پولبک به ریورسال

نوع بعدی اصلاح ، کارکشن پولبک به ریورسال می باشد . این چند مدل کارکشنی که تا الان توضیح داده ایم
کارکشن هایی بودند که برای معاملات ادامه دهنده continue درنظر گرفته می شدند. یعنی زمانی که می خواهیم
معاملات در جهت روند را داشته باشیم . در ضمن در این اصلاح ها ما امید به ادامه روند داشتیم . اما در پولبک به ریورسال این‌گونه نیست و با دیدن این اصلاح انتظار برگشت قیمت را داریم.

ما زمانی که می خواهیم معاملات خلاف جهت روند را داشته باشیم در اینجا تصویر فوق باز هم نیاز داریم که بتوانیم کارکشنی را ببینیم زیرا کارکشن ها خیلی مهم هستند. اما در اینجا کارکشن، در واقع خودش را به صورت یک continue to failed یا عدم توانایی در ادامه نشان می دهد ، یعنی قیمت یک اکستنشنی را ساخته است و کارکشن خودش را هم به صورت یک پولبک به ما نشان داده است . زمانی که خواست از آخرین سویینگ high خودش عبور کند و یک اکستنشن جدید بسازد ، ناتوان ماند و ناکام ماند . در روش پرایس اکشن جبل عاملی در واقع به این حالت می گوییم یک continue to failed اتفاق افتاده است و یک عدم توانایی در ادامه شده است و این یک پولبک به ریورسال است که ما از این برای ورود به معاملات برگشتی استفاده می کنیم . یعنی معامله گران این روند حاضر به خرید در قیمت های بالاتر نشده اند.

همین اتفاق دقیقا برای معاملات خرید هم می تواند بیفتد . یعنی ما یک حرکت یا روند نزولی داشته ایم که قیمت بعد از آخرین اکستنشن خودش ، یک کارکشن ایجاد کرد و بعد از اتمام اصلاح ، وقتی می خواست گام جدیدی ایجاد شود ، از ادامه دادن ناتوان و ناکام ماند و continue to failed شد و به یک پولبک به ریورسال تبدیل شد.

تفاوت کامپلکس پولبک با پولبک به ریورسال

اگر صرفا از روی ظاهر، کامپلس پولبک و پولبک به ریورسال را با هم مقایسه نماییم ، این دو خیلی شبیه هم هستند . اما اگر با دقت این دو اصلاح را مورد برسی قرار دهیم ، باید بگوییم که : قبل از تشکیل کامپلس پولبک ، ضعف در روند دیده نمی شود و شاخصه قدرت ، در روند توالی گام پرقدرت و اصلاح ضعیف کاملا رویت میگردد ، و در اصل بعد از دیده شدن کامپلکس پولبک ، ما انتظار ضعف در روند را داریم . اما قبل از تشکیل پولبک به ریورسال نشانه های ضعف دیده شده و ما منتظر برگشت قیمت هستیم ، حال اگر سطحی در بالای قیمت در روند صعودی تشکیل شود ، مثال در تصویر زیر بعد از ضعفی که در معامله گران سازنده روند دیده می شود ، از سویینگ B یک قدرت نمایی از
تیم نزول ظاهر میشود ، به طوری‌که لگ BC شکل می‌گیرد ، حال قیمت بطور پولبکی و ضعیف خود را به سطح بالایی که از سویینگ موثر B کشیده شده ، می‌رساند ، یعنی بازار 2 بار این محدوده قیمتی را لمس کرده و نمی‌تواند آن را بشکند . در چنین شرایطی اگر کندل لبه ورود در جهت نزول ، دیده شود ، ما میتوانیم بعد از آن وارد معامله برگشتی شویم.

یک نکته مهم در پولبک به ریورسال این است که اگر ما هر سطح تنش مهمی در بازار داشته باشیم ، مانند سطوح بالا و پایین رنج سایدوی حتی در رنج ها تک اکستنشنی و یا چارچوب متن بازار، و قیمت با 2 بار برخورد به آن سطح ، نتواند آن را بشکند ، ما می‌توانیم یک معامله ریورسال از آن بگیریم . مثال در شکل 1 در تصویر زیر، قیمت بصورت رنج در حال حرکت است ، حال اگر به سطح پایین رنج برسد ، و با 2 بار تالش نتواند از آن عبور نماید ، ما به هدف سقف رنج ، می‌توانیم وارد یک معامله برگشتی شویم.

همچنین در شکل ،2 قیمت بعد از تشکیل یک اکستنشن ، مجددا به همان اندازه بر می‌گردد ولی نمی تواند سطح کلیدی پیش رو را با 2 بار تلاش ، بشکند . در چنین حالتی ، ما می‌توانیم با دیدن کندل تغییر جریان سفارشات ، وارد یک معامله ریورسال شویم .

همچنین مطابق شکل زیر ، پولبک به ریورسال در سطوح غیر چارچوب هم می‌تواند اتفاق بیفتد . همانطور که مشاهده می‌کنید ، قیمت در یک روند صعودی ، بعد از کامپلکس پولبک از خود ضعف نشان داده و با یک پولبک به ریورسال ، خلاف جهت قیمت بر می‌گردد و یک روند نزولی شکل می‌دهد ، بطوری که اکستنشن های اول و دوم ، سطوح کلیدی پیش روی خود را می‌شکنند ؛ اما قیمت به سطح سوم واکنش نشان داده و با دو برخورد ، نمی تواند آن را بشکند چون پول کافی برای شکست سطح را ندارد . در اینجا می‌توان احتمال تشکیل یک پولبک به ریورسال و برگشت قیمت را داد . همچنین برای بالا رفتن احتمال موفقیت پولبک به ریورسال ، بهتر است ، تمایلات در جهت روند در کارکشن ریورسال
کاهش یابد . اما اگر پولبک به ریورسال ما مانند شکل 2 باشد ، یعنی تمایلات در جهت روند در کارکشن ریورسال افزایش یابد ، معمولا بعد از آن برگشت خوبی اتفاق نمی افتد ، چون این برگشت تند و سریع ، که ممکن است با یک یا چند کندل بزرگ صورت گیرد ، نشانه بی پولی در جهت معامله گران مخالف است که قرار است وارد معامله برگشتی
شوند ، و وقتی نقدینگی در جهت معامله برگشتی کم باشد ، معمولا حرکت خوب و پولسازی رخ نمی دهد ؛ در صورتی‌که اگر ریورسال بصورت درست بخواهد اتفاق افتد مانند شکل 1،همین حرکت فرسایشی و ضعیف کارکشن ریورسال که در تصویر زیر با نقطه چین نشان داده شده باعث می‌شود معامله گرانی که می خواهند حرکت برگشتی را ایجاد کنند ، فرصت کافی جهت جمع کردن سهام خود داشته باشند و بتوانند میانگین خرید خوبی برای خود بدست آورند و دیدن این ضعف باعث می‌شود معامله گرانی که میخواهند وارد معامله برگشتی شوند ، با اعتماد بیشتری وارد بازار شوند و پول بیشتری خرج نمایند و درنتیجه احتمال این‌گونه معاملات برگشتی بیشتر می‌شود .

در روش چارتیکال ، ما اگر در لبه های چارچوب بالایی و پایینی متن بازار به دنبال پولبک به ریورسال باشیم ، احتمال موفقیت معامله برگشتی‌مان زیاد می‌شود. چون طبق قواعد اصول روند که قبلا توضیح دادیم ، ما اجازه نداریم بگوییم قیمت برمی‌گردد ؛ مادامی که خودش را به سطح مقابل نرسانده باشد. پس اگر بخواهیم حرکت خوب و چشم‌گیری از بازار را شکار نماییم باید در لبه های بالایی و پایینی چارچوب متن بازار ، بعد از دیدن نشانه های ضعف ،منتظر پولبک به ریورسال باشیم . همچنین معمولا ما از پولبک به ریورسال‌ها به اندازه یک حرکت اکستنشنی ، انتظار برگشت داریم .

نکته مهمی که در پولبک به ریورسال وجود دارد این است که: حتی اگر در بازار با دیدن ضعف ترین حالت روند ، بخواهیم معامله برگشتی بگیریم ، چون می‌خواهیم مخالف روند جاری ، وارد بازار شویم ، به نسبت معاملات ادامه دهنده ، احتمال موفقیتش کمتر است . چون ممکن است بعد از پولبک به ریورسال ، بازار چوپی شود و یا به هر دلیل دیگر ، درجهت تحلیل ما حرکت نکند و حدضرر ما خورده شود . پس در چنین شرایطی باید با یک هزینه کم وارد معامله شد و اگر هزینه کندل جریان سفارشات ما زیاد است ، باید با کنترل حجم ورودی ، این هزینه را کنترل کنیم .

ورود به کابین
شگفت زده می شوید!

دیدگاه ها و پرسش ها

تعداد دیدگاه های این صفحه 3 تعداد کل دیدگاه ها: 11,205
 • urmiaa70 2 هفته پیش

  0

  سلام.ممنون میشم لبه 25% رو توضیح بدین که منظور چی هست؟
  • پاسخ عرفان صغیر: 2 هفته پیش

   0

   درود بر شما دوست عزیز
   منظور اندازه طی شده از موومنت بعدی می باشد

 • مسعود موسوی 4 ماه پیش

  0

  🌹
 • بیشتر
  1 / 1
  به صفحه:

دیدگاه شما

دیدگاه ها و پرسش ها

3 | 11,205
+

ثبت دیدگاه

با تبادل تجربه و نظر زمان بخرید

پاسخگویی حداکثر 30 دقیقه کاری

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
ثبت نام
ایمیل *
ویرایش ایمیل

همه قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال را خوانده ام و می پذیرم.

یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال گردید. لطفا بعد از دریافت روی آن کلیک نمایید.
اعتبار این ایمیل 5 دقیقه است.
لغو
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید