account Perfect correction

اصلاح ایده آل

اگر ببینیم یک گام بیش از %50 اصلاح نموده ، به این معنی است که کسانی‌که الان در بازار حضور دارند و در حضور آن‌ها قیمت برگشته ، معامله‌گران بزرگ نبوده اند . فرض کنید یک گام با 100 قرار داد یا 100 لات شکل گرفته است ، و حالا قیمت در حال اصلاح است . حال اگر تا %30 گام برگردد ، یعنی هنوزقدرت خریداران تا %70 باقی است و خریداران همچنان پرقدرت هستند وتمایل دارند قیمت در جهت آن‌ها برگردد . اما اگر خریداران نظاره گر باشند و خلاف جهت ها ، بیش از %50 گام را برگردانند و یا خریداران بیش از %50 دارایی خریداری شده خود را نقد نمایند، این بدین معنی است که این گام توسط معامله گران سازمانی یا معامله گران پرقدرت و بزرگ ساخته نشده است ، و بزرگان قبلا نقد کرده اند و حضور ندارند که در غیاب آن‌ها ، معامله‌گران خلاف جهت توانسته اند قیمت را بیش از %50 گام قبلی برگردانند .

به بیانی دیگر اگر این اصلاح قیمت بیش از 50 درصد اتفاق بیفتد و مثال به 70 درصد برسد، برای مثال یعنی ما 100 لات معامله داشتیم که معاملات خرید بودند و باعث شکل گیری آن اکستنشن شدند، در ادامه قیمت 70 درصد اصلاح کرده یعنی 70لات معامله فروش در بازار شکل گرفت ، یعنی70 درصد از آن معامله گران سازنده اکستنشن، معاملات خود را نقد کردند و دیگر در معامله خرید حضور ندارند ، یعنی از سازندگان اکستنشن تنها 30 درصد یعنی 30 لات از 100 لات معامله خرید در معامله باقی مانده اند . یعنی الان جامعه کوچکتر ما یعنی آن 30 درصد ، سازنده اکستنشن بعدی خواهند بود. پس هر چند که ما حرکت پرقدرتی در اکستنشن داشته باشیم ، ولی اصلاح قیمت برای ما خیلی مهم است ، بطوری‌که حتما مطمئن باشیم که جامعه بزرگتر ما جامعه سازنده اکستنشن بعدی خواهد بود ، چون اگر مانند مثال بالا اصلاح به 70 درصد برسد ، در واقع الان جامعه سازنده ما آن 30 درصد است ، یعنی یک جامعه کوچک است و نمی تواند اکستنشن بعدی را بسازد و در واقع در بازار معاملاتی این جامعه بزرگتر است که روندها را شکل می‌دهد . پس برای ما اصلاحی ایده آل است که بیش از %50 اکستنشن قبلی ، قیمت را بر نگرداند .

اگر مطابق تصویر زیر در ابتدای یک روند نزولی یک کامپلکس پولبک دو لگی یا زمانی و فرسایش اتفاق افتد . در چنین حالتی که ابتدا اصلاح بصورت Complex back Pull دیده می‌شود و در ادامه ، اصلاح ها بصورت کمپلکس پولبک شکل می‌گیرند ، این کامپلکس پولبک نشانه ضعف نیست . چون در حرکت اول ، ما اصلا روندی نداریم باید حداقل 2 اکستنشن شکل بگیرد تا ما روند داشته باشیم . در چنین حالتی که اصلاح طولانی شده ، این برای ادامه روند بد نیست ، برعکس این می‌تواند باعث شود در مدت زمان بیشتر ، معامله گران زیادتری فرصت کنند در این محدوده قیمتی ، ورود کنند ، در نتیجه پول بیشتری همراه روند خواهد بود . back Pull Complex زمانی نشانه ضعف روند می باشد که در ادامه روند شکل گیرد.

در مباحث قبلی عنوان شد ، اصلاح به مانند بازدم برای روند است و می‌توان بازار را به موجود زنده تشبیه کرد . همان‌گونه که زمانی که ما روی صندلی نشسته ایم ، نبضمان و دم و بازدم مان نسبت به زمانی که در حال تحرک یا دویدن هستیم ، کندتر میزند ، در بازار هم زمانی که تحرکاتی صورت می‌گیرد، مانند ورود تعداد زیادی افراد تازه وارد و آماتور به بورس ایران در سالهای 98 و 99 ، این عامل سبب شد طول گام‌ها بیشتر شود به خاطر ورود نقدینگی و هیجان برای خرید سهم و به تناسب اصلاح‌ها کوتاه تر نبض تند تر گردد. حال اگر بین گام‌ها با اصلاح ها هارمونی وجود نداشته باشد ، به مانند دونده ای است که بین دم و بازدمش هماهنگی نباشد . در چنین شرایطی این دونده قادر نخواهد بود مسافت طولانی را طی کند . در مورد بازار هم همین اصل صادق است .

بطور کلی ، تمامی اصلاح ها نوعی پولبک هستند و به آن حرکتی که خلاف جهت اکستنشن گام پرقدرت شکل می‌گیرد پولبک گفته می‌شود .

دراولین نشانه ، ما از طریق اصلاح گام‌ها ، به قدرت روند ، پی میبریم . به طوری‌که ما از شکل اصلاح استال – پولبک – کامپلکس پولبک متوجه می‌شویم که این روند در ادامه و بعد از اصلاح ، چقدر قدرت و توان دارد ، برای اینکه مجددا اکستنشن بعدی را بسازد . اینکه اکستنشن بعدی: مساوی ، کمتر یا بیشتر از اکستنشن قبل از خود می‌تواند باشد ، از
شکل آخرین اصلاح ، قابل تشخیص است . اگر اصلاح از نوع استال باشد ؛ این نشانه قوی ترین حالت روند است . اگر پولبک باشد ، قدرت روند معمولی است . و اگر کامپلکس پولبک باشد ، این نشانه ضعیف ترین حالت روند است .

نشانه بعدی از طریق بررسی تکرار یک رویداد می‌باشد . به طوری‌که هر چقدر یک اتفاق بیشتر رخ دهد ، احتمال اینکه دفعه بعد هم بخواهد آن اتفاق بیفتد ، کمتر است .

حال اگر می‌بینیم که قیمت در یک روند ، به نزدیکی یک سطح تنش می‌رسد و ما ببینیم که اصلاح آن با استال یا پولبک است ، احتمال اینکه این سطح شکسته شود ، زیاد است . ولی اگر اصلاح آن با کامپلکس پولبک باشد ، احتمال شکست سطح کمتر است .

همینطور روندی که در حال نزدیک شدن به یک سطح تنش می‌باشد ، اگر روندی است که یکی دو گام بیشتر حرکت نکرده ، احتمال اینکه این سطح را بشکند ، خیلی بیشتر از حالتی است که درآن ، روند تا آن زمان، 3-4 اکستنشن ساخته شده است .

کامپلکس پولبک میتواند در مجاورت یک سطح تنش اتفاق بیفتد و یا قبل از شکل گیری آن ما شاهد کاهش پرتاب قیمت و شیب گام‌ها و افزایش عمق ها بوده ایم ، بطوری که نشانه های پایان روند دیده میشود . پس حدالامکان نباید بعد از کامپلکس پولبک وارد معامله شد.

باید دقت کرد که کمپلکس پولبک در چه زمانی ایجاد شده : مثلا ممکن است بعد از یک گام پرقدرت و اصلاح ضعیف ، به تایم آخر بازار برخورد کرده ایم تایم استراحت بازار ، یعنی شب و به دلیل کم بودن نقدینگی در این زمان بعد از اصلاح کمی حرکت صورت گرفته و مجددا شاهد اصلاح دوم هستیم ، و فردا با فعالیت بزرگان در تایم پیک بازار ، شاهد گام پرقدرت جدیدی باشیم . همچنین ممکن است در بازار کامپلکس پولبک دیده شود ، چون قبل از خبر می‌باشد ، و بعد از خبر ممکن است شاهد گام خوبی باشیم .

ورود به کابین
شگفت زده می شوید!

دیدگاه ها و پرسش ها

تعداد دیدگاه های این صفحه 1 تعداد کل دیدگاه ها: 11,205
  • مسعود موسوی 4 ماه پیش

    0

    🌹
  • بیشتر
    1 / 1
    به صفحه:

دیدگاه شما

دیدگاه ها و پرسش ها

1 | 11,205
+

ثبت دیدگاه

با تبادل تجربه و نظر زمان بخرید

پاسخگویی حداکثر 30 دقیقه کاری

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
ثبت نام
ایمیل *
ویرایش ایمیل

همه قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال را خوانده ام و می پذیرم.

یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال گردید. لطفا بعد از دریافت روی آن کلیک نمایید.
اعتبار این ایمیل 5 دقیقه است.
لغو
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید