انجام نداده و فعلا صبر می کنیم.

  پیش بینی : قیمت پس از رسیدن به تارگتهای بالای 2050 تا 2080 دلار افت کرده و مجددا در مسیر نزولی به سمت کف رنج سایدوی در تایم روزانه حرکت خواهد کرد.

  باسپاس از شما
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   سپاس فراوان بابت اشتراک نظرتون با دیگر دوستان
   بله کاملا سناریو هایی که فرمودید منطقی هست و باید واکنش قیمت نسبت به سطح پیش رو را ببینیم و نسبت به قدرت و ضعف خریداران و فروشندگان تصمیم مناسب را بگیریم و فعلا تماشاگر هستیم🙏

   • پاسخ pishkari.hr: 1 هفته پیش

    0

    مرسی ممنون
    فقط در بیشتر چارت هایی که بنده بررسی میکنم بهتر نظاره گر رفتار قیمت و حرکت ان باشیم و فعالیت خاصی انجام نداد !
    این موضوع طبیعی هست یا بنده در تشخیص روندها یا مسیر ترید و ریسک ها و .... اشتباه دارم میکنم ؟
    یکم نسبت به برداشت های خودم نسبت به چارتهای مختلف شک کردم !!!

    • پاسخ عرفان صغیر: 1 هفته پیش

     0

     درود مجدد خدمت شما جناب پیشکاری عزیز
     تحلیل های شما و سناریو هایی که می نویسید بالای ۶۰درصدشون صحیح هست و اگر توصیه به نظاره گر بودن می شود بدلیل تشکیل موقعیت با احتمال موفقیت بالاتر هست🙏🌹
     هرجای تحلیل هاتون مشکل داشته باشد از طرف ما اصلاح و خدمتتون توضیح داده خواهد شد🙏

 • pishkari.hr 1 هفته پیش

  0

  باسلام و شب بخبر و خداقوت

  درخصوص چارت 30دقیقه نفت همانطور که در تحلیل چارت اعلام نظر گردید سناریو اول که احتمال کمتری داده شده بود رخ داد و قیمت پس از برخورد به سطح تنش در کف کانال رنج سایدوی حرکت به سمت سقف قیمتی کانال را شروع کرد که میتوان گفت در حال حاضر روند قیمت در جهت خلاف قبلی برگشت پیدا کرد و قیمت در تلاش است که خودش را به سقف کانال رنج سایدوی برساند.
  سوال بنده درخصوص نقطه ورود در کف کانال که با دایره مشحص شده است می باشد که دقیقا چه زمانی و کدام کندل فرصت مناسب برای ورود بوده است ؟

  باسپاس
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 هفته پیش

   0

   درود مجدد خدمت شما
   بله بسیار عالی
   فقط احتمالا عکس پین نشده ممنون میشم ضمیمه کنید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم🙏

   • پاسخ pishkari.hr: 1 هفته پیش

    0

    با سلام مجدد
    مرسی ممنون لطف میفرمایید
    عکس مجددا میفرستم خدمتتون

    x
    • پاسخ عرفان صغیر: 1 هفته پیش

     0

     دقت داشته باشید که با توجه به اینکه سرسطح تنش بودیم برای معامله با احتمال موفقیت بالاتر باید منتظر یک پولبک به ریورسال و عدم توانایی در ادامه می بودیم اما این که صرفا بخاطر اینکه سر سطح تنش بودیم می خواستید معامله کنید احتمال موفقیت معامله را پایین می آورد و فعلا چنین ورود هایی به شما توصیه نمی شود اما با کندل دوم به دید اصلاح می توانستید وارد شوید اما با مدیریت سرسختانه باید انجام می شد اما باز هم تاکید میکنم به این مرحله خواهید رسید اما همچنان زود هست🌹🙏

     • پاسخ pishkari.hr: 1 هفته پیش

      0

      باتشکر
      دقیقا تشخیص نقطه ورود مناسب در این چارتها فعلا برای بنده سخت می باشد و نیاز به تکمیل اموزش ها و کسب تجربه می باشد .

 • pishkari.hr 1 هفته پیش

  0

  باسلام و وقت بخیر و عرض ادب و احترام

  تحلیل چارت نفت :
  1- در تایم فریم روزانه و 4 ساعته قدرت سمت فروشندگان می باشد.
  2- در تایم 30 دقیقه حرکت قیمت بصورت رنج سایدوی شده است و طبق این چارت نیز قدرت در سمت فروشندگان بیشتر می باشد.

  جمع بندی :
  با توجه به چارت 30 دقیقه دو احتمال وجود دارد :
  * رنج سایدوی ادامه پیدا کند و قیمت در برخورد به کف رنج و سطح تنش ترسیم شده تغییر جهت دهد و به سمت سقف کانال حرکت کند. این احتمال کمتر می باشد.

  * روند قیمت پس از شکست پرقدرت سطح تنش در جهت نزولی ادامه پیدا کند.
  در این صورت می توانیم پس از اصلاح قیمت در نزدیکی سطح تنش و یا شکست سطح وارد پوزیشن فروش شویم.

  با توجه به اینکه در تایم فریم های بالاتر (روزانه و 4 ساعته ) روند حرکت قیمت در جهت نزولی می باشد و قدرت سمت فروشندگان می باشد احتمال سناریو دوم و ادامه روند نزولی و شکستن کف رنج سایدوی بیشتر می باشد و احتمال افت قیمت نفت تا تارگت اولیه 72.20 وجود دارد .
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   سپاس فراوان از بیان و اشتراک دیدگاهتون با دیگر دوستان🙏

   • پاسخ pishkari.hr: 1 هفته پیش

    0

    مرسی ممنون از شما

    واقعیت هدف بنده از ارائه تحلیل چارتهای مختلف علاوه بر اشتراک گذاشتن مطالب با سایر دوستان و دانشجویان عزیز , این هست که اشکالات بنده در مورد اموزش های چارتیکال و برداشتم از روندها, قدرت و ضعف و برگشت انها و تشخیص در نقطه ورود و خروج مناسب و .... با این تحلیل ها بعنوان تمرین و مشق روزانه مشخص و رفع گردد و بقول استاد گرامی مطابق متد اموزشی چارتیکال , دانه های این پازل ها در کنار هم کامل شده و در نهایت منجر به ترید موفق شود.

    ممنون میشم استاد گرانقدر نظرشون را درخصوص تحلیل ها بفرماین که هم مایه دلگرمی بنده گردد و هم بیشتر اشکالات قبل از ترید واقعی مشخص و شفاف شده و حل شود تا بدون پرداخت هزینه گزاف در ترید واقعی اموزش ها کامل شود .

    درخصوص اینکه برداشت بنده از چارت درست هست یا خیر و اشکالات ریشه ایی یا پنهان بنده در برداشت از چارتیکال هم راهنمایی بفرماین که خدای نکرده مسیر را اشتباه نریم!

    چون واقعیت بهترین راه ارتباطی موثر دانشجویان با استاد و طرح سوال و رفع اشکال و پرسش و پاسخ همین شیوه سوال و پرسش در سایت می باشد.

    از بذل توجه شما کمال تشکر را دارم.
    سپاس فراوان

    • پاسخ عرفان صغیر: 1 هفته پیش

     0

     درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
     باعث افتخار ماست که در این مسیر درکنارتون هستیم که با پویایی و تلاش های موثری که دارید حتما این موفقیت میسر خواهد بود.
     چشم حتما در طی دیدگاه ها هر نکته قوت و ضعفی باشد خدمتتون عرض خواهد شد و روش بسیار عالی هس که هم با دوستان تبادل نظر داشته باشید و هم از تجارب دیگران و استاد استفاده کنید.

     • پاسخ pishkari.hr: 1 هفته پیش

      0

      مرسی ممنون از محبت و همراهی و دلگرمی شما
      انشاله که بتونیم مثل شما از شاگردان خوب استاد در ترید و کمک به دیگران باشیم.
      امکان همکاری با استاد و تیم چارتیکال هم بعد از اتمام آموزش ها وجود دارد ؟

     • پاسخ عرفان صغیر: 1 هفته پیش

      0

      درود مجدد خدمت شما
      خواهش میکنم و همیاری و هم فکری با شما عزیزان باعث افتخار ماست🙏
      بله چرا که نه،استاد همیشه روند عزیزان رو زیرنظر دارند و بنده هم در ابتدا دانش پذیر بودم و افتخار شاگردی استاد جبل عاملی رو داشتم و دارم 🌹

 • pishkari.hr 1 هفته پیش

  0

  درود برشما
  بررسی چارت سهام کمپانی آمریکایی AMD :

  1- در تایم فریم روزانه قیمت در رنج سایدوی قرار دارد.
  2- درتایم 4 ساعته شاهد ضعف در جهت صعودی با توجه به برخورد قیمت سقف کانال روزانه و سطح تنش پیش رو می باشیم.
  3- در تایم یک ساعته قیمت در کانال صعودی دینامیکی قرار رگرفته و این کانال دینامیکی برخورد با سطح تنش استایکی دارد و قیمت وارد محدوده مهم و حساسی شده است .

  جمع بندی :
  می توان گفت علیرغم روند صعودی در تایم فریم یک ساعته بهتر است به سطح تنش استاتیکی اهمیت بیشتری داد و در صورت ضعف قیمت در ادامه روند صعودی و برگشت قیمت وارد معامله شورت تا تارگت قیمتی کف کانال روزانه و یا حداقل تارگت اولیه نصف بازه کانال ساید در تایم روزانه را مدنظر قرار داد و همراه با معامله گران سازمانی در جهت مناسب وارد معامله شد که بنظر بعد از برگشت قیمت باز کردن سفارش فروش کم ریسک تر از سفارش خرید خواهد بود .

  سپاس فراوان
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیرمورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   در این نماد همچنان شاهد قدرت در صعود هستیم و باید قدرت طرف مقابل را هم ببینیم و بعد تصمیم گیری لازم را انجام دهیم و فعلا صبر می کنیم تا در جهتی خاص قدرت را ببینیم.
   سپاس فراوان از بیان دیدگاه و اشتراک با بقیه دوستان🌹🙏

 • pishkari.hr 2 هفته پیش

  0

  باسلام و تشکر از راهنمایی موثر و همراهی و دلگرمی شما استاد گرامی
  بررسی چارت USDCHF :
  در تایم فریم روزانه در یک رنج سایدوی قرار دارد و در نیمه راه حرکت قیمت به سمت کف کانال ترسیم شده می باشد.
  در تایم 4 ساعته قدرت نسبتا در جهت فروش بیشتر می باشد.
  درتایم 1 ساعته قیمت وارد یک رنج چوبی شده است.
  جمع بندی :
  در صورت مشاهده قدرت بیشتر فروشندگان می توانیم پس از اصلاح و بعد از اطمینان از ادامه روند نزولی سفارش فروش را ثبت نموده و تا کف کانال رنج در تایم روزانه ان را دنبال نماییم و همراه معامله گران بزرگ بازار در جهت مناسب وراد معامله شویم.
  با توجه به ضعف مشاهده شده در ادامه روند نزولی امکان برگشت قیمت تا محدوده های سقف کانال رنج سایدوی نیز محتمل می باشد .لذا نمی توان فعلا با قطعیت وارد معامله شورت شد !!!
  پس بهتر است فعلا صبر کنیم و روند قیمت را نظاره گر باشیم .
  باسپاس فراوان
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   بابت دید خوبتون و اشتراک دیدگاهتان با دیگر عزیزان بسیار سپاسگذاریم🙏🌹
   بله دقیقا برای معامله در جهت فروش باید گام و اصلاح تکمیل شود و برای معامله برگشتی هم باید منتظر عدم توانایی در ادامه و تایید چک لیست معاملاتی باشیم پس فعلا صبر خواهیم کرد.

 • pishkari.hr 2 هفته پیش

  0

  باسلام
  تحلیل SPXUSD :
  با توجه به تایم فریم های روزانه و 4 ساعته و 1 ساعته و 15 دقیقه قیمت نزدیک لبه چارچوب بالایی متن بازار می باشد و مطابق جریان سفارشات و ورود پول معامله گران سازمانی می توانیم در جهت صعودی یا نزولی پس از مشاهده سماجت خریداران یا برگشت قیمت همراه با بازار وارد معامله فروش یا خرید شویم.
  بهتر است پس از اطمینان از روند حرکت قیمت و بررسی دقیق تصمیم گیری براساس شرایط حال بازار صورت پذیرد .
  همچنین با توجه به مشاهده ضعف در روند صعودی در نزدیکی سطح تنش, آماده ورود به معامله شورت پس از اطمینان از برگشت قیمت می باشیم ولی فعلا صبر می کنیم تا روند حرکتی قیمت شفاف شده و جهت جریان سفارشات جدید سازمانی مشخص شود.
  باسپاس
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

   0

   درود برشماجناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیرمورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   در ابتدا از اشتراک نمادها و دیدگاهتون با دیگر دوستان کمال تشکر را داریم.
   در مورد این چارت دقیقا در چارچوب بالایی بازار قرار داریم و در حال حاضر تا شکست کامل سطح نباید به خرید فکر کرد و در صورت فراهم شدن موقعیت برگشتی با هزینه مناسب می توانیم یک موقعیت عالی رو شکار کنیم.

 • pishkari.hr 2 هفته پیش

  0

  باسلام و شب بخیر
  تحلیل چارت NIKKEI :
  1- تایم روزانه : قیمت در یک رنج سایدوی قرار گرفته است و در نزدیکی سقف سطح تنش می باشد.
  2- تایم 4H : مطابق تایم روزانه ضعف در ادامه روند صعودی در نزدیکی سطح تنش مشاهده می گردد.
  3- تایم 30MIN :قیمت بعد از صعود وارد یک رنج نامنظم چوبی شده است .

  جمع بندی :
  می توان با توجه به سطح تنش قدرتمند پیش رو بعد از مشاهده ضعف در ادامه روند و احتمالا برگشت کامل روند وارد پوزیشن شورت شد و تا کف کانال تایم 4 ساعته همراه فروشندگان سازمانی در روند نزولی شد . تارگت های قیمت بترتیب اعداد 328 و سپس 322 و 316 و 313 و نهایتا 306 را درنظر گرفت .

  باسپاس فراوان
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیرمورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   بله دقیقا همانطور که فرمودید قیمت در لبه جارچوب بالایی متن بازار قرار دارد و در تایم فریم های 4 ساعته به پایین میتوانیم منتظر برگشت قیمت یا شکست سطح با گام و اصلاح ضعیف باشیم و دقت داشته باشید که نباید سوگیری خاصی داشته باشید و همگام با قیمت و حال بازار پیش بروید.🌹🌹

 • pishkari.hr 2 هفته پیش

  0

  باسلام و احترام
  درخصوص چارت NSXUSD موارد ذیل مورد بررسی قرار گرفت:
  1- مطابق چارت روزانه پیوست ,قیمت در یک کانال دینامیکی در یک روند صعودی قرار دارد و روند صعودی بتدریج تضعیف شده است.
  2- در چارت تایم فریم 4 ساعته نیز قدرت خریداران بیشتر می باشد ولی در انتهای روند ضعف مشاهده میگردد.
  3- در تایم 30 دقیقه در رنج سایدوی می باشد.
  جمع بندی :
  با توجه به اینکه روند کلی در تایم بالاتر صعودی می باشد ولیکن امکان اصلاح و برگشت قیمت نیز وجود دارد بهتر است با احتیاط وارد معامله شد و مطابق تایم فریم 30 دقیقه در کف و سقف رنج سایدوی وارد معامله شد.
  همچنین می توان تا زمان شفاف شدن حرکت جدید قیمت , صرفا چارت را زیر نظر داشت و معامله ایی انجام نداد !
  با سپاس فراوان
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   بله همانطور که اشاره کردید در تایم فریمهای روزانه و 30 دقیقه در مجاورت سطوح تنش هستیم که باید منتظر واکنش قیمت از لحاظ شکست سطح یا برگشتی شدن باشیم و توصیه می شود تا گام و اصلاح مناسب یا نشانه معامله برگشتی با هزینه مناسب ندیده ایم وارد معامله نشویم.
   سپاس از به اشتراک گذاشتن دیدگاهتون با دیگر عزیزان🌹

 • pishkari.hr 2 هفته پیش

  0

  درورد و خداقوت بر شما
  تحلیل و بررسی روند چارت طلا در هفته پیش رو :

  1- مطابق چارت روزانه تقریبا می توان گفت قیمت در یک رنج سایدوی مطابق عکس پیوست قرار رگرفته است. با توجه به حرکت پرقدرت گام و اصالاح آخر , قدرت در سمت دخریداران می باشد. با توجه به برخورد قیمت به سقف استاتیکی رنج سایدوی می بایستی قبل از باز کردن هر پوزیشنی , قدرت و ضعف قیمت در سطح تنش پیش رو با دقت مورد بررسی قرار داد و احتمال برگشت قیمت در صورت مشاهده ضعف وجود دارد و در صورت قدرت خریدارن احتمال شکست سقف قیمتی 2000 دلار نیز وجود خواهد داشت .

  2- علیرغم قدرت خریداران در تایم 4 ساعته , با توجه به برخورد به سطح تنش قدرتمند استاتیکی و مشاهده ضعف در سمت خریدارن نمی توان گفت قمیت همچنان روند صعودی را ادامه خواهد داد.

  3- در تایم یک ساعته روند صعودی در نزدیکی سطح تنش ضعیف تر شده و در انتها حرکت قیمت اصلاح بصورت کامپلکس پولبک مشاهده میگردد .

  جمع بندی :
  رفتار قیمت در برخورد به سطح تنش استاتیکی با دقت بررسی میگردد و در صورت برگشت قیمت وارد پوزیشن شورت و
  در صورت ادامه قدرت و سماجت خریدارن در ادامه روند حرکت صعودی قیمت در اصلاح میتوانیم همراه خریداران سازمانی سفارش لانگ را ارسال کنیم.

  با سپاس از راهنمایی شما
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   ممنون از بیان دیدگاهتون درمورد نماد معاملاتی طلا
   در تایم فریم روزانه تا مشخص شدن قدرت و ضعف هرسمت بهتر است اقدامی نکنیم تا با بالاترین احتمال موفقیت وارد عمل شویم.
   در تایم فریم 4 ساعته هم بدلیل این که در سقف چارچوب هستیم بهتر است اگر قصد خرید داریم حتما گام و اصلاح را ببینیم یا اگر عدم توانایی در ادامه را داشتیم منتظر ورود برای فروش باشیم.
   و در تایم فریم یک ساعته هم به همین صورت باید منتطر باشیم تا واکنش قیمت را به سطح پیش رو ببینیم و بهترین تصمیم را متناسب با آن بگیریم.
   جمع بندی خوبی در انتها داشتید و برای هریک از سناریوهای پیش رو منعطف باشید تا بتوانید بهترین تصمیم معاملاتی را داشته باشید.
   در کنار شما عزیزان هستیم🌹

 • pishkari.hr 2 هفته پیش

  0

  با سلام و روز بخیر
  تحلیل چارت نفت تقدیم حضور می گردد:

  1- مطابق تایم فریم روزانه قدرت در سمت فروشندگان مشخص می باشد که اصلاح در کارکشن بصورت کامپلکس پولبک مشاهده می گردد.
  درصورت ادامه روند پرقدرت نزولی پیش بینی میگردد قیمت به سطح حمایتی تنش 72 دلار خودش را برساند.

  2- در تایم فریم 4 ساعته نیز قدرت در سمت فروشندگان مشاهده میگردد.
  در صورت شکست پر قدرت سطح تنش دینامیکی حمایتی می توان با درنظرگرفتن شرایط مناسب نقطه ورود, وارد معامله شورت شد و
  یا در صورت اصلاح قیمت در سقف سطح تنش دینامیکی می توانیم در جای مناسب وارد معامله شورت شویم.

  3- در تایم فریم یک ساعته حرکت قیمت در یک کانال مثلثی مشخص می باشد که در سقف و کف سطح تنش دینامیکی در حال نوسان می باشد و امکان خروج قیمت از بالا یا پایین این مثلث وجود دارد و با توجه به قدرت بیشتر فروشندگان احتمالا قیمت کف سطح تنش دینامیکی را شکسته و به قیمتهای پایین تری دست یابد.

  4- در تایم 15 و 5 دقیقه نیز مشخصا قدرت در سمت فروشندگان می باشد که امکان ارسال بیش از 3 عکس در سایت وجود ندارد.

  جمع بندی :
  درحال حاضر بهتر هست از باز کردن پوزیشن معامله خودراری کرد و پس از مشخص و شفاف شدن جریان نقدینگی , در نقطه مناسب پس از مشاهده اصلاح کامل یا فشار فروش همراه با معامله گران سازمانی در جهت فروش وارد پوزیشن شورت با تارگت اول 72دلار شد.

  باسپاس از راهنمایی شما
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   در تایم فریم روزانه شاهد ضعیف شدن تدریجی قدرت نزول هستیم و کاهش پرتاب قیمت و شادو های رو به پایین نشان دهنده این موضوع می باشد پس باید صبر بدیم تا تکلیف قیمت با سطح فعلی مشخص شود.
   دیدگاهتون در تایم فریم 4 ساعته مناسب است فقط در تایم فریم 4 ساعته بهتر است سطح های استاتیک پیش روی قیمت را درنظر بگیرید چراکه اعتبار بیشتری دارد .
   در تایم فریم یک ساعته هم یک رنج سایدوی داریم می توانیدبجای رسم مثلت و اون سطح استاتیک وط،رنج رو درنظر بگیرید و در سقف ها و کف ها منتظر موقعیت باشید یا اگر شکسته شد منتظر معامله با آن باشید.
   و در کل توصیه می شود برای جلوگیری از سردرگمی و از دست دادن موقعیت مناسب برای معامله،واضح ترین تایم فریم را درنظر بگیرید و منتظر تشکیل فرصت باشید.
   سپاس فراوان از تحلیل ها و بیان دیدگاهتون 🌹🌹

 • pishkari.hr 2 هفته پیش

  0

  باسلام و وقت بخیر و عرض ادب
  درخصوص چارت DXY موارد ذیل را میتوان بیان کرد :

  1- مطابق چارت دلار ایندکس در تایم فریم روزانه قدرت فروشندگان پس از برخورد به حمایت استاتیکی در حدود قیمت 103.540 کم شده است و باید منتظر رفتار و جمع بندی معامله گران سازمانی بود که روند معاملات مشخص گردد و درحال حاضر امکان پایان روند نزولی و برگشت قیمت از این قیمتها در جهت روند صعودی وجود دارد و همچنین امکان شکست حمایت استاتیکی و ادامه روند نزولی نیز محتمل می باشد.

  2- در تایم فریم 4 ساعته نیز همین وضعیت بلاتکلیفی در ادامه روند نمودار در جهن نزولی و یا برگشت آن مشخص و شفاف نمی باشد.

  3- در تایم یکساعته و 30دقیقه نیز با توجه به رنج نامنظم و نامشخص, نمی توان روند مشخصی برای نمودار در جهت صعودی یا نزولی و رنج سایدوی شناسایی کرد.

  جمع بندی :
  تا زمان شفاف شدن ادامه روند فعلی و مشاهده قدرت در جهت نزولی و
  یا بازگشت روند بصورت صعودی و یا حتی ساید وی
  از معامله کردن در چارت DXY
  و همچنین پوند دلار و یورو دلار و ... خودداری می کنیم .
  بدلیل عدم شفافیت ادامه روند چارت مذکور پوزیشنی در جهت سل یا بای انتخاب نمی کنیم .
  با سپساس از راهنمایی شما
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   ممنون از توضیح جامع و کامل شما و خیلی خوشحالیم که اینقدر عالی بر رفتار قیمت مسلط شده اید🙏🌹
   تا زمان وارد شدن نقدینگی در جهتی خاص همین وضعیت حاکم خواهد بود و به احتمال بالا بدلیل اینکه امروز روز پایانی هفته معاملاتی هست از هفته آینده حرکت خواهد داشت.🙏

   • پاسخ pishkari.hr: 2 هفته پیش

    0

    سلام و شب بخیر
    ممنون از راهنمایی و‌ محبت شما دوست عزیز که مایه دلگرمی برای بنده می باشد که با قدرت دوره آموزشی چارتیکال را دنیال کنم 🙏🌹🍀
    اگر محبت بفرمایید میخواستم بدونم تحلیل بنده مورد تائید استاد جبل عاملی هست و در چارت DXY همانطور که تحلیل اینحانب ارائه شد که فرصت مناسبی برای ترید وجود نداشت صحیح می باشد یا خیر ؟ باسپاس

    • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

     0

     درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
     باعث افتخار ماست که درکنار و همراه شما هستیم🙏🌹
     بله تشخیص و تحلیلتون صحیح بوده و بدلیل تعطیلات رسمی و پایان هفته معاملاتی قیمت حرکت موثر و خوبی برای استفاده نداشت🙏

     • پاسخ pishkari.hr: 2 هفته پیش

      0

      درود بر شما استاد گرامی و اقا عرفان عزیز و دوست داشتنی
      مرسسی ممنون از پاسخگویی سریع شما
      واقعیت من دارم یه جورایی به سایت و اموزش های عالی چارتیکال اعتیاد پیدا میکنم و
      دوست دارم بمنظور سریعتر حرفه ایی شدن و رفع اشکلات و تبحر در ترید با اموزش های استاد وقت بیشتری بزارم و پاسخگویی شما و استاد گرامی باعث دلگرمی و امید بیشتر بنده جهت بررسی بیشتر روندهای ارزهای مختلف و طلا و نفت و ...شده هست و واقعیت از اینکه در مسیر درست ترید قرار گرفتم حس خوبی دارم و لذت می برم و دوست دارم با تمرکز بیشتری اموزش ها و لایوها را دنبال کنم .

      هر سوالی هم که میپرسم منتظر هستم که زودتر جوابش را دریافت کنم و به همین صورت با قدرت بیشتری ترید را دنبال کنم .

      با سپاس فراوان از راهنمایی و پاسخگویی شما

     • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

      0

      درود مجدد خدمت شما جناب پیشکاری عزیز
      چقدر خرسندیم که می توانیم برای شما عزیزان مفید باشیم و هرسوال و ابهامی داشتید بیان کنید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده شود.
      در کنارتون هستیم تا شاهد پیشرفت روز افزون شما عزیزان باشیم.

     • پاسخ pishkari.hr: 2 هفته پیش

      0

      سپاس بی نهایت

     • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

      0

      خواهش می کنم🌹🌹

 • saeed-abiri 2 هفته پیش

  0

  استاد عزیز درود برشما وقت بخیر
  استاد نظرتون رو در مورد ورود در این ناحیه روزانه در صورت بسته شدن این کندل در همین قیمت و یک سوم بالا میشه لطفا بفرمایید.با تشکر فراوان
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب سعید عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   در این چارت شاهد گام و اصلاح خوبی بودیم اما هزینه معامله در این صورت که فرمودید بالا می رود.

 • saeed-abiri 3 هفته پیش

  0

  استاد درود وخداقوت مجدد
  تو این نمودار با توجه به لگ صعودی و اصلاح به بلوغ رسیده این کندل که بالاش خط مشکی گزاشتم رو تا 16 روز دیگه که کلوز میکنه با فرض به همین شکل بسته شده کندل تغییر در نظر بگیریم و اگه جوابتون مثبت است اینکه فاصله کمی تا سطح تنش پیش رو داره رو نباید مهم فرض کرد؟
  (کلا چه کارش باید کرد گام و اصلاح رو در نظر بگیریم یا فاصله کم تا سطح تنش؟)
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 3 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب سعید عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   اگر کل این رنج رو اصلاح گام صعودی در نظر بگیرید صحیح نیست چون حداقل بعد از یک سوم زمانی باید حرکت می کرد اما پول در جهت صعود نبوده و معامله کردن در چنین جایی حتی با بسته شدن در یک سوم بالایی منطقی نیست و علاوه بر نزدیک بودن به موانع خواب سرمایه زیادی واستون خواهد داشت.

   • پاسخ saeed-abiri: 2 هفته پیش

    0

    استاد درود بر شما
    استاد منظورشمااز رنج صعودی این رنجی هست که از کف وصل کردم وسقفشو با آبی کشیدم یا رنجی که باقرمز کشیدم(البته ساید نیست چاپیه، برای وضوح بیشتر اینجوری کشیدم)؟؟

    x
    • پاسخ saeed-abiri: 2 هفته پیش

     0

     استاد در مواقعی مثل الان که اصلاح از یک سوم رد میشه وحرکت نمیکنه یا بعبارتی طولانی میشه ولی همچنان شیب خوبی داره و به 50 درصد گام نرسیده چجوری باید ورود کرد؟

     • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

      0

      درود مجدد خدمت شما🙏
      در چنین مواقعی که اصلاح خیلی بیش تر از حد نرمال شده یا باید تایم فریم های بالاتر را دید یا در همین تایم فریم باید ضعف کامل خریداران یا فروشندگان رو ببینید و با تشکیل موقعیت با احتمال موفقیت بالاتر منتطر ورود مناسب باشید و فراموش نکنید که همیشه موقعیت های معاملاتی زیادی در حال شکل گیری هستند پس ذهن خودتون رو خسته نکنید که مجبور شوید موقعیت هایی که شفاف نیستند رو استفاده کنید.

    • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

     0

     درود بر شما جناب سعید عزیز
     بله رنج صعودی ای که با رنگ آبی رسم کردید صحیح است که البته دقت داشته باشید که از ۲ برخورد قیمت به سقف و کف رنج به بعد از اعتبار آن کاسته می شود.

     • پاسخ saeed-abiri: 2 هفته پیش

      0

      درود مجدد فراوان خدمت استاد عزیز و تیم محترم پشتیبانی
      استاد ایجوری هم یه گام واصلاحه هم کف رنج داینامیک ،(یعنی موقعیت خرید)،،نیست؟؟استاد البته همونطوریکه فرمودین موقعیت تو بازار فراوان است من رو این نمودار که دارم دنبال میکنم به جنبه یادگیریش تمرکز وسوالاتم به این خاطر است.

     • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

      0

      درود مجدد خدمت شما
      خواهش میکنم،باعث افتخار ماست 🙏
      خیلی عالیه که به دنبال نکات هستید🌹
      این گام نزولی برای اصلاح خیلی طولانی شده و نمی توان به چشم گام و اصلاح بهش نگاه کرد اما می توانید محدود ای که به کف رنج رسیده رو برای بوجود آمدن فرصت مناسب درنظر بگیرید یا اینکه تایم فریم رو بالاتر ببرید و ببینید وضعیت اصلاح در اون‌تایم فریم ها به چه صورت هست.

     • پاسخ saeed-abiri: 2 هفته پیش

      0

      ممنون از شما وخداروشکر که شما هستید

     • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

      0

      خواهشدمیکنم عزیزجان 🙏🌹

     • پاسخ saeed-abiri: 2 هفته پیش

      0

      استاد عزیز درود مجدد عذرخواهی میکنم امروز خیلی مزاحم اوقات شریف شدم وتشکر فراوان.
      استاد تایم بالاترش (سه ماهه) بنظر میاد داره به تصمیم گیری ورود نزدیک میشه یعنی اصلاح یک سوم خودشو کامل میکنه.میتونه اینجا بعد خلاصی ورود بده یا جهت رودخونه رو نشون میده و تو همون تایم ماهانه به فرض صعودی جهت (درنظر داشتن تایم سه ماهه) بمونیم؟؟

     • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

      0

      درود مجدد خدمت شما جناب سعید عزیز
      بله همانطور که اشاره کردید تایم فریم بالاتر جهت قدرت رو به ما نشان می دهد و ما در تایم فریمی که هزینه معاملاتی و موقعیت تمیز ایجاد شده است دنبال ورود های مناسب هستیم🌹

     • پاسخ saeed-abiri: 2 هفته پیش

      0

      درود فراوان استاد عزیز
      استاد این رنج آبی اصلاح گامه؟

     • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

      0

      درود خدمت شما جناب سعید عزیز
      با توجه به طولانی شدن نمی توان به عنوان اصلاح درنظرش گرفت و خودش یک رنج چوپی هست.

  • پاسخ saeed-abiri: 2 هفته پیش

   0

   استاد وقت بخیر مجدد
   استاد نمودار اول به صورت لگاریتمی بود این رگولار همون نموداره، سوالی که دارم اینه که با کدوم تصمیم گیری کنیم خیلی اختلاف دارن از دید معاملاتی.ممنون از راهنمایی وسرعت تیم پشتیبانی خوبتون

   x
   • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

    0

    درود مجدد خدمت شما🌹
    ببینید مهم تشخیص و تصمیم گیری درست هس اما قطعا با همین چارتی که الان فرستادید تصمیم گیری و دید بهتری خواهید داشت.
    خواهش میکنم باعث افتخار ماست🌹🙏

    • پاسخ saeed-abiri: 2 هفته پیش

     0

     استاد ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون
     تو این نمودار-رگولار- لگ های نزولی قوی ترن و تو لگاریتمی بیشتر فاز صعودی میده از این جهت عرض کردم خیلی اختلاف دارن از دید معاملاتی.

     • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

      0

      درود مجدد خدمت شما🙏🌹
      بله همینطوره و برای معامله کردن هم همون چارت اصلی مدنظر ما باید باشد.

 • saeed-abiri 4 هفته پیش

  0

  استاد درود برشما.وقت بخیر
  نظرتون رودرمورد ورود به این نمادمیفرمایید.باتشکر فراوان🙏🙏🙏تایم ماهانه
  x
  • پاسخ saeed-abiri: 4 هفته پیش

   0

   ببخشید هفتگی🌹

   • پاسخ حسین زرنانیان: 4 هفته پیش

    0

    ببخشید جسارت کردم:
    بنظرم یک اکستنشن زده و بعد از اصلاح ضعیف و بلوغ و بی وزنی میتوان خرید کرد

    • پاسخ saeed-abiri: 4 هفته پیش

     0

     درود برشما آقای زرنانیان
     درست میفرمایید.من فکر میکنم این موومنت 8.9 تا کندل بزنه باتوجه به رفتار رمز ارزا واسه همین مزاحم استاد شدم.ممنون از شما

     • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

      0

      خواهش میکنم،مراحمید🌹

     • پاسخ حسین زرنانیان: 4 هفته پیش

      0

      🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹

     • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

      0

      🙏🙏🌹🌹

     • پاسخ حسین زرنانیان: 4 هفته پیش

      0

      یک سوال داشتم راجع به چارت جناب saeed_airi ،ایا می توانیم بگوییم که :
      اکستنشن باید به متن بازار بخورد در غیر این صورد دچار قضیه شپارد شدیم با توجه به این موضوع اکستنشن صعودی حداقل باید بالای شصت تا هفتاد درصد اکستنشن نزولی در متن بازار باشد تا صفت گام را داشته باشد؟؟؟؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید🙏 🙏🙏🙏

     • پاسخ عرفان صغیر: 3 هفته پیش

      0

      درود مجدد جناب زرنانیان عزیز
      پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
      مطلبی که شما عرض کردید در بعضی مواردی که کندل ها با کندل های متن بازار هماهنگ نباشد صادق و درست است🌹اما در این مورد اگر به شکل کندل ها نگاه کنید چنین شکل کندل هایی در اکستنشن های قبلی هم داشتیم🙏

     • پاسخ حسین زرنانیان: 3 هفته پیش

      0

      🙏🙏🙏🙏

     • پاسخ عرفان صغیر: 3 هفته پیش

      0

      🌹🌹🙏♥️

     • پاسخ saeed-abiri: 3 هفته پیش

      0

      درود برشما
      نمودار در کل یه رنج داینامیک ساید دیدم و تو رنج تعداد کندلا تو گام و اصلاحات بالا تر درنظر میگیرم یعنی لگ های رنج ممکنه 30 تا کندل داشته باشن و تولگ رنج چند ین گام استاندارد.
      از استاد عزیز هم خواهش میکنم نظرشونو در این مورد بفرمایند با تشکر فراوان

    • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

     0

     درود بر شما 🌹
     بله اگر چنین موردی ایجاد شد می توانید با رعایت اصول استفاده کنید.

  • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب سعید عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   در این نماد و تایم فریم شاهد گام قوی هستیم که بعد از پولبک می تواند مناسب شود اما مواظب این رنج داینامیک که رسم کردید هم بااشید.

   • پاسخ saeed-abiri: 4 هفته پیش

    0

    وقت شما بخیر آقای صغیر عریز.میفرمایید ممکنه از سقف داینامیک برگرده پایین؟؟

    • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

     0

     درود مجدد
     گام فعلی خیلی قوی هست اما مارکت هس دیگه باید از هرجهت درنظرش گرفت😉🌹

 • حمیده سلوکی 4 هفته پیش

  0

  سلام وقتتون بخیر
  استاد نظرتون در مورد تایم روزانه طلا میفرمایید با توجه ب اینکه یک سطح طلایی ایجاد شده و قیمت ب این سطح رسیده و همچنین با توجه ب اخبار مربوط ب شدت گرفتن جنگ خاورمیانه ب نظرتون میشه از این نقطه صعود رو در نظر گرفت
  • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

   0

   درود برشما خانم سلوکی عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   بله اما گام نزولی اخیر رو هم نمیشه ضعیف دانست و اگر قرار بر صعودی شدن باشد باید نشانه های ضعف بمانیم که هم اکنون در تایم فریم های ۴ساعته و یک ساعته قوت نزول رو شاهد هستیم.

  • پاسخ حسین زرنانیان: 4 هفته پیش

   0

   قیمت خود آینه اتفاقات پشت پرده می باشد بنظرم اگر قرار هست یک معامله صعودی از طلا بگیریم بهتر می باشد که در تایم 4 ساعته یا 1 ساعته منتظر پولبک به ریورسال باشیم که این امر خودش در تایم بالاتر به صورت یک الی دو کندل ضعیف نمایش داده میشود

 • pishkari.hr 4 هفته پیش

  0

  باسلام و شب بخیر 🙏🌹
  درخصوص چارت نفت مطابق چارت آن در تایم فریم های ۴ ساعته و یکساعته با توجه به تحلیل قبلی نیز قدرت بصورت واضح در سمت فروشندگان میباشد و بازیگران اصلی ظاهرا بعدا از گذشت بحران غزه تصمیم به کاهش قیمت نفت گرفته اند و چارت نفت و طلا بیانگر این موضوع می باشد ، لذا جهت انتخاب لبه ورود مناسب با توجه به تکمیل پولبک و اصلاح مربوطه در کارکشن انتهایی، مطابق تایم فریم ۵ دقیقه می‌توان در قیمت ۷۷.۴۵ آماده اجرای اردر سفارشگذاری فروش SELL شد . با رعایت حد ضرر و حد سود و تارگت اول ۷۴.۶۰ و تارگت دوم پس از اصلاح مجدد و تکمیل پولبک ۶۷.۲۰ بعنوان تارگت نهایی درنظر گرفته می‌شود. باتوجه به شرایط بازار در صورت نیاز تصمیمات جدید اتخاذ و هدف اصلی حفظ سرمایه و در نهایت سود مناسب و مستمر می‌باشد .
  باسپاس فراوان
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   ممنون از بیان دیدگاهتون،بله در حال حاضر قدرت در نزول می باشد اما همانطور که استاد هم اشاره کردند همیشه باید ببینید در حال بازار چه اتفاقی درحال رخ دادن است و قدم به قدم با آن پیش بروید البته دیدکلی شما خوب است به شرطی که سوگیری ای برای شما ایجاد نکند.

   • پاسخ pishkari.hr: 4 هفته پیش

    0

    مرسی ممنون 🙏💐
    با توجه به بررسی انجام شده درخصوص گرفتن پوزیشن شورت برای نفت در تابم فریم یکساعته در قیمت حدود ۷۷.۵۰ دلار منطقی می باشد ؟

    • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

     0

     درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
     توجه داشته باشید که راهنمایی های ما دلیلی بر گرفتن یا نگرفتن موقعیتی نمی باشد.
     اما با توجه به پایان هفته معاملاتی منطقی نبوده و چون نماد سنگینی هم هست در دو روز تعطیلی احتمال هر اتفاقی در دنیا و تاثیرش بر روی نفت و طلا و شاخص ها هست🙏

 • pishkari.hr 4 هفته پیش

  0

  باسلام و وقت بخیر
  این پیغام مربوط به بررسی روند چارت طلا ۵شنبه شب میباشد.

  ادرخصوص چارت طلا طبق تحلیل قبلی که در تایم فریم 4 ساعته داشتیم همچنان با توجه به قدرت بیشتر فروشندگان نزولی پیش بینی میگردد و با توجه به کف حمایت استاتیکی پیش رو پس از اصلاح و در کارکشن میتوان در نقطعه مناسب همراه فروشندگان با پوزیشن شورت/ sell ورود کرد و
  تا قیمت 1932 و لحاظ حد ضرر 1954 هم جهت با بازار به سود مناسب مدنظر 1950-1932 دست یافت .
  باتوجه به ضعیف شدن قدرت فروشندگان پس از گام دوم لازم است احتیاط لازم انجام شده و نقطعه ورود حدود 1953 در نظر گرفته شود و در صورت برگشت بازار با درنظر گفتن حدد ضرر از معامله خارج شد .
  با سپاس از راهنمایی شما
  • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیرمورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   بسیار خوشحالیم که چنین دید خوبی بدست آوردید و متوجه قدرت و ضعف می شوید اما باید سعی کنید به همین اندازه هم در فرصت های عالی متناسب با دید خوبتون بصورت بهینه موقعیت ها رو شکار کنید.

 • saeed-abiri 4 هفته پیش

  0

  استاد درود بر شماوقت بخیر
  استاد باتوجه به کندل تغییر بلند این نماد رو که الان خلاصی رو پر کرده میشه گرفت (تا تقریبا 7 دلار که سقف در نظر گرفتم)؟
  این کندل قورباغه ای نیست؟
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب سعید عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   ابتدا توجه داشته باشید که نظر ما هیچگونه توصیه ای به خرید یا فروش نمی باشد.
   درمورد این چارت اگر این محدوده داینامیکی رو درنظر داشتید میتوانستید بعد از کندل بی وزنی با خلصی وارد شوید اما گام قوی نزولی رو هم درنظر داشته باشید و این که ممکن هست این درحد اصلاح باشد.
   پس دید صحیح این هس که اگر برای ورود مدنظرش داشتید ابتدا به دید اصلاح و با مدیریت سرسختانه و اگر گام قوت داشت باهاش همراه می شدید.
   و الان بهتر است ضعف بیشتر یا پولبک دیگه ای به سطح داینامیکی رو ببینید و بعد شرایط رو بسنجید.

   • پاسخ saeed-abiri: 4 هفته پیش

    0

    بله درسته.ممنون از راهنماییتون🙏🙏🙏🌹

 • pishkari.hr 4 هفته پیش

  0

  سلام و ارادت

  درخصوص چارت نفت در تایم فریم روزانه قدرت مشخصا سمت فروشندگان می باشد و باتوجه به عبور قدرتمند قیمت از سطح 1 و پولبک قیمت به این سطح , پیش بینی میگردد پس از تکمیل اصلاح و پولبک در قیمت فعلی 76.36 و
  رسیدن قیمت به حدود 77 دلار , اولین سطح تنش پیش رو سطح 2 می باشد و بازیگران اصلی نفت ادامه روند نزولی را تا حدود قیمت 67.5 همان سطح3 مدنظر داشته باشند.

  مطابق تایم فریم های 4 ساعته و 30 دقیقه نیز به وضوح قدرت سمت فروشندگان می باشد .
  لذا میتوان همراه با روند نزولی در زمان مناسب در حدود قیمت 77 دلار وارد پوزیشن شورت SELL شد.
  باسپاس و ممنون از راهنمایی و مشاوره جهت تحلیل و تشخیص روند قیمتها
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

   -1

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   ممنون از دیدگاه خوبتون با توجه به جهت قدرت می توانید در زمان های مناسب از گام و پولبک ها استفاده کنید.

   • پاسخ saeed-abiri: 4 هفته پیش

    0

    درود جناب صغیر عزیز
    من اشتباها دیس لایک زدم نمیتونم هم اصلاح کنم

    x
    • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

     0

     درود خدمت شما جناب سعید عزیز
     فدای سرتون🙏🙏
     همونطور که مشاهده می کنید در حال حاضر قدرت با نزول هست و شما باید منتظر گام و پولبک و یا ضعف کامل در نزول و شکار موقعیت های صعودی باشید.
     تایم مارکت رو هم فراموش نکنید که رو به پایان هست🌹

  • پاسخ saeed-abiri: 4 هفته پیش

   0

   استاد درود برشما.وقت بخیر
   باتوجه به رفتار معنادار قیمت تو کف رنج داینامیک ( بی وزنی و درصورتی که کندل روزانه یک سوم بالا بسته شود ) نمیشه صعود ی در نظرگرفت؟

   x
 • pishkari.hr 4 هفته پیش

  0

  باسلام و روزبخیر
  درخصوص چارت 4ساعته و 30 دقیقه طلا بنده بررسی کردم نتونستم چارت را بخونم و تشخیص بدم که روند کلی قطعا نزولی میتونه باشه یا خیر ؟
  و بنظرتون در این شرایط که نتونیم روند تشخیص بدیم و شکل نمودار برای ما مفهوم و روشن نباشه بهتر در تایم بالاتر و یا پایین تر چارت بررسی کرد و یا کلا بهتر در طلا فعلا پوزیشن باز نکنیم و فعلا فقط چارت نگاه و رصد کنیم و
  در جای مناسب و کم ریسک ورود کنیم ؟
  باسپاس
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   ابتدا بهتون تبریک میگیم که این موضوع رو در نظر دارید که اگر چارتی شفاف و واضح نبود کاملا بیخیال اون بشید و چارت های دیگر رو رصد کنید و این میتونه از بزرگترین دستاوردهای شما در دوران معامله گریتون باشه و درمورد این چارت هم اگر موقعیت واضحی در اون نمی بینید بهترین راه رهاکردنش هس تا زمانی که در تایم فریم خاصی شفاف و واضح شود.🌹🙏🙏

 • saeed-abiri 4 هفته پیش

  -1

  atomusdt
  استاد درود وخداقوت
  استاد این چارت ورود 7.7 دلار گزاشته بودم ولی موفق به خرید نشدم.صبر کنم به نظرتون گام واصلاح میشه یا بالاتر میره و الان که یه کم هم اگرسیو به نظر میاد بخرم (توتایم هفتگی یا ماهانه )؟؟؟(من ستاپ پول بک به ریورسال در نظر گرفتم البته کف چارچوب هم هست )🙏🙏ممنون وسپاس فراوان
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب ابیری عزیز
   درمورد چارت زیر باید گفت که از فرصت ورود گذشته است و برای ورود می توانید منتظر پولبک باشید یا در تایم فریم های پایین تر منتظر فرصت های ورود باشید.

 • pishkari.hr 4 هفته پیش

  0

  باسلام و شب بخیر
  درخصوص چارت طلا طبق تحلیل قبلی که در تایم فریم 4 ساعته داشتیم همچنان با توجه به قدرت بیشتر فروشندگان نزولی پیش بینی میگردد و با توجه به کف حمایت استاتیکی پیش رو پس از اصلاح و در کارکشن میتوان در نقطعه مناسب همراه فروشندگان با پوزیشن شورت/ sell ورود کرد و
  تا قیمت 1932 و لحاظ حد ضرر 1954 هم جهت با بازار به سود مناسب مدنظر 1950-1932 دست یافت .
  باتوجه به ضعیف شدن قدرت فروشندگان پس از گام دوم لازم است احتیاط لازم انجام شده و نقطعه ورود حدود 1953 در نظر گرفته شود و در صورت برگشت بازار با درنظر گفتن حدد ضرر از معامله خارج شد .
  با سپاس از راهنمایی شما
  x
  • پاسخ pishkari.hr: 4 هفته پیش

   0

   سلام و ارادت استاد گرامی
   امکان داره درخصوص تحلیل دیشب بنده درخصوص طلا نیز نطرتون بفرمایید .
   سپاس فراوان

   • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

    0

    درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
    پاسخ زیرمورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
    مادامی که در این نماد شاهد گام های قوی و اصلاح های ضعیف باشیم میتوانیم از فرصت ها استفاده کنیم مگر اینکه نشانه های عدم توانایی در ادامه را ببینیم.

 • pishkari.hr 4 هفته پیش

  0

  باسلام وشب بخیر
  درخصوص چارت طلا مطابق تایم فریم 4 ساعته در یک رنج سایدوی قرارگرفته و باتوجه به قدرت فروشندگان بزودی قیمت از کف رنج سایدوی در جهت نزولی حرکت خواهد کرد و همچنین قدرت بالای فروشندگان در تایم 5 دقیقه نیز محرز می باشد و
  با توجه به موارد فوق می توان انتظار داشت
  در مرحله اول انس جهانی طلا عدد 1932 دلار را خواهد دید و پس از عبور از این قیمت تا عدد 1867 دلار امکان افت قیمت بیشتر می باشد .
  باز کردن سفارش SELL بنظر هم جهت و همسو با بازیگران اصلی در جهت روند نزولی پرقدرت منطقی می باشد.
  درصورت اطمینان ار ادامه روند نزولی میتوان با ریسک منطقی از اهرم 2 استفاده کرد .
  درصورت امکان نظرتون را در مورد تحلیل بنده بفرمایید ممنون میشم.
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   دیدتون نسبت به چارت عالی و منطقی هست اما باید تمام قوانین رو بدون تخفیف اجرا کنید،بطور مثال در تایم ۴ ساعته بعد از تکمیل اصلاح منتظر نشانه های ورود برای نزول باشید اما اگر ضعف رو در نزول مشاهده کردید باید صبر بدید برای قوت گرفتن تیم صعود،منظور این هست که در بهترین حالت باید ببینید که درحال حاضر باید چکار کنید یعنی تحلیل کردن و آماده بودن برای سناریو های پیش رو خوبه اما نباید سوگیری ای در شما ایجاد کند.در کل دیدتون خوب هست و طبق قوانین و در حال حاضر بازار پیش برید.

   • پاسخ pishkari.hr: 4 هفته پیش

    0

    بسیار عالی سپاسگزارم.
    دقیقا من دارم سعی میکنم طبق اموزش های چارتیکال در نگاه چند ثانیه ایی به چارت ابتدا قدرت بازیگران اصلی و market maker را تشخیص بدم که در جهت فروش یا خرید و یا متعادل و رنج می باشد و درمرحله بعد انتخاب بهترین لبه ورود با کمترین هزینه و ریسک را دنبال میکنم . واقعیت هنوز در زمینه انتخاب لبه ورود مناسب و کاهش ریسک و هزینه خیلی تسلط ندارم و صرفا دارم براساس روند حال حاضر بازار تحلیل های خودم را در معرض ازمایش قرار میدم . بنظرتون استاد گرامی استفاده از اهرم بدون استفاده از ماشین حساب و محاسبه موارد مدنظر و ریسک های زیاد میتواند در بلند مدت منجر به سود گردد ؟

    • پاسخ عرفان صغیر: 4 هفته پیش

     0

     درود مجدد
     خواهش میکنم 🙏
     بله مواردی که درنظر می گیرید بسیار عالی هست،رعایت ورود های ایده آل با هزینه بهینه خیلی میتونه بهتون کمک کند که کلیدش صبر و رعایت اصول هست که مطمئن باشید اگر این موارد رو رعایت کنید معجزه رو خواهید ساخت.
     در رابطه با سوال آخرتون باید بگم که این نحوه یعنی استفاده از اهرم بدون محاسبات دقیق و اصولی در ابتدا بهتون سود میده که جایزه داروین هست و در نهایت خیلی سریع سود و سرمایتون رو به بازار تقدیم خواهید کرد پس خیلی مواظب این موارد باشید.

 • sina 1 ماه پیش

  -1

  سلام مجدد.ببخشید یک ویدیو راجب اینکه چطور بکتست بگیریم اپلود کنید خیلی میتونه ب ما کمک کنه
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب سینا عزیز
   هفته خوبی رو واستون آرزو میکنیم
   چشم درموردش با استاد مشورت خواهیم کرد اما در کل استاد موافق با بک تست گرفتن نیستند چون چرخه های بازار همیشه ثابت نیست و شما رو به اشتباه خواهد انداخت.

   • پاسخ sina: 1 ماه پیش

    0

    پس استاد نظرشون چیه چطور تمرین کنیم

    • پاسخ sina: 1 ماه پیش

     0

     اگر امکان داره جواب بدید ممنون

     • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

      0

      درود مجدد خدمت شما
      پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
      بهترین تمرین در بازار،بررسی حال بازار است که بهترین تریدر ها در حال بازار باید متوجه بشوند که باید چه اقدامی انجام بدهند یا اصلا نباید کاری کنند و مناظره گر بازار باشند.
      پس در ابتدا برای تمرین دیدن گذشته بازار و بررسی موقعیت ها مشکل ندارد اما این که بک تست بگیرید و طبق داده های گذشته عمل کنید،اصلا توصیه نمیشه.

     • پاسخ sina: 1 ماه پیش

      0

      پس نظر استاد اینه روی لایو بازار حتی شده یه ماه بصورت دمو کار کنیم اره؟

     • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

      0

      دمو رو پیشنهاد نمی کنند چون احساسات و تصمیم گیری های یکسان با حساب واقعی در اون دخیل نیست،معمولا حساب ریل با حداقل حجم یا حساب سنتی رو بیشتر توصیه می کنند.

     • پاسخ sina: 1 ماه پیش

      0

      اوکی پس حساب ریل با حجم کم خوبه واسه تست

     • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

      0

      بله چون کاملا با بازار و تمام وجه های احساسی و تکنیکی اون درگیر میشید و بازار و رفتار خودتون رو در مواجه باهاش خواهید شناخت.

 • sina 1 ماه پیش

  0

  سلام .نظرتون راجب چالش های پراپ چیه ؟اگر تایید میکنید از کدام شرکت ثبت نام کنیم؟
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب سینا عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد‌.
   به طور کل نظر یا توصیه ای برای استفاده و همکاری با پراپ ها نداریم و توصیه ما ترید روی حساب خودتون هست اما اگر با پاس کردن چالش ها مشکلی ندارید میتواند خوب باشد🙏

   • پاسخ sina: 1 ماه پیش

    0

    یه شرکت پراپ مطمعن معرفی کنید لطفا؟واینکه با روش چارتیکال میشه پاس کرد؟

    • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

     0

     بله در صورتی که طبق اصول پیش روید موفق خواهید شد🙏متاسفانه معرفی نداریم

 • sina 1 ماه پیش

  0

  سلام وقت بخیر.برای ریورسال پولبک حتما باید در متن بازار مون ک همون ۶۰ کندل میشه باید یک سطح داشته باشیم؟
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب سینا عزیز
   اگر متن بازارمون مشخص باشد خیلی بهتر و قابل استنادتر هست🌹

   • پاسخ sina: 1 ماه پیش

    0

    ببخشید باید سطح باشه تو همون ۶۰ تا کندل دیگ ؟؟یا سطح نباشه قبول نیس

    • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

     0

     بله اگر سطح کلیدی معتبری داشته باشیم ایده آل تر هست ولی اگر نداشتیم هم در صورت ضعف کامل روند قبلی با سرنخ ها می توانیم اقدام کنیم.

 • sina 1 ماه پیش

  0

  لطفا یورو ب دلار یک ساعته رو هم کندلایه متن بازار رو مشخص کنید خیلی ممنون ببخشید ک این قدر سوال میپرسم
  • پاسخ sina: 1 ماه پیش

   0

   اینوهم جواب بدید ممنون

  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   چشم در اسرع وقت ارسال خواهد شد🙏

  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   خدمت شما

   x
 • sina 1 ماه پیش

  0

  ببخشید اون الان میشه متن بازارمون دیگ؟و اینکه ایا اون هم میشه چارچوب بالاو پایین در عکس دوم؟
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود مجدد🌹🙏
   بله درسته.

 • sina 1 ماه پیش

  0

  سلام اگ امکان داره چارت یورو ب دلار رو تایم فریم ۱۵ دقیقه و ۱ساعتشو کندل های موردنیاز متن بازار رو مشخص کنید و عکس رو بفرستید
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب سینا عزیز
   چشم در اسرع وقت انجام خواهد شد و خدمتتون همینجا ارسال خواهیم کرد.

  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود مجدد دقت داشته باشید که در ابتدا به تعداد کندل عکس اول نیازدارید اما بعد از تسلط با تعداد کندل های عکس دوم هم متوجه قدرت و ضعف خریداران و فروشندگان شوید.

   • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

    0

    🌹🌹

    x
    x
 • sina 1 ماه پیش

  0

  سلام ببخشید تعداد کندل برای ما باید چقدر باشد نهایتا.یا همون حالت زوم استاندارد کافیه
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود خدمت شما جناب سینا
   ببینید هرچقدر به تسلط بیشتر برسید و رفتار قیمت رو متوجه بشید تعداد کندل های کمتری نیاز خواهید داشت اما معمولا بین ۳۰ تا ۶۰ کندل کافی هست.

 • sina 1 ماه پیش

  0

  ببخشید ک اینقدر سوال میپرسم خب ریورسال مگر مربوط ب چارچوب بالایی و پایینی متن بازار نیس؟خب اونجا ک چارچوب بالایی نیس در حالت ریورسال
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب سینا عزیز، صبحتون بخیر
   بله درست می فرمایید اما در اون زمان با زوم استاندارد که تعداد کندل های موردنیاز رو دربر بگیره اون ناحیه سطحی بوده که قیمت امکان پولبک ریورسال رو بهش داشته🙏

   • پاسخ sina: 1 ماه پیش

    0

    ممنون

  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   ببینید اونجا یک سطح تنش بوده و توسط فقیمتدبا یک گام و پولبک شکسته شده و همچنان تیم صعود قدرت گرفتند.

 • sina 1 ماه پیش

  0

  الا ببخشید اون سوالی رو ک راجب داوجنز گفتم اونجایی ک سطح رو نشکسته یکم قبل تر اونجا رو میشه ریوسال در نظر گرفت
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   بله امکانش بوده.

 • sina 1 ماه پیش

  0

  سلام کی سوال ها رو بفرستیم ک زود جواب داده بشه؟
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب سینا عزیز
   از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان هستیم و هرسوال و چالشی رو سعی می کنیم در کوتاه ترین زمان پاسخ دهیم🌹

 • sina 1 ماه پیش

  0

  هرچقدر رو عکس میزنم نمیتونم تصویر داوجنز یک ساعته رو بفرستم لطفا خودتون نگاه کنید
 • sina 1 ماه پیش

  0

  ببخشید داوجنز یک ساته اونجا رو میشه ریورسال در نظر گرقت اون قسمتای اخر رو منظورمه؟
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب سینا عزیز در حال حاضر در تایم فریم یک ساعته یک گام قوی داشتیم و با تکمیل اصلاح وارد گام بعدی شده ایم.🌹

 • sina 1 ماه پیش

  0

  لطفا اگر ممکنه یک صفحه جداگانه برای ارزهای دیجیتال بزنید تا قاطی نشه با جفت ارزها
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود مجدد خدمت شما
   چشم، با تیم فنی درمیان خواهیم گذاشت 🙏🌹

  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود مجدد خدمت شما
   چشم، با تیم فنی درمیان خواهیم گذاشت 🙏🌹

 • sina 1 ماه پیش

  0

  اگر ممکنه بیت کوین رو در تایم روزانه یکدیدگاهتون رو بگویید استاد
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب سینا عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   بیت کوین در تایم فریم روزانه در حال تکمیل اصلاح می باشد که در تایم فریم های پایین تر در سقف ها و کف ها می توانید از موقعیت ها استفاده کنید اما قدرت با صعود هست.

 • sina 1 ماه پیش

  0

  لطفا برای ارزهای دیجیتال هم یک صفحه باز کنید
 • pishkari.hr 1 ماه پیش

  0

  باسلام و شب بخیر
  باتوجه به چارت روزانه ویکساعته و 15 دقیقه نفت , قدرت نسبی فروشندگان مشخص می باشد و پیش بینی افت قیمت تا 79 دلار را میتوان انتظار داشت . و می توان مطابق تایم فریم 15 دقیقه در پولبک وارد سفارش شورت شد .
  سپاس
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد
   دقیقا در تایم فریم روزانه قدرت فروشندگان بیشتر است و می توان در جهت این تایم فریم با رعایت تمام اصول موقعیت ها رو درنظر گرفت اما کاملا پایبند استراتژی خروج باشید و شرایط ویژه چارت نفت و طلا در شرایط جنگ رو هم درنظر بگیرید.

 • pishkari.hr 1 ماه پیش

  0

  باسلام و عرض ادب و احترام
  بادرنظرگرفتن این پیش فرض که استراتژی بنده صرفا گذاشتن دستورات خرید یا فروش در جهت روند بازار می باشد و دنبال فرصت های برگشتی در چارت نمی باشم (بدلیل ریسک نسبتا بالا در تشخیص صحیح روند و تجربیات قبلی ناموفق در جهت برگشتی) , درخصوص چارت طلا مطابق تایم فریم روزانه و قدرت نسبی خریدارن می توان گفت تارگت بعدی قیمت طلا مطابق سطح تنش شماره 2 رسیدن به حدود قیمت 2040 می باشد و جهت روند فعلا صعودی پیش بینی میگردد مگر اینکه ضعف در ادامه روند و افزایش قدرت فروشندگان مشاهده گردد.
  همچنین مطابق چارت طلا در تایم فریم های یکساعته و 15 دقیقه می توان محدوده دایره ترسیم شده را بدلیل ضعف و کاهش حداکثر تا 50 درصد اکستنشن قبلی , بعنوان پولبک و کارکشن در روند صعودی درنظر گرفت ؟
  با این وجود و درصورت صحیح بودن لبه ورود مناسب کجا می باشد ؟
  پیشنهاد دیگر با توجه به رفتار مشکوک قیمت در این بازه , صبر کردن تا مشخص شدن کامل روند می باشد,
  در این موارد مطابق تایم فریم یکساعته بهترین گزینه جهت انتخاب اردر لانگ در جهت بازار یا صبر کردن بمنظور برگشت کامل بازار و همسو با روند نزولی وارد پوزیشن شورت شدن را تائید میفرمایید استاد گرامی ؟!!!

  ممنون از راهنمایی دلسوزانه شما
  باسپاس
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر موردتایید استاد جبل عاملی می باشد
   ببینید در چنین مواقعی که با جنگ هم مصادف شده اصلا بعید نیست که قیمت حتی بالای سقفتاریخی خودش رو هم ببیند.
   اما این رو درنظر داشته باشید که همیشه باید رفتاری با بالاترین احتمال رخداد رو انجام بدیم و پیرو قیمت هستیم و هرا موقعیت مناسب طبق آموزش ها بود با اون همراه میشیم و با استراتژی خروجی که داریم اگر بهش پایبند باشیم از بیشتر موقعیت ها می توانیم استفاده کنیم.

 • رضا محمدی 1 ماه پیش

  0

  با سلام و عرض ادب
  در مورد طلا در تایم فریم یک ساعته
  به نظرم در یک کانال رنج صعودی قرار داره و در حال حاظر به سطح بالای کانال واکنش نشان داده در صورت عدم توانایی در ادامه و میشه تا کف کانال باهاش شورت گرفت و در صورت برک اوت و پولبک به این سطح در صورت اجازه برای ورود مناسب هست.و نکته مهم و محتمل روند تایم بالاتر رنج صعودی به سناریو دوم را محتملتر می کند.
  نظر شما چی هست؟
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب محمدی عزیز
   پاسخ زیر موردتایید استاد جبل عاملی می باشد.
   ببینید این رنج تایم فریم یک ساعته که فرمودید با حافظه تاریخی متناسب نیست و معتبر نیست اما شما بهتر است در تایم فریم های ۴ ساعته و یک روزه قیمت رو دنبال کنید.

   • پاسخ رضا محمدی: 1 ماه پیش

    0

    بسیار عالی. سپاسگذارم

    • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

     0

     خواهش میکنم
     درخدمتتون هستیم🙏🌹

 • pishkari.hr 1 ماه پیش

  0

  باسلام و وقت بخیر
  باتوجه به اینکه درچارت روزانه طلا می توان گفت پس برخورد قیمت به سطح تنش قدرتمند منتظر رفتار قیمت نسبت به این سطح می باشیم .
  درصورتیکه روند ضعیف شود روند برگشتی را پیش بینی می کنیم و درصورت مشاهده روند نزولی می توان دستور شورت را پس از اطمینان از برگشت روند ثبت نمود ,

  و درصورتیکه از سطح پیش با قدرت عبور کند می توانیم هم جهت با روند وارد پوزیشن لانگ شویم .
  درخصوص چارت طلا در 4 ساعته و یکساعته میتوان گفت ضعف در ادامه روند صعودی مشهود می باشد یا خیر ؟!!
  و درصورت شکستن کف رنج در یکساعته میتوان در این تایم فریم سفارش شورت گذاشت؟

  باسپاس از راهنمایی شما
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 1 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   بله کاملا سناریوهایی که متذکر شدید درست هس و در تایم فریم یک ساعته هم ضعف در صعود دیده شده و میتوان منتظر پولبک و فرصت های ورود بود

 • pishkari.hr 2 ماه پیش

  0

  باسلام مجدد و عرض ادب و احترام
  درخصوص چارت 4 ساعته نفت , در اخرین وضعیت مشاهده شده و نزدیک سطح تنش , باتوجه به چارت درصورتیکه بخواهیم پوزیشن لانگ باز کنیم در این موارد لازم است صبر کرد تا بعد از عبور پرقدرت قیمت از سطح تنش و یک یا چند کندل صعودی , نسبت به سفارشگذاریراقدام نمود؟!!
  و یا در صورت مشاهده ضعف و برگشت روند پس از چند کندل نزولی کوچک سفارش شورت باز کرد ؟!!!!
  قابل ذکر می باشد چارت روزانه هم جهت بهره برداری ضمیمه شده است .
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید استاد عزیز
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   با توجه به سطح تنش فعل در تایم فریم 4 ساعته برای خرید باید سطح شکسته شود و بعد از پولبک به آن منتظر نشانه های صعود باشید امابرای نزول یا باید عدم توانایی مشاهده شود و بعد از مشاهده ضعف در صعود با هزینه و لبه ورود بهینه وارد شد یا اینکه سطح شکسته شود و بعد از شکست عدم توانایی در ادامه صعود را ببینیم و وارد موقعیت فروش شویم.
   با تشکر از شما🌹🌹

  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود فراوان خدمت شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تیید استاد جبل عاملی می باشد
   در خصوص چارت نفت در تایم فریم 4ساعته برای پوزیشن لانگ باید منتظر شکست سطح و بعد از پولبک به آن و ضعف نزول وارد موقعیت خرید شوید و برای پوزیشن فروشن باید شکست سطح با کندل ضعیف صعودی ناکام بماند و با کندل تایید نزولی منتظر ورود به موقعیت فروش باشید.

 • pishkari.hr 2 ماه پیش

  0

  سلام و روزبخیر و خداقوت عرض میکنم
  یک سوال در خصوص چارت یکساعته نفت داشتم , چرا باتوجه به اموزش ها ی چارتیکال پس از دو تا اکستنشن نسبتا مناسب و قدرتمند,
  و مشاهده روند نزولی نفت بعد از اکستنشن نزولی 2 و تکمیل کارکشن آن ,
  ادامه روند نزولی کامل نشده و بجای اکستنشن نزولی 3 , روند بصورت صعودی برگشت و چطوری میشه با چارتیکال این موارد را تحلیل , بررسی و شناسایی کرد ؟
  سپاس فراوان از استاد گرامی و تیم چارتیکال گرانقدر
  x
  • پاسخ علی حاجیوند شصتی: 2 ماه پیش

   0

   سلام من برسیش کردم.چون در یک تایم بالاترش با یک کندل ریخته،واین نشون از ضعف و هیجان بوده.ولی جواب درست در دست استاد است،من فقط دیدگاه خودم رو گفتم.اگه اشتباه بود ببخشید

 • pishkari.hr 2 ماه پیش

  0

  سلام و روزبخیر و عرض ادب
  چارت طلا :
  باتوجه به روند پرقدرت صعودی طلا مطابق تایم فریم روزانه و 4 ساعته, می توان پس از عبور قوی قیمت از سطح تنش پیش رو , با مشاهده کندلهای بلند و یا یکدست بدون سایه و سایه کوچک , می توان وارد پوزیشن لانگ شد
  و درصورت ضعف در ادامه روند و برگشت قیمت می توان پس از اطمینان از برگشت روند نمودار, وارد پوزیشن شورت شد .
  فاصله مناسب از سطح تنش پیش رو برای بازکردن سفارش لانگ یا شورت را میفرمایید استاد عزیز که بعد از چند کندل و چه نشانه هایی قطعی می توان به اطمینان رسید که روند همچنان صعودی خواهد بود و
  یا تغییر و پایان روند صعودی را شاهد خواهیم بود و
  فاصله مناسب از سطح تنش پیش رو تا چه میزان باشد برای باز کردن پوزیشن کم ریسک و حد سود ان مناسب و حد ضرر بهینه خواهد بود ؟
  باسپاس فراوان و تشکر از شما
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   گام صعودی پرقدرتی رو در تایم فریم روزانه شاهد هستیم در صورت تمایل به وارد شدن در جهت صعود باید بعد از اصلاح و تکمیل آن وارد شوید البته دارای ریسک بالاتری هست چون نزدیک سطح تنش هستیم و یا باید بعد از شکست سطح و پولبم به آن وارد شوید که منظقی تر می باشد.
   در صورت نشان دادن عدم توانایی برای شکست سطح و مشاهده ضعف کامل در روند صعودی می توانید با پولبک به ریورسال یا گام و اصلاح در تایم فریم 4ساعته وارد موقعیت فروش شوید.
   در چنین مواقعی که ممکن هس نزدیک سطح اصلاح داشته باشیم اگر کندل های نزولی ضعیف باشند و اصلاح نزدیک به سطح تنش باشد امکان شکست سطح نیز بی شتر می شود اما باید با یک سوم حجم معمول وارد شد.

 • pishkari.hr 2 ماه پیش

  0

  باسلام و شب بخیر و خداقوت
  درخصوص چارت یکساعته طلا میتوان گفت که پولبک به ریورسال می باشد و پوزیشن شورت باز کرد ؟
  باسپاس
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ یر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   با توجه به تایم فریم روزانه بنظر میاد طلا خودش رو به سطح روبرو برساند اما در صورت ضعیف تری شدن روند صعود فعلی بله می توان منتظر برگشتش بود🌹🌹

 • pishkari.hr 2 ماه پیش

  0

  با سلام و عرض ادب
  در خصوص بررسی ضعف و قدرت روندها یک سوال داشتم از خدمتتون استاد گرامی مبنی بر اینکه علاوه بر موارد اشاره شده در دوره چارتیکال, اگر تعداد کندل ها را در یک فاصله مشخص مشابه عکس های پیوست در روند 4 ساعته طلا بعنوان مثال بررسی کنیم با توجه به تعداد کمتر کند ل ها در سمت خریداران , می توان گفت که مطابق این چارت قدرا در حال حاضر بیشتر در جهت خریداران می باشد؟!
  موفق و پرسود باشید
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز و گرامی
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   بله این موردی که فرمودید هم صادق هست اما درجه اهمیتش از بقیه موارد کمتر هست اما می توان درنظر گرفتش.
   خوشحالیم که روز به روز به تجربیاتتون افزوده می شود😀🌹

 • داود تاتاری 2 ماه پیش

  0

  درود بر شما داخل قسمت دستیار تریدر بخش ماشین حسابها ماشین حساب مدیریت حجم رو ندیدم که بشه حجم ورودی هر معامله را برحسب مارجین و مقدار پیپ استاپ ودرصد ضرر کل معامله نسبت به کل مارجین رو بیاد حساب و حجمرو به ما بدهد اگر گذاشته بشه عالی هست و اینکه یک اموزش برای استفاده از ماشین حسابها و کاربرد هرکدام ارایه بدهید ممنون میشوم با تشکر از زحمات شما
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب تاتاری عزیز،روزتون بخیر بله حتما با استاد درمیان میزارم تا مراحل انجام شود.

 • pishkari.hr 2 ماه پیش

  0

  ادامه پیش بینی روندها
  3- نفت : مطابق چارت روزانه نفت و برخورد به سطح تنش استاتیکی 5 و همچنین کف کانال صعودی دینامیکی , امکان افزایش قدرت فروشندگان و شروع افت قیمت مطابق رنج سایدوی 4 ساعته تا سطح تنش استاتیکی 3 را انتظار داریم . در صورت افزایش قیمت شاخص دلار و مشاهده کندل نزولی پرقدرت در تایم 4ساعته و 15 دقیقه روند کاهش قیمت نفت تسریع خواهد شد.
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود مجدد خدمت شما جناب پیشکاری عزیز
   ممنون از اشتراک دیدگاهتون
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   برای وارد شدن در جهت نزول حتما در تایم فریم روزانه منتظر کندل قوی نزولی و در تایم فریم چهارساعته منتظر پولبک به ریورسال باشید🌹🌹

   • پاسخ pishkari.hr: 2 ماه پیش

    0

    باتشکر فراوان
    ممنون از راهنمایی شما استاد گرامی , نکات بسیار دقیق و مهمی را اشاره فرمودید و بنده سعی خواهم کرد که در تحلیل و بررسی چارت در اینده مدنظر قرار دهم .

 • pishkari.hr 2 ماه پیش

  0

  باسلام و شب بخیر و عرض ادب و احترام
  پیش بینی روند طلا , شاخص دلار و نفت
  1- طلا: مطابق چارت روزانه و 4 ساعته , احتمال ریزش قیمت و افزایش قدرت فروشندگان مطابق روند نزولی در کانال دینامیکی ترسیم شده و همچنین باتوجه به برخورد به سطح تنش استاتیکی رسم شده به عنوان مقاومت , در تایم 4 ساعته را انتظار داریم.
  2- شاخص دلار : ادامه روند صعودی در تایم فریم 4 ساعته (حرکت به سمت سقف رنج سایدوی) و مطابق چارت روزانه ادامه روند صعودی در کانال دینامیکی ترسیم شده را انتظار داریم.
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   در ابتدا این موضوع را تکرار میکنم که چارتتون خیلی شلوغ هست و در ادامه درمورد چارت طلا حتما قدرت روند صعود را در نظر بگیرید و بعد از رسیدن قیمت به سطحی که مدنظر دارید اگر شاهد ضعف کامل خریداران شدید می توانید اقدام به فروش کنید.
   در رابطه با چارت شاخص دلار هم به همین صورت،آیا قدرت گام صعودی آخر به اندازه قدرت گام صعودی آخر طلا در همین تایم فریم است؟
   پس تا از ورود پول به سمتی کاملا مطمئن نشدید تصمیم به خرید یا فروش نکنید.
   امیدواریم موفق و پرسود باشید🌹🌹

   • پاسخ pishkari.hr: 2 ماه پیش

    0

    باسلام و وقت بخیر بر شما استاد عزیز و گرامی
    از راهنمایی شما کمال تشکر دارم. حتما در تحلیل های جدید موارد اشاره شده را رعایت خواهم کرد. آرزوی موفقیت و سلامتی دارم

 • pishkari.hr 2 ماه پیش

  0

  باسلام و روزبخیر مجدد و عرض ادب و احترام

  تحلیل مربوط به دیروز بوده و پیش بینی روند چارت نفت در هفته پیش رو ارائه می گردد:

  * روند قیمت بصورت رنج ساید وی در محدوده مشخص شده مطابق تایم فریم 1 ساعته و ابتدا روند نزولی تا کف محدوه پیش بینی می گردد و پس از برخورد پرقدرت و افت قیمت مناسب پیش بینی ادامه روند نزولی پیش بینی شده و مطابق تایم بالاتر در روازنه پس از شکستن سطح 3 ادامه روند نزولی تا سطح 2 و
  در صورت عبور و فاصله گرفتن پرقدرت از سطح تنش 3 امکان صعود تا سطح تنش 4 براورد میگردد .
  مطابق تایم روزانه سطح 3 , سطح خیلی مهمی برای مشخص شدن روند چارت نفت در هفته آینده خواهد بود .
  در صورت ادامه روند صعودی شاخص دلار DXY بصورت صعودی د رهفته اینده , تاثیر مستقیم در ادامه روند نزولی نفت خواهد دالشت و می توان گفت ادامه روند تا رسیدن به سطوح تنش نزولی می باشد.

  با سپاس از استاد گرامی و همگی شما عزیزان
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز وقتتون بخیر
   ممنون از دیدگاه خوبتون و به اشتراک گذاشتن دیدگاهتون🙏
   فقط چند مورد هست که باید خدمتتون ذکر کنیم:
   اینگونه دیدگاه ممکن هست باعث سوگیری شما در جهت خاصی شود
   یادتون باشه که معامله گری در بهترین سطحی که باشد می تواند در حال حاضر بازار بهترین تصمیم را بگیرد.
   و این که از همین ابتدا سطوح زیادی رو روی چارت رسم نکنید و سعی کنید با چارت خالی و حداقل با سطوح متن بازار تحلیل و ترید کنید.
   پرسود و موفق باشید🌹
   🌹🙏

 • pishkari.hr 2 ماه پیش

  0

  باسلام و روزبخیر مجدد و عرض ادب و احترام

  پیش بینی روند چارت نفت در هفته آینده :

  * روند قیمت بصورت رنج ساید وی در محدوده مشخص شده مطابق تایم فریم 1 ساعته و ابتدا روند نزولی تا کف محدوه پیش بینی می گردد و پس از برخورد پرقدرت و افت قیمت مناسب پیش بینی ادامه روند نزولی پیش بینی شده و مطابق تایم بالاتر در روازنه پس از شکستن سطح 3 ادامه روند نزولی تا سطح 2 و
  در صورت عبور و فاصله گرفتن پرقدرت از سطح تنش 3 امکان صعود تا سطح تنش 4 براورد میگردد .
  مطابق تایم روزانه سطح 3 , سطح خیلی مهمی برای مشخص شدن روند چارت نفت در هفته آینده خواهد بود .
  در صورت ادامه روند صعودی شاخص دلار DXY بصورت صعودی د رهفته اینده , تاثیر مستقیم در ادامه روند نزولی نفت خواهد دالشت و می توان گفت ادامه روند تا رسیدن به سطوح تنش نزولی می باشد.

  با سپاس از استاد گرامی و همگی شما عزیزان
  x
  x
  x
 • pishkari.hr 2 ماه پیش

  0

  سلام و روز بخیر عرض میکنم خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز چارتیکال

  از خدمت استاد عزیز در مورد روند شاخص دلار DXY برای هفته آینده سوال داشتم و تا یکشنبه هم که بازار تعطیل هست, پاسخ خودشون بفرماین ممنون میشم تا در مورد تحلیل و پیش بینی روند خودم مطمئن بشم .

  *مطابق چارت تایم فریم روزانه پیوست قیمت در یک کانال دینامیکی صعودی قرار داد.

  *در تایم فریم 4ساعته رنج سایدوی مشاهده می گردد(بین سطوح 1 و 3) و براساس سطوح تنش 1 و 2 و 3 ترسیم شده , قدرت سمت خریداران بوده و میتوان گفت احتمال زیاد پس از تکمیل اصلاح و کارکشن که تا سطح بنفش رنگ اصلاح انجام شده و پس از عبور باقدرت از سطح 2 , امکان رشد قیمت تا سطح 3 مقاومت در رنج ساید امکان حرکت صعودی قیمت تا سقف رنج وجود دارد و روند در این تایم فعلا صعودی براورد می گردد .

  *در تایم فریم 1ساعته با توجه به قدرت بالا خریداران در روند رنج و پس از استارت پرقدرت قیمت ( اکستنشن قوی ) از سطح1 به سطح 2 بصورت صعودی و تکمیل کارکشن و مشاهده ضعف تا سطح تنش بنفش رنگ و برگشت قیمت می توان گفت درصورت عبور از سطح تنش 2 ,امکان رشد قیمت تا سطح 3(سقف محدوده رنج سایدوی ) وجود دارد .

  نتیجه گیری :
  درمجموع پیش بینی بنده براساس اموزش های چارتیکال درخصوص چارت یکساعته شاخص دلار DXY در هفته پیش رو , ادامه روند صعودی تا رسیدن به سطح تنش3 می باشد و درصورت عبور پرقدرت قیمت از سطح تنش3 و تکمیل اصلاح ,
  روند کلی در تایم 4 ساعته نیز صعودی پیش بینی میگردد .

  با آرزوی خیر و برکت و سلامتی و سپری کردن یک روز جمعه فوق العاده و زیبا 🙂
  باسپاس فراوان
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز،آدینتون بخیر و شادی
   پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد.
   با توجت به روند کلی شاخص دلار قدر بیشتر سمت خریداران می باشد با اینکه در نواحی فعلی فروشندگان هم وارد بازار شدند و گام خوبی رو هم ساختند اما هنوز هم کفه ترازو به سمت خریداران سنگینی می کند و قیمت خودش را به سطح سه یا سقف قبلی روزانه خواهد رساند تا اون ناحیه با مدیریت می تونید باهاش بمونید اما در ناحیه 3 خیلی باید مواظبش باشید چرا که ممکن هس پولبک به ریورسال هم داشته باشیم.
   با آرزوی بهترین ها🙏❤️🌹

   • پاسخ pishkari.hr: 2 ماه پیش

    0

    باسپاس فراوان , بسیار عالی
    ممنون میشم استاد تحلیل بنده هم در فرصت مناسب در هفته اتی , مطالعه بفرماین و نظر خودشون در مورد دیدگاه و نوع نگرش اینجانب به چارت که براساس اصول چارتیکل , تحلیل روند شاخص دلار انجام شده است و تا چقدر بنده مفاهیم را به درستی درک کردم . ادامه تحلیل و فعالیت در بازار فارکس مطلوب می باشد و اشکلات هم بفرمایند که عالی میشه . ارادتمند

 • pishkari.hr 2 ماه پیش

  0

  باسلام و وقت بخیر

  پیرو ‌سؤال‌های قبلی درخصوص چارت های مشخصا تایم فریم ۴ ساعته و یکساعته نفت که بعد از اتفاقات اخیر در شروع بازار دوشنبه صبح ، با گپ و افزایش قیمتی نسبتا زیادی باز شدند , درخصوص ادامه روند بازار در شرایط مشابه , سوال بنده با توجه به تجربه بالا شما در بازارهای مالی مختلف این هست که آیا می‌توان گفت معمولا و بطور کلی گپ قمیتی در اصلاح بعدی بازار پر خواهد شد و در برگشت بازار مجددا به قیمتهای قبل از بروز بحران ,دیر یا زود خواهیم رسید که بنظر بیانگر رفع بحران می باشد .
  سپاس فراوان 🙏🌹
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز و گرامی پاسخ زیر مورد تایید استاد جبل عاملی می باشد. با توجه به چارت نفت در تایم فریم های روزانه و چهارساعته و با توجه به صحبت دیروز مبنی بر درنظر گرفتن کندل روزانه دیروز برای تصمیم گیری برای معامله بازی که داشتید همانطور که مشاهده می کنید قیمت درحال پرکردن گپ قیمتی می باشد.بله می توان گفت که گپ های قیمتی در 70درصد مواقع پر می شوند مخصوصا اگر در جهت قدرت حاکم برنمودار باشد.اما همیشه برای ما تمیزی و ایده آلی موقعیت ها مدنظر هست

   • پاسخ pishkari.hr: 2 ماه پیش

    0

    باسلام و تشکر از پاسخ و راهنمایی دقیق استاد جبل عاملی عزیز و گرانقدر
    مرسی ممنونم استاد گرامی خدارو شکر روند کلی چارت نفت مجددا در همان مسیر نزولی قبلی که مدنظر بود برگشت و به امید خدا و راهنمایی شما این پوزیشن sell il هم مطابق پوزیشن های قبلی با سود مناسب بسته خواهد شد.
    باسپاس

    • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

     0

     درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
     خواهش میکنم و باعث افتخار ماست که در هرمرحله درکنارتون باشیم.
     پرسود باشید❤️

 • saeed-abiri 2 ماه پیش

  0

  استاد درود برشما ممنون از وبینارتون و زحمات همیشگیتون .استاد اگه میشه واسه رمزارزها وبورس ایران هم زیر گروه در نظر بگیرید و میخواستم این چارت با استاپ مندرج روی تصویر رو راهنمایی بفرمایید برای ورود تایم هفتگی.سپاس فراوان
  x
  • پاسخ Ahmadreza Jabalameli: 2 ماه پیش

   0

   درود و ارادت جناب ابیری؛
   در مورد پیشنهادتون چشم؛ در مورد نمودار ارسالی پیشنهاد میشه حدضرر کمی دورتر در نظر گرفته بشه.

 • pishkari.hr 2 ماه پیش

  0

  باسلام و درود و شب بخبر خدمت استاد گرانمایه
  درخصوص چارت نفت مطابق اخرین تحلیل دقیق و صحیح شما در هفته گذشته , قدرت در چارت مشخصا سمت فروشنذگان بود . میخواستم نظرتون در مورد چارت روزانه و 4 ساعته و 30دقیقه نفت مطابق عکس های پیوست بدونم .
  قابل ذکر است یکی از پوزیشن های sell بنده به تارگت مدنظر نرسید و درحال حاضر در ضرر می باشد و باتوجه به اینکه قدرت فروششندگان بیشتر بود صبر کردم تا به حد سود برسد . نظر شما را درخصوص تحلیل وضعیت قدرت فروشندگان و خریداران طبق چارتهای مربوطه نفت برای بنده بسیار مهم می باشد که اخرین پوزیشن سل با ضرر حدود 10درصد سرمایه کل ببندم یا خیر ؟
  باسپاس فراوان
  x
  x
  x
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب پیشکاری عزیز
   با توجه به قدرت نزول در تایم فریم های روزانه و ۴ساعته و با توجه به ریزش های پی در پی درحال حاضر بازار در اصلاح می باشد،چنین مواقعی همه چیز بستگی به روحیات شما دارد بطور مثال بعضی افراد زمانی که برگشت قیمت در تایم فریم های پایین تر رو می بینند کل معامله را در سود نقد می‌کنند،بعضی از افراد هم طبق استراتژی خروج پیش می روند که راه دوم منطقی تر هست اما به هرحال این چارت اصلاح رو خواهد داشت.

   • پاسخ pishkari.hr: 2 ماه پیش