در جست و جوی اعتماد بیشتر

داده های قیمت مصرف کننده در ماه فوریه قوی تر از حد انتظار بود. CPI هدلاین در ماه 0.4% افزایش یافت که به دلیل افزایش قیمت بنزین (3.8+%) بود. بدون احتساب قیمت مواد غذایی و انرژی، تورم اصلی نیز 0.4 درصد ثبت شد. با این حال، افزایش 0.36 درصدی در CPI اصلی چندان دور از پیش بینی ما برای افزایش 0.30 درصدی نبود. علاوه بر این، رشد قیمت اصلی با افزایش بیش از حد انتظار در اجزای پر نوسان مانند خودروهای مستعمل و بلیت هواپیما همراه بود. با افزایش 0.4 درصدی اجاره بهای معادل مالکان، تورم مسکن کاهش یافت.

از نظر ما، جزئیات گزارش امروز CPI عموماً دلگرم کننده بود. ما انتظار داریم که کاهش تورم کالاهای اصلی در ماه های آینده در بحبوحه بهبود زنجیره تامین و عوامل فصلی ضعیف تر ادامه پیدا کند. کاهش نرخ تورم اولیه مسکن که بسیار مورد انتظار بود ادامه دارد. سرد شدن بازار کار باعث کاهش نرخ رشد هزینه نیروی کار شده است، و کاهش گسترده در “نرخ فوق اصلی” این ماه نشان می دهد که تورم خدمات ممکن است به آن اندازه که برخی در پی گزارش CPI ماه گذشته می ترسیدند قوی نباشد

با این حال، ما شک داریم که گزارش دیروز، به FOMC اطمینان لازم برای شروع کاهش نرخ ها بدهد. CPI اصلی طی سه ماه گذشته با نرخ سالانه 4.2 درصد افزایش یافته است که کمی بالاتر از افزایش 3.8 درصدی قیمت های اصلی در 12 ماه گذشته است. ما انتظار داریم پیشرفت کاهش تورم در ماه های آینده به دلایل ذکر شده در بالا از سر گرفته شود، اما فکر می کنیم FOMC باید آن را ببیند تا آن را باور کند. به نظر می رسد اولین کاهش نرخ از FOMC در تابستان امسال اتفاق بیفتد.

تغییرات ماهانه CPI

کمی تورم بیشتر از حد انتظار

قیمت مصرف کننده در ماه فوریه 0.4 درصد افزایش یافت که مطابق با انتظارات اجماع بود. شاخص کلی انرژی که اندکی کمتر از 7 درصد از شاخص CPI را تشکیل می دهد، در ماه فوریه 2.3 درصد افزایش یافت. همانطور که انتظار می رفت، با جهش قیمت بنزین (3.8+٪) شاخص CPI افزایش یافت. در مقایسه با یک سال گذشته، قیمت بنزین همچنان 3.9 درصد کاهش یافته است. خدمات بدون احتساب انرژی 0.8٪ افزایش یافت که توسط خدمات گاز شهری (2.3+٪) هدایت شد. تورم مواد غذایی در ماه فوریه بهتر بود و قیمت‌ ها در ماه بدون تغییر بود. قیمت‌ های فروشگاه‌ های اغذیه ثابت بود در حالی که قیمت ‌ها در رستوران ‌ها و بارها 0.1 درصد افزایش یافت که کمترین افزایش ماهانه در سه سال اخیر است. طی سال گذشته، تورم مواد غذایی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و اکنون مطابق با هنجارهای قبل از همه گیری است (شکل 1).

بدون احتساب غذا و انرژی، افزایش شاخص قیمت مصرف کننده کمی قوی تر از حد انتظار بود. شاخص اصلی 0.36 درصد رشد کرد، کمی بالاتر از اجماع بلومبرگ و انتظار خود ما برای افزایش 0.30 درصدی. تا حدودی نرخ بهتر از انتظارات ناشی از کالاهای اصلی است که برای اولین بار در هشت ماه گذشته (0.1+ درصد) افزایش یافت. با این حال، پس از اینکه افزایش قیمت ‌ها در طول سال تقویمی در چند سال گذشته پراکنده ‌تر شدند، قیمت‌ های کالاهای اصلی مستعد تقویت از سوی برخی فصلی ‌های باقی ‌مانده در ماه فوریه بودند. افزایش اندک قیمت وسایل نقلیه کارکرده، پوشاک، و کالاهای آموزشی و ارتباطی، که کاهش قیمت وسایل نقلیه جدید، تجهیزات وسایل نقلیه موتوری، و کالاهای خانگی و تفریحی را جبران کرد، به این بهبود کمک کرد. ما انتظار داریم که طی چند ماه آینده شاهد بازگشت کالاهای اصلی به قلمرو کاهش تورم باشیم، زیرا بهبود گسترده در زنجیره تامین و عوامل فصلی کمتر حمایت کننده در این امر دخیل هستند.

تورم مواد خوراکی((سمت چپ))-اجاره بها ((سمت راست))

از سوی دیگر، خدمات اصلی تا حد زیادی همانطور که انتظار می رفت کاهش یافتند (شکل 3). جهش 0.7 درصدی در خدمات اصلی در ژانویه، تورم را به طور غیر منتظره برای شروع سال افزایش داد. در ماه فوریه، قیمت خدمات اصلی “فقط” 0.5٪ (0.46٪ قبل از ساده سازی) افزایش یافت. پس شوک ارقام ماه ژانویه، رشد اجاره معادل مالکان در فوریه کاهش یافت (0.4+ درصد). با افزایش اجاره بهای خانه ها در ماه فوریه (0.5+%)، شکاف چشمگیر ماه گذشته بین دو جزء بزرگ CPI کاهش یافت. با توجه به نوسانات ماهانه اخیر، روند تورم مسکن نزولی است. هر دو نرخ سالانه OER و اجاره خانه ها کمترین افزایش را از تابستان 2022 به ثبت رساندند، و کاهش بیشتر پیش بینی می شود همراه با معیار های رشد اجاره بخش خصوصی که تا حد زیادی به نرخ های قبل از همه گیری بازگشته است. (شکل 2).

بدون احتساب سرپناه، خدمات اصلی نیز با نرخ کمتر نگران کننده ای در ماه فوریه افزایش یافت. نسخه CPI از “فوق اصلی” که توسط مقامات فدرال رزرو برای سنجش بهتر تورم خدمات با توجه به تاخیر طولانی در تورم مسکن بررسی می شود، پس از افزایش 0.9٪ در ژانویه، 0.4٪ افزایش یافت. معکوس شدن نسبی جهش ماه گذشته در خدمات پزشکی و مراقبت های شخصی، و همچنین افزایش کمتر ماهانه در اقامت دور از خانه، بیمه وسایل نقلیه موتوری و خدمات تعمیر و نگهداری، به ارقام نرم تر کمک کرد. سرد شدن گسترده در “فوق اصلی” CPI در ماه فوریه نشان می دهد که تورم خدمات آنقدر که در ابتدا پس از غافلگیری صعودی شدید ژانویه می ترسید، قوی نیست.

شکل 3-تورم کالاهای اصلی در برابررخدمات اصلی (سمت چپ) 4-نرخ هدلاین و اصلی (CPI) سمت راست

بر اساس سالانه، قیمت ‌های مصرف ‌کننده 3.2 درصد افزایش یافته است، یک افزایش نرم تر از از افزایش 6.0 درصدی ثبت شده در این زمان در سال گذشته، اما کمی متفاوت از چند ماه گذشته (شکل 4). سرعت اخیر تورم اصلی، که نرخ سالانه 4.2 درصدی را در سه ماه گذشته ثبت کرده است، همچنین حاکی از رکود کوتاه مدت در کاهش تورم است. با این حال، ما انتظار داریم عدم پیشرفت اخیر موقتی باشد. فشارهای قیمتی در سراسر اقتصاد همچنان به طور گسترده کاهش می یابد، با نرم شدن بازار کار، هزینه های نیروی کار. مصرف کنندگان، در حالی که هنوز خرج می کنند، قدرت یک یا دو سال پیش را ندارند. پیچیدگی های زنجیره تامین که به رساندن تورم کالاهای اصلی به بالاترین سطح در 47 سال گذشته کمک کرد، تا حد زیادی کاهش یافته است و امنیت محصولات را برای مشاغل آسان تر می کند.

در حالی که از نظر ما یک روند نزولی در تورم وجود دارد، پیشرفت آهسته ای که در چند ماه گذشته مشاهده شده است، احتمالاً فدرال رزرو را در جستجوی کمی اطمینان بیشتر مبنی بر اینکه تورم در مسیر پایداری برای بازگشت به هدف 2 درصدی خود قرار دارد، نگه می دارد. به نظر می رسد کاهش نرخ اول از FOMC به طور فزاینده ای در تابستان امسال رخ دهد.

نویسنده:صبا لطیفی

کانال تلگرام: https://t.me/fundamentallatifi

پیج اینستاگرام: Shadii_trading_fundamental

ورود به کابین
شگفت زده می شوید!

دیدگاه ها و پرسش ها

تعداد دیدگاه های این صفحه 0 تعداد کل دیدگاه ها: 11,205

    شما اولین دیدگاه را ثبت کنید!

دیدگاه شما

دیدگاه ها و پرسش ها

0 | 11,205
+

ثبت اولین دیدگاه

با تبادل تجربه و نظر زمان بخرید

پاسخگویی حداکثر 30 دقیقه کاری

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
ثبت نام
ایمیل *
ویرایش ایمیل

همه قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال را خوانده ام و می پذیرم.

یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال گردید. لطفا بعد از دریافت روی آن کلیک نمایید.
اعتبار این ایمیل 5 دقیقه است.
لغو
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید