نمایش فوت پرینت

کاربرد این ابزار برای تایم فریم های پایین زیر 5M می‌باشد و مثلا برای کسی که تایم 4H فعالیت می‌نماید ، کاربردی ندارد .برای تفهیم بهتر ، فرض کنید که ما با چشم غیر مسلح و بصورت عادی یک جسمی مثل یک سکه را میبینیم 4H و با دستانمان آن‌را جابجا می‌نماییم . حال اگر این سکه را با میکروسکوپ مشاهده نماییم Book Orde، چیزی که می‌بینیم ، در اندازه ای نیست که با دستانمان قابلیت جابجایی داشته باشد؛ یعنی ما نمیتوانیم آن جسم را با میکروسکوپ ببینیم و آن‌گاه با دستانمان آن را جابجا نماییم . مگر این‌که در 4H یک سطح تنش را تشخیص داده ایم و حالا می‌خواهیم یک ورود با حد ضرر تنگ ، را داشته باشیم ، آن‌گاه از این ابزار می‌توانیم آن نقطه دقیق را بدست آوریم . ما وقتی مثلا در تایم 1M معامله می‌نماییم ، با داشتن تیک دیتا در اصل سرسختی مالی را بررسی می‌نماییم و با دیدن چارت 30M سرسختی روانی را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم .

گاها در یک محدوده قیمتی حجم سنگینی از Limit ها قرار دارد یعنی نسبت به متن بازار بیشتر باشد ، مثلا در نرم افزار Quantower که حجم های کاشته شده در هسته معاملاتی را بصورت گرافیکی نشان می‌دهد ، می توان این موضوع را مشاهده کرد مانند تصویر زیر:

در تصویر زیر دستورات معاملاتی که در قیمت های مختلف در هسته معاملاتی گذاشته شده و در این نرم افزار بصورت خطوطی در بالا و پایین آخرین قیمت که در حال معامله می‌باشد ، قرار دارد ، دیده می‌شود . این‌گونه ابزار ها و فوت پرینت در تایم های پایین در حد 1M و5M می‌تواند بسیار مفید باشد ، ولی در تایم های بالاتر ممکن است اردرهایی که الان دیده میشود ، در زمانی که قیمت به آن می‌رسد ، آن دستورات حذف گردد. در نتیجه کاربردش در تایم بالا کمتر است . قسمتی از این دستورات فیک و جعلی اند و برداشته می‌شوند ، و قسمتی جذبی دستوراتی که جذب بازار شده و سبب شکل گیری کندل‌ها می شوند.

همان‌گونه که مشاهده می‌کنید ، دستورات در دو طرف قیمت بصورت خطولی به نمایش در آمده و هرچه حجم Limit ها بیشتر باشد ، این خطوط ضخیم تر و رنگشان قرمزتر می‌گردد ، بطوری‌که خطوط با رنگ قرمز ، یعنی حجم بیشترLimit . از لحاظ رفتاری بین معامله گرها ، وقتی حجم زیادی Limit بالای قیمت مشاهده می‌کنند ، می‌دانند که دلیلی وجود داشته که چنین حجم در اینجا گذاشته شده که این حجم می‌تواند حاصل عده ای کم مثلا 10 نفر بازار ساز ، یا عده ای خیلی زیاد مثلا 100 هزار نفر از معامله گران معمولی و کوچک باشد . و معامله گران می‌دانند بی دلیل چنین حجم بزرگی پول زیادی اینجا نخوابیده و می‌دانند که وقتی قیمت به آن نقطه برسد ، اتفاقی خواهد افتاد صرف نظر از این‌که وقتی قیمت به آن نقطه برسد ، این دستورات باقی می مانند ، یا برداشته و حذف می‌گردند ،پس معاملات خود را به آن سطح می‌رسانند . چون طبق تئوری حراج می‌داند که قیمت مثلا این نماد، کالا یا ارز، بیشتر از این قیمتی که الان هست ، می ارزد . چون می‌بینند که مقدار زیادی دستور معاملاتی در بالاتر از قیمت فعلی ، گذاشته شده ، پس حاضر هستند در قیمت های بدتر معامله نمایند ، چون می‌دانند در بالاتر از قیمت فعلی محدوده ای وجود دارد و همین امر سبب می‌گردد ، قیمت جذب این محدوده شود این محدوده مانند آهن ربا قیمت را جذب می‌کند و قیمت بالا می‌رود .

حالت اول

این دستورات جعلی بوده و کسانی‌که پایین ترها ، معاملات خریدی داشته اند ، این دستورات را در این محدوده قرار داده اند که دیگران را ترغیب کنند ، قیمت را تا آن محدوده بالا بکشند و وقتی قیمت به آن محدوده رسید ، آنها دستورات خود را برداشته و معاملات خود را به صورت خرد خرد قبل از برداشتن دستورات ، نقد می‌کنند . در چنین شرایطی ، وقتی به چارت نگاه می‌کنیم ، می‌بینیم که چولگی در موج آخر شروع به کم شدن می‌کند . در چنین جاهایی است که حجم ها کم کم برداشته شده و آن خط قرمز ، به نارنجی و زرد تغییر رنگ داده چون بزرگان در حال حذف Limit های خود هستند و تنها معامله گران کوچک که به پیروی از آنها ، دستورات Limit خود را در آنجا گذاشته بودند ، باقی مانده اند و به مرور این خطوط ممکن است محو گردند.

حالت دوم

این است که وقتی قیمت به آن محدوده می‌رسد ،این دستورات حذف نمی‌گردد و در آنجا ورودهایی در جهت short انجام می‌گیرد این‌که به چه دلیل این دستورات آنجا گذاشته شده ، برای ما مهم نیست ، بلکه برای ما رفتارها مهم است. معامله گران بزرگ زمانی‌که می‌خواهند چنین معاملاتی را انجام دهند ، با دستورات Limit ، این‌کار را انجام می‌دهند ماهیت و جنس معاملات آنها از نوع اگرسیو است ،این نیست که الزاما از نوع Taker باشد ،بلکه با دستورات Limit هم این کار انجام می‌گیرد . خیلی از معامله گران می‌دانستند و می دیدند که اینجا یک محدوده ای است و مکان مناسبی است برای ریورسال یا تغییر فاز قیمت و احتمال این‌که قیمت بتواند تمام Limit های پیش روی خود را تسویه نماید و بالا رود ، کم است . مقدار زیادی از حجم های در این محدوده سر جای خودش مانده ، در نتیجه معاملاتی که در بازار وجود دارد و آمده ، راحت تر توانسته اند Limit Buy ها را جذب نماید . در نتیجه معاملات توانستند بر خریداران غلبه نمایند .

ورود به کابین
شگفت زده می شوید!

دیدگاه ها و پرسش ها

تعداد دیدگاه های این صفحه 8 تعداد کل دیدگاه ها: 11,205
 • فرزادداودی 2 ماه پیش

  0

  پس یعنی میتونیم روی حجم ها یا دیتا لول2 هم رفتارشناسی رو پیاده کنیم و تاثیر محرک ها رو در رفتار افراد بسنجیم خیلی قشنگ بود
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود بر شما جناب داودی عزیز
   اصلا به این اطلاعات نیاز ندارید و در اصل با چارتیکال همین موارد را به دور از پیچیدگی ها شناسایی می کنید

   • پاسخ فرزادداودی: 2 ماه پیش

    0

    بسیار هم عالی

    • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

     0

     🌹🌹

 • فرزادداودی 2 ماه پیش

  0

  آیا این درسته که بگیم وقتی معامله گران بزرگ به اندازه کافی سفارش گرفتند در میانگین خوب نشانه ای رو از رد پای خود ایجاد میکنند تا دیگر معامله گران ورود کنند و باعث حرکت قیمت بشن مثلن توی فوت پرینت در یک بلوک قیمت حجم زیادی خرید یا فروش اتفاق میوفته؟
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

   0

   درود بر شما
   مورد اول را درست فرمودید اما مورد دومی که فرمودید صحیح نیست چون به یک باره مشخص و نمایان نمی شود

   • پاسخ فرزادداودی: 2 ماه پیش

    0

    بسیار هم عالی

    • پاسخ عرفان صغیر: 2 ماه پیش

     0

     🌹🌹🙏

  بیشتر
  1 / 1
  به صفحه:

دیدگاه شما

دیدگاه ها و پرسش ها

8 | 11,205
+

ثبت دیدگاه

با تبادل تجربه و نظر زمان بخرید

پاسخگویی حداکثر 30 دقیقه کاری

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
ثبت نام
ایمیل *
ویرایش ایمیل

همه قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال را خوانده ام و می پذیرم.

یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال گردید. لطفا بعد از دریافت روی آن کلیک نمایید.
اعتبار این ایمیل 5 دقیقه است.
لغو
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید