اصول شناسایی موقعیت های معاملاتی

تاکنون سرنخ های مهمی برای شناسایی رد پای پول های بزرگ بازار یاد گرفتیم اما مورد مهمی که وجود دارد شناسایی موقعیت معاملاتی است.

شناسایی موقعیت معاملاتی یعنی:تشخیص دهید که آیا درحال حاضر خریدار هستید یا فروشنده و یا لازم هست که صبر پیشه کنید.

دو گام برای شناسایی یک موقعیت معاملاتی مناسب وجود دارد:

گام اول:بررسی وضعیت فعلی قیمت از طریق سرنخ های آموزشی که آموختیم.یعنی بابررسی سرنخ ها و تمایلات مشخص کنیم که وزن جریان سفارشات به نفع تیم صعودی یا نزولی هست یا حتی شاید باید صبر کنیم.

انجام این کار از طریق بررسی همه مواردی است که تا الان آموزش دیده اید.

گام دوم:شناسایی موقعیت معاملاتی،یعنی بهانه ورود معامله گر به بازار و این که آیا باید موقعیت خرید یا فروش بگیرد.

اصولا هرجایی که ما بتوانیم جریان سفارشات را تشخیص دهیم و طبق تئوری خلاف جهت معامله گران در دام افتاده را مشخص نماییم و مخالف جهت آن ها وارد شویم برای ورود به معامله کفایت می کند.

کار معامله گری ، از جهاتی خیلی شبیه به کار یک شکارچی می‌باشد . یک شکارچی ، وقتی برای شکار کمین می‌کند ، چون هنوز شکار در دیدرس وتیررسش قرار نگرفته ، مدام جای خود را عوض نمی‌کند ، در همان جا آن‌قدر منتظر می‌ماند ، تا شکار در تیررسش قرار گیرد . در معامله گری هم به همین شکل باید عمل کرد . یعنی تا موقعیت مناسب فراهم نگردد در مثال شکارچی این موقعیت ، شکار می‌باشد ما با بالا و پایین بردن تایم فریم مثل جابجا شدن شکارچی ، زمانی که شکار در دیدرسش نیست دنبال موقیت سازی نیستیم .مثال در تایم روزانه ، بازار چوپی است ، حال معامله گر با جابجا کردن تایم فریم ، می‌خواهد از دل بازار به زور یک موقعیت معاملاتی ایجاد نماید . و یا با چک کردن انواع اندیکاتورها ، به دنبال یک سیگنال خرید باشیم . بلکه باید صبر نماییم تا در بازار یک موقعیت معاملاتی شکل گیرد ، تا آنگاه ما وارد یک معامله گردیم .

در چه مواردی می دانیم که قیمت حرکت می کند اما وارد معامله نمی شویم؟

در دو مورد،مورد اول؛ زمانی که ما می‌دانیم قیمت حرکت خواهد کرد و به هدف موومنت خود خواهد رسید ، ولی بنا به دلایلی که از سرنخ های قیمت بدست آورده ایم ، می‌دانیم که با احتمال بالاتر، قیمت بصورت فرسایشی حرکت خواهد کرد . در این حالت فشار روانی زیادی برای تریدر ایجاد می‌گردد ، مثلا دو کندل در جهت صعود و یک کندل در جهت مخالف یا یک کندل سایه دار و دیگری در جهت حرکت . در چنین مواقعی معامله گر هیجانی و عصبی می‌گردد و معامله خود را میبندد و هج یا مارتینگل می‌کند و در کل دچار تخطی از سیستم و پلن معاملاتی خود می‌گردد وبه خاطر حرکات بد قیمت ، تصمیمات غیر صحیح می‌گیرد . در چنین مواقعی به قول معروف َسری که درد نمی‌کند را دستمال نمی بندیم . مانند سایر کسب و کارها ، یک مشتری داخل مغازه می‌شود ومی‌دانیم که خریدار نیست ، ولی جواب سر بالا می‌دهیم که برود . چون می‌دانیم که آنقدر چانه میزند یا برای جنس ما عیب و ایراد در می آورد به طوری‌که برای ما فروش پر زحمتی را به همراه خواهد داشت ؛ و ممکن است ما به خود بگوییم که این جنس پر فروش است ، دلیلی ندارد که من خود را درگیر این مشتری پر دردسر نمایم . و یا مثال دیگر ، می‌دانیم خیلی چیزها را میشود خورد و باعث سیر شدن ما می‌گردند ، ولی ما هر چیزی را نمی خوریم ، به صرف اینکه سیر کننده است . در معامله گری نیز همینطور، وارد هر معامله ای نمی شویم ، به صرف اینکه سود ده است و ممکن است رشد کند .در ضمن اگر ما موقعیتی با احتمال بالاتر نداشته باشیم ، حتی اگر در سود هم باشیم ، ممکن است ضرر نماییم . چون هر آن ممکن است قیمت برگردد ، یا بدلیل حرکت فرسایشی ، دچار هیجان شده و با ضرر معامله خود را ببندیم .

مورد دوم:زمانی‌که بازار برای ما موقعیتی را ایجاد نمی کند و حرکت می‌نماید و ما جا می مانیم و بدون این‌که مجال ورود دهد مثلا کندل لبه ورود دهد ، پر شتاب حرکت می نماید . در چنین مواقعی ما باید بپذیریم که قرار نیست تمام موقعیت ها و حرکت های بازار نصیب ما گردد و هیچ روش یا اندیکاتور یا سیستمی وجود ندارد که بتواند تمامی موقعیت های بازار را برای ما مهیا نماید . این یک توهم وخیال و یک وسوسه است که ما بتوانیم تمام موقعیت ها را ترید نماییم . قیمت بخاطرکارا بودن بازار می‌تواند بطور تصادفی حرکت نماید و بعضی از موقعیت ها هستند که بدون ایجاد لبه ورود حرکت می‌نمایند ، در چنین مواقعی ما نمی توانیم کاری انجام دهیم و اگر بخواهیم از قانون لبه ورود تخطی نماییم ، مصداق ” یک بار پریدی ملخک ، این بار تو دستی ملخک ” می‌باشد و شاید یکی دوبار بتوانیم قانون لبه ورود را زیر پا بگذاریم ، اما در دراز مدت نتیجه خوبی بدست نخواهد آمد . در نهایت متوجه می‌شویم که موقعیت هایی که ما را فریب می‌دهند وشبیه موقعیت هایی اند که رشد خوبی خواهند داشت ، کم نیستند و می‌توانند با ضررهایشان ، سودهایی که کسب کرده ایم را از بین ببرند . در کسب وکارهای سنتی هم این موضوع دیده می‌شود و تمام مشتریانی که به مغازه ما می آیند ، قرار نیست از ما خرید نمایند و ممکن است مثال یک مشتری کالایی را در مغازه ما ببیند ولی به هر دلیلی از ما خرید نکند و از مغازه دیگری جنس مشابه آن را بخرد .آیا در چنین موقعی ما ناراحت می‌شویم که چرا از ما خرید نکرد ؟ نه . و همچنین مشتری هایی که از ما خرید می‌کنند ، مغازه های دیگر از این موضوع ناراحت نمی‌شوند که چرا از آنها خرید نشد . این یک پراکندگی در کسب و کارها میباشد . برای همه و در هر نوع کسب وکاری وجود دارد .

در آموزش‌های جدید ستاپ‌ها حذف شده اند ، چون ستاپ در جایگاه چرخ های کمکی دوچرخه می باشد و کمک می‌کند که کسی که میخواهد دوچرخه سواری کند ؛ زمین نخورد . یعنی ستاپ‌ها برای معامله گران تازه کار به مانند یک الگو و قالب می باشند که بر اساس آن بتواند موقعیت ها و فرصت ها با احتمال بالای موفقیت را راحت تر تشخیص و شناسایی نماید . اگر معامله گری هنوز بدون ستاپ قادر به شناسایی این فرصت ها نیست ، باید از این ستاپ‌ها استفاده نماید تا با تمرین بیشتر بتواند بدون آن ستاپ‌ها ، بر اساس سرنخ هایی که از رفتار قیمت شناسایی می‌نماید ، خارج از محدودیت های ستاپ‌ها ، فرصت ها را شناسایی نماید و وارد معامله شود . مدت زمان این تمرین از شخصی به شخص دیگر متفاوت است و برای همه افراد مدت زمان رسیدن به این مهارت ، یکسان نیست . رسیدن به این مهارت مستلزم یک پروسه ای است که بر اثر آن تمرینات ، ارتباطات نرون های مغز ما به گونه ای شکل می‌گیرد که ما می‌توانیم بدون آن ستاپ ها ، فرصت ها با احتمال موفقیت بالا را شناسایی و معامله نماییم . در ضمن رسیدن به آن مهارت صرفا با یادگیری از اساتید ،ایجاد نمی‌گردد . درست است که ما یک‌سری اصول و قواعد را باید یاد بگیریم ، بعد از این مرحله این تکرار و تمرین زیر دست استاد یا یک فرد صاحب مهارت است که باعث رسیدن به مرحله مهارت در ما می‌گردد.

ورود به کابین
شگفت زده می شوید!

دیدگاه ها و پرسش ها

تعداد دیدگاه های این صفحه 0 تعداد کل دیدگاه ها: 11,205

    شما اولین دیدگاه را ثبت کنید!

دیدگاه شما

دیدگاه ها و پرسش ها

0 | 11,205
+

ثبت اولین دیدگاه

با تبادل تجربه و نظر زمان بخرید

پاسخگویی حداکثر 30 دقیقه کاری

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
ثبت نام
ایمیل *
ویرایش ایمیل

همه قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال را خوانده ام و می پذیرم.

یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال گردید. لطفا بعد از دریافت روی آن کلیک نمایید.
اعتبار این ایمیل 5 دقیقه است.
لغو
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید