دلیل رسم چارچوب حرکتی قیمت

یک معامله گر هنگامی که می خواهد تصمیمی را در بازار بگیرد. مثال اگر به دنبال معاملات فروش است و قیمت در نزدیکی محدوده پایین متن بازار قرار گرفته باشد. تمام سرنخ هایی که بازار به او نشان می دهد دلیل بر این است. که اگر وارد این معامله شود یک معامله فروش خوب را خواهد داشت نباید فریب آن را خورد. چون آن‌ها نشانه های کاذب در بازار هستند و نباید با استناد به آن‌ها وارد معامله شد. و قطعا معامله ی موفقی نخواهد داشت.

در روش چارتیکال ، وقتی که قیمت در لبه چهارچوب پایین متن بازار است نباید به دنبال معاملات فروش باشیم بلکه برعکس باید دنبال بهانه هایی باشم که به ما لبه ی ورودهایی برای خرید می دهد . همین طور وقتی قیمت به بالا رسید یعنی اگر ما بازار را بر روی سیستم خود برای بررسی باز کردیم و قیمت در نزدیکی چهارچوب بالایی متن بازار مورد
نظر ما قرار داشت و بازار را برای ورود به یک معامله ی خرید Longهر نشانه و سرنخی هم به ما نشان دهد نباید این معامله ی خرید را انجام دهیم ، زیرا می دانیم که این یک سطح تنش موثر است یعنی بالاترین و موثر ترین سطحی است که در آن متن بازار قرار دارد پس به اندازه کافی این پتانسیل را دارد تا به طور جدی تغییر در رفتار قیمت ایجاد کند بنابراین هر نشانه و سرنخی هم به ما نشان دهد، نشانه های کاذب هستند و نباید با استناد به آنها وارد معامله ی خرید شد بلکه بر خلاف دیگر معامله گران حاضر در بازار باید یک معامله ی فروش انجام داد.

همانطور که آقای وارن بافت می گوید ، روند در جاهایی شکل می گیرد که عموم مردم متوجه نمی شوند و خیلی از افراد باورشان نمی شود که در اینجا یک روندی دارد شکل می گیرد ؛ در مورد این توضیح آقای وارن بافت باید گفت که آن نشانه هایی که در حال شکل گرفتن هستند یک سری روند های جدید و پر قدرت هستند، در جاهایی که خیلی از
افراد یعنی حدود ،90 نود و پنج درصد افراد باورشان نمی شود که یک روند جدید دارد شکل می گیرد دقیقا برعکس عمل می کند.

چارچوب متن بازار جایی است که وقتی قیمت به آنجا می رسد انتظار برگشت قیمت را داریم . این سطح زمانی به عنوان سطح چارچوب قابل اعتماد است که ما در متن بازار مناسبی قرار داشته باشیم . یعنی اینکه مثلا اکستنشن های متن بازار ما از تعداد زیادی کندل تشکیل نشده باشند و طول اکستنش ما 4 تا 8 کندل باشد ؛ نه اینکه مثال یک گام و اصلاح در -70 60 کندل اخیر متن بازار ، شامل 40 کندل می‌باشد . مسلما این متن بازار 70-60 کندلی ، متن مناسب و کافی برای بازار ما نیست ، پس اگر در چنین بازاری قرار داریم ، باید یک چند تایم فریم بالا تر رویم تا جزئیات اضافی حذف شوند تا چارچوب ما بر اساس تایم درست ، مورد بررسی قرار گیرد .

اگرچرخه بازار رنج ساید وی است ، چارچوب متن بازار ، سطح بالایی و پایینی رنج می‌باشد . اما در چرخه روند دار ، مثال فرض کنید بعد از یک رنج ، یک سویینگ موثر شکل گیرد و قیمت با یک گام پرقدرت و اصلاح ضعیف در جهت نزول ، از محدوده رنج خارج شود . در چنین حالتی ما فقط سطح بالایی چارچوب متن بازار را داریم . در چنین بازاری ما بر اساس سرنخ های قدرت و ضعف روند ، تا نشانه های ضعف را نبینیم ، انتظار برگشت قیمت را نداریم . مطابق تصویر زیر؛ تا زمانی که قیمت آخرین سویینگ high که منجر به آخرین سویینگ Low نشده را نشکند و تشکیل یک سویینگ موثر ندهد ، ما مجاز به کشیدن سطح پایینی چارچوب متن بازار نیستیم . مثلا در تصویر زیر سویینگ 2 منجر به پایان روند نزولی گشته است . ولی در عین حال که ما دو محدوده A و C را دارم که چارچوب بالا و پایین متن بازار ما هستند ، قیمت تا زمانی که در بین این دو محدوده در حال نوسان است ما درون یک رنج سایدوی قرار داریم .

به طور مثال یک سویینگی را در بالاترین محدوده نمودار خود داریم. و یک سویینگی را در پایین ترین محدوده. پس این یعنی در این متن بازار دوتا سویینگ موثر داریم که بالاترین و پایین ترین سوئینگ هستند. حال درست است که در دل این حرکت از بالا به پایین یا پایین به بالا این محدوده، چهارچوب متن بازار می گویند.

بین سطح بالایی و پایینی چارچوب متن بازار ، باید حداقل چند موومنت دیده شود ، وگرنه با حرکت8-7 کندل صعود ی و متعاقب آن چند کندل نزولی که بیشتر شبیه رنج ساید است نمی‌‌توان چارچوب رسم کرد.

مطابق شکل زیر ، وقتی قیمت در روند صعودی ، سه اکستنشن می سازد ، از آغاز هر اکستنشن و از محدوده سویینگ موثر ، می‌توان یک سطح کلیدی رسم کرد . حال اگر قیمت بعد از اکستنشن آخر ، خلاف جهت روند صعودی حرکت نماید یعنی از سویینگ D ، اولین سطح پیش روی قیمت سطح 2 می باشد که از سویینگ C کشیده شده است ؛ ما منتظر
واکنش قیمت به این سطح هستیم ، اما انتظار برگشت کلی قیمت را نداریم ، زیرا اگر بر اساس متن بازار ، یعنی 60-70 کندل که در حافظه تاریخی معامله گران هنوز زنده است ، بازار را بررسی نماییم ، سطح ساختار بالایی ما که یک سطح کلیدی است و از سویینگ موثر D کشیده شده ، می باشد و سطح ساختار پایین ما ، سطح کلیدی 3 می‌باشد که از سویینگ A رسم شده . اما سطح 2 در وسط چارچوب متن بازار قرار دارد و تا اینجا تعداد کندل‌ها ممکن است 30 تا بیشتر نباشد و ما انتظار داریم قیمت خود را به سطح پایینی برساند ، پس سطح 2 ، نمیتواند مانع جدی در حرکت قیمت باشد . البته وقتی قیمت به یک سطح مهمی میرسد ، بر اساس بررسی وضعیت بازار باید بسنجیم که آیا قیمت می‌تواند سطح را بشکند یا نه ؟ ویا اگر قیمت سطح را شکسته است ، این شکست پرقدرت بوده یا نه ؟ در ضمن وقتی قیمت به سطحی رسید ما نباید سریع به فکر بازگشت قیمت باشیم ، بلکه انتظار برگشت قیمت بیشتر از چارچوب متن متن بازار است.

حال اگر قیمت در متن بازار در نزدیکی چارچوب پایینی قرار دارد ، حتی اگر اندیکاتورها و ابزارهای دیگر به ما سیگنال ورود دهند ، ما نباید به فکر معامله Short باشیم ، بلکه به دنبال بهانه ها وسرنخ هایی برای ورود به معامله Long هستیم ، چون این یک سطح تنش موثر است و بطور جدی این پتانسیل را دارد که تغییر در رفتار قیمت ایجاد کند زیرا می دانیم که این یک سطح تنش موثر است یعنی پایین ترین و موثر ترین سطحی است که در آن متن بازار قرار دارد پس به اندازه کافی این پتانسیل را دارد تا به طور جدی تغییر در رفتار قیمت ایجاد کند بنابراین هر نشانه و سرنخی هم به ما نشان دهد، نشانه های کاذب هستند و نباید با استناد به آنها وارد معامله ی فروش شد بلکه بر خللاف دیگر معامله گران حاضر در بازار باید یک معامله ی خرید انجام داد. و ما بر خالف دیگران باید عمل نماییم،همانطور که آقای وارن بافت می گوید ، روند در جاهایی شکل می گیرد که عموم مردم متوجه نمی شوند و خیلی از افراد باورشان نمی شود که در اینجا یک روندی دارد شکل می گیرد .

ورود به کابین
شگفت زده می شوید!

دیدگاه ها و پرسش ها

تعداد دیدگاه های این صفحه 0 تعداد کل دیدگاه ها: 11,472

    شما اولین دیدگاه را ثبت کنید!

دیدگاه شما

دیدگاه ها و پرسش ها

0 | 11,472
+

ثبت اولین دیدگاه

با تبادل تجربه و نظر زمان بخرید

پاسخگویی حداکثر 30 دقیقه کاری

دریافت هدایا و ورود به چارتیکال
بستن همه
بستن موقت
قوانین و مقررات مجموعه چارتیکال

افشای ریسک:

انجام معامله در بازارهای مالی اعم از سهام‌ها، ارزها، کالاها، شاخص‌ها، رمزارز‌ها، آتی و... ممکن است به ایجاد ضررهای بزرگ به سرمایه شما و حتی شاید از بین رفتن همه سرمایه‌ای که در بازار دارید منتهی شود. لذا انجام هرگونه معاملات در این بازارها تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول همه ریسک‌های موجود و همچنین اعمال تکنیک‌های مديريت سرمايه صورت گیرد. و ضمنا هرگونه از آموزش‌ها، محتواها، ابزارها، نظرات و تحلیل‌هایی که از جانب احمدرضا جبل عاملی، اساتید، مربیان و هریک از دانش پذیران مجموعه و وبسایت چارتیکال در خصوص آموزش و موقعيت‌های معاملاتی در هر محیط آموزشی این مجموعه اعم از آنلاین و حضوری و همچنین خدمات تحت وب یا نرم افزارهای مربوطه فقط جنبه آموزشی داشته و به عنوان پیشنهادی برای خرید یا فروش به هیچ وجه تلقی نمی‌گردد و ممکن است به دلیل ریسک‌های انکار ناپذیر معامله‌گری موجب ضرر و از دست رفتن سرمایه شما شود.

با توجه به ماهیت کلی همه‌ی بازارهای معاملاتی ضرر جزئی جدا نشدنی از نتایج معاملات و عملکرد همه‌ی معامله‌گران که با روش‌ها یا ابزارهای مختلف معامله می‌کنند می‌باشد، پس به طور طبیعی به هر روشی که در بازار معامله شود ضرر در کمین معامله‌گر است. مجموعه چارتیکال جبل عاملی فقط یک مجموعه علمی بوده که هدف آن ارتقاء دانش و آگاهی علاقه‌مندان به بازارهای مالی است و هیچگونه قصد تشویق و یا ترویجی برای ورود به بازارها یا انجام معاملات در آنها را ندارد و استفاده دانش پذیران و مصرف کنندگان چه از آموزش‌ها، محتوا ها،ابزارها، پشتیبانی‌ها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها و... در هر محیط آنلاین یا حضوری کاملا بستگی به برداشت‌ها، یادگیری، مهارت و استعداد هر فرد دارد.

همچنین یادآور می‌شویم که همه محتواها، آموزش‌ها، ابزارها، پشتیبانی‌ها که چه به صورت رایگان و چه با پرداخت هزینه می‌باشند تنها برای استفاده شخصی بوده و استفاده کننده یا دانش پذیر حق هیچگونه انتشار، آموزش، ارائه سیگنال یا تحلیل به غیر یا حتی در اختیار دادن پنل کاربری و آموزش‌ها را به هیچ فرد دیگری را ندارد که در صورت تخطی با توجه به حق کپی رایت و حقوق مولف پیگیری قانونی خواهد شد و دسترسی کاربر از همه خدمات قطع خواهد شد. در چنین صورتی هیچ هزینه‌ای که به مجموعه چارتیکال یا آقای احمدرضا جبل عاملی پرداخته است به شخص خاطی عودت نشده و حق هیچگونه اعتراض ندارد. زیرا این کار ضمن عدم رعایت حقوق کپی رایت به معنای فسخ یک طرفه بوده و حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب کرده است.

تبلیغات، نرم افزارها یا شرکت‌های معرفی شده از طرف جناب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال جبل عاملی تنها به عنوان پیشنهادی به هدف سهولت دانش پذیران و استفاده کنندگان می‌باشد و دقت، سرعت، صحت و پشتیبانی هرگونه عملکرد یا ارائه خدمات یا داده‌ها هیچ مسئولیتی برای جانب احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال نداشته و تحقیق و مسئولیت استفاده از این نرم افزارها، داده‌ها و یا شرکت‌ها بطور کامل بر عهده استفاده کننده است و استفاده کاربر یا دانشجو از هریک از آنها به منزله قبول ریسک و مسئولیت بوده و هیچگونه مسئولیت یا تعهدی برای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال ندارد و حق هرگونه اعتراض و شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

افتتاح حساب معاملاتی و یا هرگونه همکاری دیگر با هر یک از کارگزاری‌ها یا صرافی‌های معرفی شده توسط احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقتنامه کارگزاری یا صرافی مربوطه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و شرکت مربوطه از طرف مصرف کننده ( کاربر یا دانشجو) می‌باشد. هرگونه دقت، صحت و سرعت انجام خدمات یا پشتیبانی تماما توسط شرکت‌های مربوطه انجام و پیگیری می‌شود. هرگونه افتتاح حساب یا همکاری با کارگزاری‌ها یا صرافی‌ها به منزله قبول مسئولیت مصرف کننده بوده و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی برای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال ندارد و شخص حق هرگونه اعتراض یا شکایت از ایشان و مجموعه چارتیکال را از خود سلب کرده است.

شرايط برگشت وجه ثبت نام دوره ها:

آموزش‌ها، محتواها‌، ابزارها، کوچینگ‌ها، ورکشاپ‌ها، محصولات و هرگونه خدمات چارتیکال احتمالا برای اشخاصی مفید و اثربخش است که اقدامات دانش پذير طبق روال تعريف شده و پیشنهادات و تمرین‌های ارائه شده از طرف مجموعه چارتیکال جبل عاملی به صورت منظم و موثر صورت پذيرند و مهم‌تر از همه ژورنال نويسی نمايد (تا با بررسی ژورنال مربوطه توسط كارشناسان مجموعه چارتیکال نقاط ضعف و قوت مورد ارزيابی قرار گيرند). بازگشت وجه کامل صرفاً تا 7 روز بعد از خرید خدمات یا محصولات امکان پذیر است

برای بازگشت وجه باید از طریق تیکت یا پیام پنل کاربری با مجموعه چارتیکال در ارتباط باشید و با ارسال مدارک اثبات خرید، مراحل تایید هویت و بازگشت وجه را طی کنید؛ در صورتی که برای واریز خود مدرکی مثل رسید پرداخت نداشته باشید، امکان بازگشت وجه به هیچ صورت وجود ندارد و خریدار هم حق و اختیار هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

وجه واریزی صرفا به حسابی واریز خواهد شد که خرید با آن صورت گرفته است.

کالاهای فیزیکی، دانلودی، دوره‌های آموزش ویدیویی یا حضوری، کارگاه‌ها، کوچینگ‌ها و ورکشاپ‌ها قابلیت مرجوعی یا بازگشت وجه ندارند و به هیچ عنوان هزینه‌ای مسترد نخواهد شد، حتی قبل از 7 روز. به این دلیل که این محصولات پس از خرید قابل کپی و تکثیر بوده یا در زمان خرید محصول توسط مصرف کننده بلافاصله همه زیر ساخت‌های ارائه خدمات توسط مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی تهیه و فراهم شده و هزینه‌های مربوطه برای زیرساخت‌ها پرداخت شده است. دقیقا مانند زمانی که بسته یک ماهه اینترنتی توسط مصرف کننده از یک اپراتور خریداری شده باشد ولی حتی 1 دقیقه توسط خریدار استفاده نشود هیچ گونه بازگشت وجهی از طرف اپراتور به مصرف کننده انجام نمی‌شود؛ همانطور که در مثال به دلیل فراهم و پرداخت هزینه‌های زیرساخت ارائه خدمت به خریدار (مصرف کننده) توسط اپراتور، امکان هیچ بازگشت وجهی وجود ندارد، برای همه خدمات و محصولات ذکر شده مجموعه چارتیکال و آقای احمدرضا جبل عاملی نیز هیچ گونه بازگشت وجهی وجود ندارد زیرا در هنگام خرید توسط مصرف کننده همه زیرساخت‌ها بلافاصله برای مدت تعهد پرداخت می‌شود.

امتیازهای سایت چارتیکال

امتیازاتی که در تعاملات با وبسایت چارتیکال به عنوان "دلار" دریافت می‌کنید، صرفا دلار مجازی بوده و فقط قابل استفاده در همین وبسایت می‌باشد و خارج از سایت آکادمی چارتیکال هیچ گونه اعتباری ندارد و حتی قابل برداشت نیست.

با توجه به مسائل امنیت اجتماعی و قوانین سازمان بورس کشور جمهوری اسلامی ایران و مهم‌تر از آن حریم شخصی دانش پذیران، اساتید و مربیان، از ارائه معاملات و یا تاریخچه معاملات معذوریم و در صورت تکرار درخواست و یا ایجاد حاشیه و هرگونه مزاحمت، دسترسی فرد خاطی به همه خدمات قطع خواهد شد و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. تکرار این گونه درخواست به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

حضور همزمان در چند کلاس به علت تضییع حقوق سایر دانش پذیران ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف منجر به قطع دسترسی 5 روزه از خدمات چارتیکال می‌شود.

هر گونه رد و بدل کردن شماره تماس یا لینک گروه (واتساپ، ایتا، روبیکا، بله، تلگرام، کلاب هوس، توییتر و... ) فی مابین دانش پذیران و مربیان در محیط ورکشاپ آنلاین، کوچینگ زنده، و سیستم آموزش انلاین ممنوع می‌باشد، و در صورت مشاهده در اخطار اول 1 ماه دسترسی فرد یا افراد خاطی قطع می‌گردد و در صورت تداوم منجر به قطع دسترسی دائمی دانش پذیر به خدمات و محصولات مجموعه چارتیکال می‌شود و هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

هر گونه مبادرت دانش پذیر به دریافت تاییدیه از مربیان به منظور ورود به معامله و درخواست از مربی برای دریافت سیگنال یا تایید نقطه ورود یا گرفتن تایید از مربی برای معامله منجر به دریافت اخطار و قطع دسترسی به خدمات به مدت یک ماه و در صورت تداوم قطع دائمی دسترسی خواهد شد.

هرگاه دانش پذیر پس از استفاده از امکانات آموزشی چارتیکال، مبادرت به تدریس مباحث آموزشی چارتیکال چه به صورت کامل چه به صورت انتخابی به هر صورتی در هر محیطی، به غیر بکند آکادمی چارتیکال جبل عاملی این اقدام را به منزل تکمیل پروسه یادگیری تلقی می‌کند، بنابراین نسبت به انسداد زودهنگام دسترسی دانش پذیر به همه خدمات آکادمی اقدام می‌نماید. همچنین هیچگونه شهریه/هزینه پرداخت شده توسط مصرف کننده، از طرف آقای احمدرضا جبل عاملی یا مجموعه چارتیکال مسترد نخواهد شد. انجام این کار به منزله فسخ یک طرفه قرارداد بوده و شخص خاطی حق هرگونه اعتراض یا شکایت را از خود سلب می‌کند.

لازم به ذکر است که آقای احمدرضا جبل عاملی و آکادمی چارتیکال این موضوع را حق خود می‌دانند که دانش پذیر خاطی ذکر شده را به عنوان استفاده کننده از خدمات و محتوای خویش، در شبکه‌های اجتماعی معرفی نماید و دانش پذیر هم اختیارات و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می کند. همچنین دانش پذیر خاطی این اختیار و حق را به آقای احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال می‌دهد که در صورت این تخطی، ایشان از دانش پذیر خاطی در مراجع قانونی شکایت و پیگیری قضایی در خصوص حقوق کپی رایت کنند. همه قوانین بالا شامل برند و نام آقای احمدرضا جبل عاملی و چارتیکال می‌باشد.

شرایط بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه تنها تا 7 روز پس از خرید اولین اشتراک انجام می شود؛ پس از گذشت هفت روز عودت وجه مطابق با بندهای بالا بوده و این ضمانت بازگشت وجه فقط به خرید اولین اشتراک تعلق می گیرد. اشتراک های مادام العمر تا زمانی برقرار هستند که آکادمی چارتیکال فعالیت آموزشی انجام می دهد یعنی مادام العمر به اندازه حیات آکادمی چارتیکال می باشد نه حیات دانشجو. خدمات اشتراک های مادام العمر مطابق با خدمات جاری آکادمی می باشد، نه مطابق با خدمات زمان خرید اشتراک مادام العمر. یعنی آکادمی چارتیکال این حق و اجازه را دارد تا در گذر زمان در راستای ارتقا خدمات خود به صورت یک طرفه خدمات خود را حذف، اضافه یا تغییر دهد. چنانچه هر گونه واگذاری اشتراک به هر شکل به غیر صورت گیرد ضمن فسخ شدن قرارداد از طرف خریدار و قطع دسترسی ها به همه بخش های آکادمی، احمدرضا جبل عاملی و مجموعه چارتیکال این حق را دارند که برابر با ضرر و زیانی که متحمل شده اند پیگیری های قانونی را در خصوص فرد خاطی انجام دهند. اشتراک و دسترسی ها به کلیه خدمات آکادمی چارتیکال تنها برای خریدار بوده و هرگونه اشتراک گذاری با دیگران و یا واگذاری، خلاف حقوق کپی رایت بوده و نقض حقوق کپی رایت و برابر با خیانت در امانت می باشد

امضاي الکترونيکي:

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقی متصل شده به (داده پيام) است كه برای شناسايی امضاء كننده (داده پيام)، مورد استفاده قرار می‌گيرد که با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور که عبارت از هر نوع وسيله‌ای است كه بدون حضور فيزيكی همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده می‌شود و به صورت عقد از راه دور که ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است انجام می‌شود.

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونيکی مكفی است.

آیا قوانین و مقررات چارتیکال را می پذیرید؟
بله، قوانین را می پذیرم
خیر
بله
خیر

X
Sign up
Email *
Edit Email
An email containing a confirmation link has been sent to you. (credit 5 minutes)
Cancel
تیکت
درخواست پشتیبانی
سحر شیرینی مسئول حساب کاربری شما
درخواست جدید
درخواست های پشتیبانی
اطلاعیه ها
موضوع درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره های تخصصی
عنوان درخواست خود را انتخاب کنید:
دوره چهار ماه پشتیبانی
پرسش های متداول:
دوره چهار ماه پشتیبانی شامل چه خدماتی میباشد؟
متن درخواست:
افزودن پیوست: ( * حداکثر حجم مجاز: 3 مگابایت | * فرمت های مجاز: jpg / png )
انتخاب فایل

فایل ضمیمه را انتخاب کنید

فرمت فایل معتبر نیست!
حجم فایل بیشتر از 3 مگابایت است!
ارسال درخواست

جهت ارسال تیکت لازم است به حساب کاربری خود وارد شوید