موقعیت های معاملاتی

بریک اوت یا شکست سطوح:

زمانی که قیمت سطحی را می شکند 4 حالت ممکن است دیده شود:

1.به همان سطح پولبک زده و به حرکت خود ادامه می دهد. 2.عدم توانایی در ادامه رخ داده و قیمت در جهت خلاف حرکت قبلی خود پیش رود. 3.در زیر سطح تنش و چسبیده به آن در حرکت نزولی و یا بالای سطح تنش و چسبیده به آن در حرکت صعودی اصلاح انجام دهد و روند ادامه یابد.4.در زیر سطح تنش و چسبیده به آن در حرکت نزولی و یا بالای سطح تنش و چسبیده به آن در حرکت صعودی بلاتکلیفی قیمت در بازار صورت گرفته و سپس قیمت بر می گردد.

مورد اول مربوط به معاملات ادامه دهنده می باشد که خارج از بحث این قسمت است. اما حالت دوم به چه صورت می باشد؟به مانند تصویر بالا ،قیمت سطح پایین را شکسته و از آن عبور می کند ، اما به دلیل عدم توانایی در ادامه، قیمت برگشته و در جهت عکس حرکت می نماید .

همان‌گونه که در بخش شکست سطوح بیان گردید : زمانی که سطحی شکسته شده و کندل ها بعد از شکست ، ضعیف حرکت نمایند ، میتوان انتظار برگشت را داشت. حتی امکان دارد که قیمت با یک کندل از سطح گذر کرده و با کندل بعدی همان میزان برگردد و این اتفاق چندین بار تکرار شود . این به آن معنی است که معامله گران در تلاش برای غلبه به همدیگر هستند . معمولادر چنین شرایطی معامله گران حرفه ای وبزرگ حضور ندارند و معامله گران ُخرد در حال معامله می باشند. این حرکت می تواند منجر به یک حرکت برگشتی شود. و یا ممکن است بلاتکلیفی قیمت در سطح تنش اتفاق بیفتد . در این خصوص امکان دارد که این بلاتکلیفی در بالا و چسبیده به سطح تنش انجام شود.

در مواردی هم قیمت بعد از شکست سطح ، کمی استراحت کرده و و بعد به حرکت خود ادامه می دهد و در اصل آن
حرکت اصلاحی جزئی از اکستنشن می باشد.

بوسه ی خداحافظی:

یک مدل حالت برگشتی وجود دارد که به بوسه ی خداحافظی مشهور است . در این مدل از حرکت برگشتی مانند شکل A در تصویر زیر، قیمت خود را به چارچوب متن بازار یا به بالاترین یا پایین ترین سطح تنش خود می رساند و اصلاحی با شیب تند انجام داده و با شیب ضعیف تری به حرکت خود به سمت اولین سطح پیش رو که اصلاح از آنجا شروع شده
ادامه می‌دهد و در برخورد با سطح تنش روبرو فشار معامله گران خلاف جهت بیشتر شده و روند برگشتی شکل می گیرد. مدل دیگرB از همین نوع روند برگشتی ، قیمت خود را به چارچوب متن بازار یا بالاترین و پایین ترین سطح تنش خود رسانده و اصلاحی ضعیف با شیب کم انجام داده و با دو یا چند کندل بزرگ که نشان دهنده ی معاملات معامله گرانُ خرد می باشد تا سطح روبرو حرکت کرده و سپس روند برگشتی شکل می‌گیرد. البته حالت A برای گرفتن معاملات برگشتی ایده آل تر است.

یکی از مطمئن ترین حالت ها برای معاملات برگشتی حالتی است که قیمت در پایان یک روند باشد ، یعنی به طور واضح و مشخص ،ببینیم که دربازار چندین گام و اصلاح شکل گرفته حد اقل سه گام ، یا این‌که قیمت در لبه چارچوب متن بازار گیر کرده ، و یک پولبک به ریورسال برایش رخ داده ، یا قیمت سطح را رد کرده ولی با کندل بعدی مجددا برگشته و یک عدم توانایی در ادامه اتفاق افتاده است . همان‌گونه که در شکل زیر دیده می‌شود ، در سطح A یک پولبک ادامه دهنده دیده می‌ شود و در سطح B یک پولبک به ریورسال ، و در سویینگ2 یک عدم توانایی مشاهده می‌شود که خود را به شکل پولبک نشان داده است که اصطلاحا به آن بوسه خداحافظی هم می‌گویند.

قیمت بعد از سویینگ 2 ، یک لگ نزولی تشکیل داد و مجددا به سطح Bپولبک زد و بعد ریخت. علت این حرکت این است که بزرگان و کسانی که مارکت میکر هستند ، به اندازه حجمی که لازم داشتند ، نتوانستند در سویینگ2 معامله شورت بگیرند ، در نتیجه یا با عدم حمایت از ریزش ، یا پاشیدن دان برای معامله گران لانگ باعث می‌شوند قیمت یک رشد موقت نماید تا آن‌ها بتوانند مابقی حجم مورد نیاز خود را بدست آورند و پس از تکمیل حجم معامله خود ، به قیمت اجازه ریزش می‌دهند . در سویینگ2 یک کندل با سایه بلند دیده میشود که این کندل در تایم های پایین تر ، خود یک عدم توانایی در ادامه است . پس ما در دو جامعه جامعه بزرگتر در تایم فرم بالا و جامعه کوچکتر در تایم فریم پایین تر عدم توانایی در ادامه را شاهد هستیم و این حالت ایده آلی برای معاملاتی برگشتی است .

در معاملات برگشتی سعی کنیم به محض دیدن اولین عدم توانایی در ادامه حرکت عدم توانایی در ادامه ویا با کندل‌هایی با سایه های معکوس وارد معامله نشویم ،امن ترین معامله برگشتی پولبک به یورسال هست چون ما در پولبک به ریورسال ، قدرت هم تیمی خود و ضعف تیم مخالف را مشاهده می کنیم و با خیال راحت تر وارد معامله برگشتی می‌شویم . اما در اولین عدم توانایی ، ما به تنهایی و بدون هم تیمی ، وارد معامله برگشتی شده ایم و ریسک معامله درچنین شرایطی بسیار بالا است.

همانطور که قبلا بیان گردید ، یکی از جاهایی که ما معامله بازگشتی می‌گیریم ، پایان روند است . طبق قوانین احتمالات ، در بازار هم مانند جاهای دیگر ، هر چیزی که بیشتر اتفاق افتاده از نظر تعداد ، احتمال این‌که مجددا رخ دهد کمتر است و اگر آن اتفاق ، کمتر رخ دهد ، احتمال این‌که مجددا اتفاق بیفتد ، بیشتر است . مثال فرض کنید که سیکل زلزله در منطقه ای هر صد سال می‌باشد . حال اگر در سال بیستم باشیم نگرانی از وقوع زلزله بسیار کمتر از سال نود ام میباشد . در مثال مرتبط با بازار هم ، احتمال بازگشت قیمت در %30 موومنت خیلی کمتر از موقعی است که %80 موومنت کامل شده است ؛ به عنوان مثال به چارت زیر که متعلق به بیتکوین می‌باشد توجه کنید :

در چنین شرایطی در هر تایم فریمی که این شواهد ، دیده شود ، بدون اینکه لازم باشد ما به تایم های بالاتر رفته تا متوجه سطح تنش پیش رو شویم ، پی می‌بریم که به پایان روند نزدیک شده ایم و بازار به ما می‌گوید که دیگر توان ادامه روند را ندارد . حال در این موقعیت اگر عدم توانایی در ادامه با یکی از دو حالت را شاهد باشیم می‌توانیم وارد معامله بازگشتی شویم.

اگر ما وارد معامله بازگشتی شدیم و قیمت از حرکت برگشتی ناکام ماند، به طوری‌که چندین لبه ورود دیده شد ولی قیمت برنگشت و ما مجبور شدیم با سود یا ضرر ناچیز از معامله خارج شویم ، راهکار این مسئله رفتن به تایم فریم بالاتر است ، یعنی جایی که جامعه بزرگتری از معامله گران حضور دارند و اگر در آن تایم لبه ورود صادر شد ، با اطمینان بالاتر وارد معامله بازگشتی می‌شویم .

ورود به کابین
شگفت زده می شوید!

دیدگاه ها و پرسش ها

تعداد دیدگاه های این صفحه 4 تعداد کل دیدگاه ها: 11,205
 • فرزادداودی 3 روز پیش

  0

  سلام و ارادت فرق بین پولبک به ریورسال با بوسه خداحافظی در چی هست؟ آیا بوسه خداحافظی مدل های مختلف ریورسال هست یعنی مثلن یه ریورسال میشه پولبک به ریورسال (مخصوص ترند) یکیش میشه بوسه خداحافظی و...... درسته؟
  • پاسخ عرفان صغیر: 3 روز پیش

   0

   درود بر شما جناب داودی عزیز
   بله در واقع منظور بوسه خداحافطی بدو ورود به معامله برگشتی هست زمانی که خیلی سریع تر قصد برگشت و ریورسال شدن را دارد

   • پاسخ فرزادداودی: 2 روز پیش

    0

    درست بسیار هم عالی ممنون از توضیحاتتون

    • پاسخ عرفان صغیر: 2 روز پیش

     0

     خواهش می کن،درخدمتتون هستیم

  بیشتر
  1 / 1
  به صفحه:

دیدگاه شما

دیدگاه ها و پرسش ها

4 | 11,205
+

ثبت دیدگاه

با تبادل تجربه و نظر زمان بخرید

پاسخگویی حداکثر 30 دقیقه کاری

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
ثبت نام
ایمیل *
ویرایش ایمیل

همه قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال را خوانده ام و می پذیرم.

یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال گردید. لطفا بعد از دریافت روی آن کلیک نمایید.
اعتبار این ایمیل 5 دقیقه است.
لغو
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید