رویکردی تخصصی برای ارتقاء دانش و مهارت معامله‌گری

آموزش حق همه مردم است و تدریس نیز عالی‌ترین مقام کرامت انسانی.

از دیدگاه چارتیکال روش و استراتژی معاملاتی هر کس منحصر به فرد بوده و این نیازمند دانش واقعی تخصص معامله‌گری است، که این تنها از طریق جامعه بزرگی از اساتید و مدرسین حاصل می‌شود.

به این منظور چارتیکال که با پشتوانه 20 سال تجربه ترید آقای احمدرضا جبل عاملی 9 سال است در ارائه و توسعه ابزارهای دستیار تریدر و تکنولوژی ترید بر پایه هوش مصنوعی پیشرو بوده، اکنون با توجه به اهمیت و تاثیر دانش و مهارت معامله‌گری در موفقیت معامله‌گران و فعالان بازار سرمایه، اقدام به ایجاد پلتفرمی چند وجهی، تخصصی و یکپارچه برای سهولت مدیریت جامع و پیشرفته در برگزاری حرفه‌ای انواع دوره‌های آموزشی نموده است.

بر این اساس برای اینکه ارتباط دانشجویان با اساتید حرفه‌ای‌تر و راحت‌تر شود، با استفاده از پتانسیل‌های چارتیکال پروژه Master Place راه‌اندازی شد تا بتوانیم وظیفه خود در برابر جامعه را به بهترین نحو انجام دهیم؛ رشد اجتماع رشد ماست. (من گفته بودم، سال انتشار 1402)

اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی بستری بسیار عالی برای معرفی و تبلیغات هستند، و به همین ترتیب باید در بستری بسیار حرفه‌ای، تخصصی و متناسب با جایگاه پرستیژ اجتماعی معامله‌گری، فعالیت‌ها و خدمات آموزشی و مهارتی ارائه شوند.

به مناسبت افتتاح پروژه عضویت در باشگاه چارتیکال تا مدتی محدود رایگان می‌باشد.

آنچه دریافت می‌کنید:

1 – پلتفرم لایو استریم حرفه‌ای.

2 – پنل مدیریت پیشرفته دوره‌های آنلاین، حضوری و همایش‌ها.

3 – پنل مدیریت پیشرفته دانشجویان.

4 – انتشار مقالات و تحلیل‌ها با نام و راه‌های تماس شما.

5 – صفحه اختصاصی معرفی دوره‌ها و جزئیات فعالیت آموزشی شما در وب‌سایت چارتیکال.

6 – دوره‌های مهارت تدریس مستقیما توسط احمدرضا جبل عاملی و محمد ابراهیم‌پور.

7 – گواهینامه تائید اصول و مهارت آموزش هر 6 ماه.

8 – اعطای گواهینامه اختصاصی هر استاد به دانشجویان با قابلیت استعلام در چارتیکال.

جزئیات هر کدام:

1 – لایو استریم حرفه‌ای؛
برگزاری جلسات تصویری (میکروفون – وبکم – صفحه نمایش). انجام نظر سنجی. انجام آزمون. سنجش میزان مشارکت دانشجویان حاضر در کلاس. کیفیت و سرعت عالی صدا و تصویر. پایداری حتی با اینترنت ضعیف. نامحدود در تعداد میکروفون هم زمان. 5 وبکم هم زمان. تعداد کاربران نامحدود. (برای جلسات بیش از 50 نفر 24 ساعت قبل، از طریق ارسال تیکت به چارتیکال اطلاع داده شود) ضبط و آپلود خودکار جلسات. (به انتخاب شما) اتاق اختصاصی برای هر مدرس. (به تعداد نیاز مدرس یا آکادمی)
2 – پنل مدیریت پیشرفته دوره‌های آنلاین، حضوری و همایش‌ها؛

چارتیکال این امکان را فراهم ساخته تا شما عزیزان بتوانید دوره‌های آنلاین و حضوری خود را به صورت کاملا سیستمی و یکپارچه مدیریت کنید.

ایجاد و مدیریت دوره‌های آنلاین، حضوری و حتی همایش‌های خود به تعداد نا محدود. ایجاد و مدیریت خدمات پشتیبانی دوره (مثلا کوچینگ). ایجاد و مدیریت هدیه برای دانشجویان هر دوره (مثلا دسترسی به وبینارها). حذف و اضافه و تغییر دانشجویان در هر دوره. اطلاع رسانی‌های جامع و سریع به دانشجویان هر دوره مورد نظر. شناسایی دانشجویانی که پیام اطلاع رسانی دوره را مشاهده نکرده‌اند. پنل اختصاصی برای هر یک از دانشجویان
3 – انتشار مقالات و تحلیل‌ها؛
:قرار گرفتن در رتبه‌های برتر گوگل مطمئنا جستجو در گوگل یکی از راه‌های پراستفاده توسط مخاطبان است تا بتوانند بهترین‌ها را پیدا کنند. با توجه به اینکه وب‌سایت چارتیکال به صورت حرفه‌ای و تخصصی روی سئو تمرکز دارد، فرصتی عالی برای بیشتر دیده شدن و انتخاب شدن شما خواهد بود. :جذب مخاطبان بین المللی چارتیکال یک وب‌سایت بین المللی است که خدمات تکنولوژی ترید خود را به 10 زبان ارائه می‌کند، در نتیجه این نیز فرصتی عالی برای شماست تا مخاطبان بسیاری از سرار دنیا با شما آشنا شده و جذب فعالیت‌های شما شوند. (همه ترجمه‌ها به صورت رایگان توسط چارتیکال انجام می‌شود)
4 – اختصاص صفحه در وب‌سایت چارتیکال؛

داشتن یک صفحه رسمی در چارتیکال اعتبار خاصی به شما می‌دهد. لذا می‌توانید در صفحه رسمی خود در وب‌سایت چارتیکال به طور کامل رزومه، سوابق و جزئیات فعالیت خود را ثبت کنید تا بهتر و راحت‌تر توسط مخاطبان انتخاب شوید.

5 – دوره‌های مهارت تدریس مستقیما توسط احمدرضا جبل عاملی و محمد ابراهیم‌پور؛

تدریس عالی‌ترین مقام کرامت انسانی است و به همین اندازه نیز مسئولیت سنگینی است. بهره‌گیری از 20 سال تجربه ترید و 9 سال سابقه آموزش آقای احمدرضا جبل عاملی پشتوانه با ارزشی است که می‌توانید به صورت رایگان دریافت کنید.

شرایط:

1 – رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران. 2 – رعایت کامل شئونات اخلاقی و دینی. 3 – خودداری از هرگونه بحث سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، قومی، نژادی و دینی. 4 – خودداری از هرگونه توهین به مقدسات. 5 – خودداری از هرگونه تهدید یا اهانت به دیگران، کارگزاری‌ها و صرافی‌ها. 6 – احراز هویت کامل. 7 – الزام دانشجویان به استفاده از نام حقیقی خود.

قوانین و مقررات:

1 – چنانچه هر یک از موارد 1 تا 5 شرایط نقض شوند، چارتیکال این حق را کاملا دارد که بدون هماهنگی قبلی همه دسترسی‌ها و امتیازهای مدرس خاطی قطع و سلب شوند؛ و مدرس خاطی حق هیچ گونه اعتراضی را ندارد. 2 – چنانچه موارد 6 و 7 شرایط نقض شوند، تا 24 ساعت پس از اولین تذکر توسط چارتیکال، مدرس مربوطه موظف است اقدامات لازم و کافی را انجام دهد. 24 ساعت پس از دومین تذکر، چارتیکال این حق را کاملا دارد که بدون هماهنگی قبلی همه دسترسی‌های جلسات مدرس خاطی را قطع و پس از برقراری شرایط مجددا وصل نماید، و مدرس خاطی حق هیچ گونه اعتراضی را ندارد. عدم پاسخگویی فرد خاطی به منزله عدم اطلاع او نمی‌باشد و به عنوان عدم اقدام لازم و کافی تلقی می‌گردد. 3 – چارتیکال آنلاین فقط به هدف ایجاد بستری حرفه‌ای و تخصصی برای رشد و شکوفایی هرچه بیشتر همه فعالان بازار سرمایه می‌باشد، لذا هرگونه فعالیت از جمله ارائه و انتشار هر گونه سیگنال یا تحلیل که به هر نحوی ترقیب یا تشویق دیگران برای معامله باشد، در محیط چارتیکال آنلاین ممنوع و چارتیکال این حق را دارد که بدون هماهنگی قبلی همه دسترسی‌های مدرس خاطی را قطع کند؛ و مدرس خاطی حق هیچ گونه اعتراض ندارد. عدم پاسخگویی فرد خاطی به منزله عدم اطلاع او نمی‌باشد و به عنوان عدم اقدام لازم و کافی تلقی می‌گردد. 4 – هیچ گونه تبادل مالی در محیط چارتیکال بین اساتید و دانشجویان نباید انجام شود (حتی ارائه هر گونه شماره حساب یا کیف پول). در صورت عدم رعایت، دقیقا مطابق با قوانین روربه رو خواهد شد.

سلب مسئولیت:

چارتیکال به هدف خدمت به جامعه معامله‌گران، علاقه‌مندان و فعالان بازار سرمایه با تکیه بر ظرفیت‌های خود اقدام به این حمایت نموده و هرچند با وضع قوانین و مقررات سعی بر پیشگیری حداکثری از ایجاد هرگونه ضرر و زیان ناشی از فعالیت‌های مدرسان پرریسک دارد، اما از شما عزیزان نیز خواهشمندیم تا مانند هر وب‌سایت دیگر اولا مسئولیت همه تصمیمات خود را شناخته و به عهده گیرید، دوما در صورت مشاهده هرگونه تخلف، از طریق ارسال تیکت به چارتیکال اطلاع دهید.

با توجه به توضیحات بالا چارتیکال هیچ گونه مسئولیتی در برابر سود، ضرر و زیان احتمالی کاربران ندارد.

برای دریافت مشاوره با شماره 02128423669 داخلی 727 تماس بگیرید.

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
Sign up
Email *
Edit Email
An email containing a confirmation link has been sent to you. (credit 5 minutes)
Cancel
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید